Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Jedno je pritisak na sudije a drugo konstantno gađanje istih. Naravno imaju vetar u leđa ove sezone to je baš vidljivo ali i mi im se nameštamo na zicer raznim glupostima. Kad nisu ispraznili ceo pionir u trecoj ne treba da nastavimo ako isprazne sad dvoranu. Neka dobiju sluzbeno

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo sad njima više odgovara jer će isprazniti halu. Mada smo mi igrali očajno sve vreme, sem početnih minut-dva... Kalina pregoreo totalno, nema raspoloženog igrača što se šuta tiče...

 

Suđenje u 3/4 je sa jasnom namerom da nas oštete, šta god ko pričao... ono je bila nesportska ko vrata i smrad ladno sudi običan faul posle gledanja snimka... bukvalno su jedva čekali da se ovo desi... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno je pritisak na sudije a drugo konstantno gađanje istih. Naravno imaju vetar u leđa ove sezone to je baš vidljivo ali i mi im se nameštamo na zicer raznim glupostima. Kad nisu ispraznili ceo pionir u trecoj ne treba da nastavimo ako isprazne sad dvoranu. Neka dobiju sluzbeno

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Subjektivni osecaj mi je da su napravili barem 5 puta korake danas, a svirano ih je ukupno 0. Nama u trecem mecu nema sta nisu svirali za korake, ja sam jedva i na usporenim snimcima mogao da provalim jesu li bili ili ne. 

Svirano Smajlagiću jednom.

 

Užasne su sudije. Čak ovo jeste faul Kaline, ali kriterijum je užasan.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kakva reakcija je trebala da se ocekuje. Neka sudije naprave par krucijalnih gresaka, zavrsi se utakmica, grobari osvoje titulu, odu u EL, a mi se zalimo, trazimo ekspertizu ili sta god i onda sta? Bude, mozda, sudija kaznjen, ovi igraju EL, mi EC i puj pike ne vazi. Ono ne sviranje nesportske je velika sramotaa, a ovoliko koraka koliko su Lesoru oprostili su oprali svaki korak koji je Billy Beron napravio (i to je bio KLS a ne ABA koja ima dosta veci znacaj).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bode said:

Izbacivao bi ih ovako svaku utakmicu.
Mada ne znaju oni za sramotu.
Kakav polusvet, ne znaju da se ponasaju nigde.
Zao mi je pristojnih ljudi koji su kao i uvek u velikoj vecini.

U redu je paritzanovac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Nikada nisam gledao ovakvo drsko navlačenje za protivnički tim od kada pratim košarku.

Tri kontre presečene faulovima s leđa, 0 namernih.

Ološ.

Meni je ono Smajlagicevo bilo najblize nesportskoj. Ovo Lessortovo izgleda vise kao nespretno. Kao i onaj lakat u (pret)prosloj utakmici. Kao i koraci.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam izasao iz hale pri drugom prekidu i zaputio se kuci. Previse volim ovaj klub pa sam dosao vcrs, isao i na onaj trening, ali sve manje imam stomak za ova sranja. Pun mi je vise kurac sudija diletanata, stoke na tribinama, Covica,Ostoje, saopstenja,ekspertiza i svih gluposti koje idu uz to. Zgadili su mi kosarku u ovoj seriji

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...