Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

1 minute ago, Don Radonja said:

Jbt ovde se pise kao da igramo protiv prosecnog tima iz EL a ne protiv Barselone.

Pa sta ako izgubimo?Vidimo da se momci bore i da su sveli Barsu na 34p(jednu od boljih napadackih ekipa) i da su za svaki poen izriljali.

Bem ga ja sam zadovoljan.

Ja im zameram samo slobodna bacanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

to je samo jedan posed, skroz smo u tekmi. 

mirotic takodje nije u ritmu, to njima puno fali. isto kao i nama kalina. zaustavili smo i laprvitolu i dejvisa. posle prvih 5 minuta nisu nista odigrali u napadu, sve smo im zatvorili. 

realno treba nam jedna do dve serije (trojki/lakih poena) i nasi su. 

 

davidovac na miroticu i jos dva puta ga odbrani 1 na 1, plus faul u napadu. 

specifican potez radonje.

Link to comment
Share on other sites

Кад се све погледа, резултат одличан. Бацања ужасна, доста лопти изашло из обруча и судије стандардне.  Очекујем од Калине да проради у другом, а кад сам већ код њега с обзиром да је један од бољих ел играча није баш омиљен код судија као неки другу

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

5 minutes ago, Cavani said:

Kalina u kontraritmu, 1/8 iz igre. Ocekujem da porobi u drugom.

 

Šta ja znam. Meni je Kalina u kontraritmu kad srlja, gubi lopte, pravi faulove u napadu, unosi nervozu u tim, raspravlja se sa sudijama... Ništa od toga nije bilo u prvom poluvremenu, več je po mom mišljenju odigrao jako pamteno i birao prava rešenja celo vreme. Jedini problem je to što mu lopta neče u obruč... Ali ako ovako nastavi da igra, mi ostajemo u igri i bez njegovog poenterskog učinka.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...