Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

1 minute ago, Golijat said:

Nije bio faul Kaline, nemoj da dodajes bezveze...

 

 

Ovo je rezultat toga kad se karte dele. Pola od ovih ne dolaze na utakmice tokom sezone, i sad su dosli da se poseru. Kamera jr uhvatila svakog govnara, hapsi to

 

Kako nije bio faul Kaline, dajte ljudi malo realnosti. Ako su nas oštetili u dve situacije, nemoramo da izmišljamo još tri kako bi povečavali utisak kako smo pokradeni.

 

Ok, moglo je na drugoj strani da bude  and one za Kalinu, ali kriterijum je celu utakmicu da se dozvoljava kontakt.

 

Dal je bila nesportska Lessorta neznam. Ja sam siguran da ga nije sapleo namerno. Sad dal je to važno ili nije u ovoj situaciji, bi nam verovatno bolje objasnio @drakon1 ili @Sharp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi nismo ni imali prilike da vidimo kako nam ekipa danas izgleda u najjačem sastavu. Sa Kalinom na terenu smo dobro izgledali iskreno. I u prvoj i u trećoj četvrtini smo otvorili sa gvozdenom odbranom. U prvoj otvorili sa 6 0, u drugoj sa 6 2. I to je to što smo igrali u ful sastavu. Kako pa možemo da izgledamo bez go to i najbitnijeg igrača?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi heroji sa bacanjem novcica na sudije su... Majke mi, postenije da neko uleti i nabode sudiju, ali za to treba imati onu stvar.

 

No, stara prica, da snime jednog koji baca i kazne ga, da vidimo ko bi sledeci...ali nista od toga.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko glup potez Kalinica. Potez koji je resio seriju, a imali smo solidan momentum.

 

Boltauzer sa onim cirkuskim napustanjem terena u trecoj lukavo pripremio teren ovim smradovima da divljaju u petoj, pa da se isto tako povuku cim dobiju zasluzenu porciju sa tribina.

 

Kako boli sad onih 20.000 dinara, za koliko je Lesor bio preskup.

 

Jel ovo prazne citavu halu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Cak i pre 4 Kaline mislim da covek pravj ocigledne korake kada se okrenuo i zabio i nekog naseg.

Subjektivni osecaj mi je da su napravili barem 5 puta korake danas, a svirano ih je ukupno 0. Nama u trecem mecu nema sta nisu svirali za korake, ja sam jedva i na usporenim snimcima mogao da provalim jesu li bili ili ne. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...