Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

5 minutes ago, drakon1 said:

 

 

Da su njima sutevi ulazili barem za 10%-15% vise bili bi mi ladno na dvocifrenom minusu. Pogadajo je Punter i iznudjene suteve, ali bilo je promasaja otvorenih suteva.

Verovatno. Neko će reći promašili smo i mi otvorene šuteve ali mi nemamo šutere kao oni. Panter, Mur, pa i Ledej kad ostanu sami uglavnom i pogode. Mi nemamo pouzdanog šutera, molimo se kad ostane neko od naših sam da pogodi.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jelencom said:

Ako ima ista dobro trenutno,to je da igramo ko p ili k,a gubimo samo 4.Ako se sta pogodi,malo zagrmi Pionir,mozemo prelomiti.Ali je gadno do krajnjih granica.

 

Nemojte zajebavati, igramo sa velikom energijom i pozrtvovanjem. Ok ne ulazi sut iz vana, ali borba je na max i tu se nema sta zamjerati.

 

Kalina u q3 bi trebao da pokrene malo napad, a trojka kad se sjeti, neka i ona udje nekad..

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, Princeton said:

 

Nemojte zajebavati, igramo sa velikom energijom i pozrtvovanjem. Ok ne ulazi sut iz vana, ali borba je na max i tu se nema sta zamjerati.

 

Kalina u q3 bi trebao da pokrene malo napad, a trojka kad se sjeti, neka i ona udje nekad..

Samo da ne dobije brzo 4 licnu 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drakon1 said:

Davidovac sa dve lose odbrane. Na Lessortu kad ga je prosao kao da je stalak po ceonoj liniji i sad na kraju kad je zakasnio na Ledaya.

 

Da su njima sutevi ulazili barem za 10%-15% vise bili bi mi ladno na dvocifrenom minusu. Pogadajo je Punter i iznudjene suteve, ali bilo je promasaja otvorenih suteva.

Imali smo i mi 5 otvorenih trojki. Da je to npr. uslo druga bi se prica pricala. KBBSBB 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Samo da ne dobije brzo 4 licnu 

 

Jbga valjda nece. Igra na PF, mora da igra dosta fizicki.. Treba nam njegova igra ledjima, i jak napad poslije missmatch-a. Dosao je da bude glavni baja u ekipi i donese trofej, sad je trenutak!

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam pred pocetak finalne serije, Kalinić je tas na vagi, na ovu ili onu stranu. Na žalost jedna utakmica je premalo, negde od Istanbula i Novog Mesta Kalinić nije uspeo da vrati glavu i koncentraciju. Sve se reflektuje to na ceo tim. Što ne menja cinjenicu da je i Radonjić fejlovao sa pripremom ekipe.

 

Ima još 20 minuta, -4 je (samo) ali treba baš veliki preokret da ode na našu stranu

Link to comment
Share on other sites

Manje-vise smo ih rutinski kontrolisali u 5 od 6 utakmica ove sezone i onda je usledio onaj debakl i ocito ostavio ozbiljne posledice. Svi su sasrani, a bez Kaline jos i dodatno nesigurni, dok se oni ponasaju kao rutineri. 

 

Mnogo mi je zao sto nismo onaj momentum na pocetku iskoristili, onih 6-0 i jos par napada da se uveca prednost, nisu videli kos i bili su potpuno pogubljeni. Ovako ce morati podhitno neko da zivne i da nas pokrene u trecoj. Bez neke serije Dobrica/Davidovca/koga god, nece biti dobro.

Edited by fradler
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...