Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

1 minute ago, drakon1 said:

Slazem se. Samo je to na ocajno niskom nivou. bednom, moram reci.

 

A agonija sa bacanjima se nastavlja.

Takodje neobjasnjivo da Lazic prvo, pa onda Kalinic mase bacanja u ovako bitnom mecu gde je svaki poen bitan, i svaki poklon se mora iskoristiti

 

Bravo Ogi!!! ovo je bilo bitno

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dr.J said:

Takodje neobjasnjivo da Lazic prvo, pa onda Kalinic mase bacanja u ovako bitnom mecu gde je svaki poen bitan, i svaki poklon se mora iskoristiti

 

Bravo Ogi!!! ovo je bilo bitno

Nije neobjasnjivo. Neoprostivo je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije kriv Radonjic sto pokisava da ozivi Kalinica, prosto ovaj kao bokser u nokdaunu.

Nije ni kriv sto igraci ne mogu da pogode bacanje.

Narocito nije kriv sto je Deda ispuvan balon.

Lazic i Dobric su van ritma zbog povreda, treba imati razumevanja za njih.

Ovo je realan rezultat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Zaboraviti prvo poluvreme što pre i vratiti se krvavim kolenima!

 

igramo solidnu odbranu celu drugu četvrtinu ali se to poklopilo sa potpunim kolapsom napada.

ova dobrićeva trica može da znači nekakav povratak šuta u normalu a onda smo već u kontroli tekme

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Kuz sledece sezone moze da glumi Cirbesa iz ove i da u specificnim situacijama dobije sansu.

 

Luka mora biti bekap, a starter neki ozbiljan igrac. 

 

Glupo je šlepati čoveka koji više nije za ozbiljnu košarku. Isplatiti mu šta treba, potpisati zahvalnicu i poželeti sve najbolje. Bolje i nekog klinca da trpimo kao trećeg centra nego čoveka koji je pre zreo za neku banju nego za košarku... Isto ovo sam pisao i prošle sezone...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krenuli i Slovenci sa hrkljus odbranom u drugoj cetvrtini ali ne znaju da mi mozemo jos jace od njih. Mora ovo da se resava veceras, iako u Bg-u svakako oni ne bi imali sanse

Edited by necke
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasa123 said:

Nije mi jasno zasto bacanja nakon tehnicke ne izvodi nas nabolji penaldzija - Hollins? Imam osjecaj kad dobijemo to dodatno bacanje da masimo u 90% slucajeva...

 

lazić je najbolji penaldžija i u aba i u el

mislim da hollins kod prve tehničke nije ni bio u igri

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hollins ide na skupljenu odbranu i pokusava na 5 cm2 doda loptu Kuzmicu dodavanjem od parket... Pa jebemu mu, evo nas na kraju sezone i on do sada nije shvatio da Kuzmic ni jednostavnije lopte ne ume da uhvati...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...