Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

17 minutes ago, Markoss said:

 

Pefi kad odigra dobro, to je bukvalno statisticka greska. U prvoj cetvrtini je i bio dobar, u ovoj poslednjoj katastrofa. Em ne moze nista da organizuje, em licem ne moze da napadne apsolutno nikog, em sut ni u najavi. 

 

Bezveze cemo izgubiti ovo, a na kraju egal utakmica koju bi iskusan tim kakav je nas, trebao da dobije i privede kraju rutinski. 

 

Da i meni nije jasno gde je Wolters. Čitavu 4/4 sa Pefijem u igri nismo uradili ništa

 

Što se tiče Branka, ok, Hollins je bolji fit. Ali Laza je bio tu celo vreme, ali jbg ovaj pogodi preko ruke. Neče se niko leba najesti (ako pričamo o pobedi u seriji), ovakvim šutevima

 

14 minutes ago, uini said:

pauza za late nite snack

imam neku paštetu i kobaje

 

Prijatno

Bogami i ja sam se spustio da omlatim onu leftover pohovanu piletinu što je ostala od ručka

 

10 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Od salata jedem samo meso 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Predragdjape said:

Em sudije navlacile za njih jako, em im kao znak zahvalnosti daju tvrde predmete sa tribina. 😂 Ovo moze samo sluzbeno 0:20 i to je to. Utakmica je ranije morala biti prekinuta kao i ulazak policije oko tribina..

I nasi navijaci su se glupirali na vrlo slican nacin u 1. utakmici. Ubacivali sve i svasta na 3 minuta pre kraja kad je bilo +8 ili +10 za nas.

 

Igrace se ovo danas do kraja. Mi gubimo. Gubimo i 4. utakmicu. U 5. sta bidne.

 

Veceras ispustili + 8 na nacin kako ispustamo prednost svaki put kad nam se posreci da u gostima nekog dobrom igrom razbijemo. Stisnu se muda, cuva se rezultat i gleda se kako protivnik smanjuje razliku. Poradja se kos i gubi utakmica 1 minut pre kraja ili jos manje od toga.

 

Sudjenje je prica za sebe, ali ovaj klizavi teren jednostavno nije regularan za igranje. Igraci stalno igraju pod ručnom... To je meni utisak veceri.

 

E, da: Treba da se unakazim jer sam ipak gledao utakmicu s vremena na vreme nadajuci se cudu. Kako sam epohalno glup.

Edited by drakon1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, drakon1 said:

Veceras ispustili + 8 na nacin kako ispustamo prednost svaki put kad nam se posreci da u gostima nekog dobrom igrom razbijemo. Stisnu se muda, cuva se rezultat i gleda se kako protivnik smanjuje razliku

nije bas samo tako

dobar deo, da ne kazem veci, je bio van nase kontrole

 

i jebem ti pola sata pauze da gledam kako kalina ne moze da resi zagorca

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...