Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

1 minute ago, Knipex said:

Nesportska Lesora 1 kroz 1. Nema tu slučajno. Nema ni veze što nije bio prvi u kontri, imao je Davidovac otvorenog saigrača (Voltersa), kojem je i dodao loptu u padu, sa otvorenim putem ka košu. Velika greška sudija.

Nije greska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, K.Dot said:

Ja sam  stari ofkovac, kolega.

 

Andjuse, ti li si?

 

😄

8 minutes ago, drakon1 said:

Meni je ono Smajlagicevo bilo najblize nesportskoj. Ovo Lessortovo izgleda vise kao nespretno. Kao i onaj lakat u (pret)prosloj utakmici. Kao i koraci.

 

Slažem se. Smailagić je imao sreču što je ruka stvarno bila jako blizu lopti, pa se moglo interpretirati da je išao na loptu. Ali je odluka na granici, jer je ipak bio u jako lošoj odbrambenoj poziciji u odnosu na ball handlera i prekinuo kontra napad.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, major josip said:

Trebalo je da isprazne halu. 

Možda par grešaka sudija ali ništa tako dramatično kako se piše. Pogotovu ne da se neko gađa. 

 

Ovo više nema smisla. Fokus već danima na sudijama i navijačima. 

 

Pogotovo pojacava utisak sto su se greske desile u seriji jbg.Nije sad 1 greska pa 5 dobrih odluka nego greska za greskom.

A stoka je stoka nju je lako isprovocirati.

Link to comment
Share on other sites

Just now, major josip said:

Trebalo je da isprazne halu. 

Možda par grešaka sudija ali ništa tako dramatično kako se piše. Pogotovu ne da se neko gađa. 

 

Ovo više nema smisla. Fokus već danima na sudijama i navijačima. 

 

 

Nije par grešaka, nego gomila. Korake im više ni ne gledaju, a nama sviraju faul u napadu na njihove flopove redovno. Taman smo uhvatili momentum u trećoj, i govna uskaču sa jasnom namerom... naravno da će debili u publici da reaguju...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eddard said:

 

Ne kažem ja, nego pravila. Ali nebitno, ne znam koji moj uopšte dolazim ovde... 

Da provociras.

Nije bitno da li je poslednji igrac napravio faul ako nije isao na loptu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel niko nije video kontakt Pantera s Holinsom kad je ovaj naš išao na zakucavanje? Nijedan usporeni snimak ne prikazuje noge ali po kretanju ostaih delova tela deluje kao da je bilo kontakta. Ako je tako, to je bila najočiglednija namerna. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

Pogotovo pojacava utisak sto su se greske desile u seriji jbg.Nije sad 1 greska pa 5 dobrih odluka nego greska za greskom.

A stoka je stoka nju je lako isprovocirati.

Ovo je sustina! Toliko gresaka u tako kratkom periodu moze biti samo namjera, nista drugo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Jel niko nije video kontakt Pantera s Holinsom kad je ovaj naš išao na zakucavanje? Nijedan usporeni snimak ne prikazuje noge ali po kretanju ostaih delova tela deluje kao da je bilo kontakta. Ako je tako, to je bila najočiglednija namerna. 

Мсм да је био фаул, доста се брзо одиграло уживо.

 

Ја сам отп тачно иза наше клупе био и колико сам видео улетео му је Пантер под ноге.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Pa trebaju valjda sudije i delegati da primenjuju jednak kriterijum sta je za praznjenje hale.

 

Upravo se isto raspravljam sa drugarom - hajde da kazemo da je bilo iste kolicine bacanja predmeta. Nema smisla prazniti prepunjenu halu na minut do kraja (kad vec nisu ranije) i ovaj smanjeni kapacitet i to nakon drugog prekida. u 3/4. 


Dakle samo taj rezon. Oni su posle popili kaznu kakvu su popili. I mi smo. Da sam se ja pitao ne bi se igrala ni 4. ni 5. utakmica sa publikom. A u kurac vise ovo.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...