Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Ne igramo nikakav napad al zato smo jos gori u odbrani, kao da su popili saku bromazepama hf

 

i evo ga ovaj odvratni muric, koliko ga mrzim samo

Edited by Dr.J
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da l smo i jednom u ovoj sezoni, osim meča sa Panatinajkosom, uspeli da zadržimo neku veću prednost stečenu u ranoj fazi tekme.

Kao po receptu ide neki raspad sistema, bez razloga i tajmauta... 

Link to comment
Share on other sites

Ovo za sada je Radonjicev pecat, moram reci. Predugo je gledao kako se rasipa prednost i onda uvodjenjem totalno impotentne petorke (i opet predugim gledanjem iste) docekao da smo na -4. A, ovakvu "odbranu" igramo samo protive Cedevite izgleda...

Link to comment
Share on other sites

Just now, mind. said:

Ne znam da l smo i jednom u ovoj sezoni, osim meča sa Panatinajkosom, uspeli da zadržimo neku veću prednost stečenu u ranoj fazi tekme.

Kao po receptu ide neki raspad sistema, bez razloga i tajmauta... 

Ionako nikad Radonjic nije isao na to da "dokusuri" protivnika ste pre moguce. Ali, uz to prati sablon sa izmenama i reaguje sporo kad sablon ne funkcionise. Uzeo je TO, to stoji, ali petorka mu ostala ista. Mitrovica naruzio i ostavio u igri.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dr.J said:

kad je Kuzmic u igri mi nemamo napad, covek sluzi kao martinela, ne radi nista korisno, ne moze vise ni skok da uhvati, cim udje Luka to malo bolje izgleda

Slazem se. Samo je to na ocajno niskom nivou. bednom, moram reci.

 

A agonija sa bacanjima se nastavlja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...