Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

3 hours ago, Squabbit said:

Oldboisi su u fazonu make it rain on whoeva!!

Tu smo, da Lowry nema problema sa kučetom assist i stl bi bile jos gušće i rez drugi.. no sve je to ok, meni bitno prvo mesto regulare

Laureat ako dodje dosao je.
Avdiju uzese a cenim da ce dobro da pegla

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
 

 

Laureat si ti već pokupio sa sjajnom ekipom 🙂 ostale su samo finese 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Pa nek [mention=152]Squabbit[/mention] sad ide u prvu ligu ako ga nije sramota 
 
 
Kakvo kidanjeee. Kapa dole.. nije kao da su pokidali olboysi bilo je i tu par slabijih partija al sve1.. spreci me covek da budem Arsenal...

Bio sam u fazonu dade Bama za skakavca.. no cucnuo je za poene i 3ke kao dupe na nošu...


Nista, mozemo i do finala pa kom obojci kom...

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

Kakvo kidanjeee. Kapa dole.. nije kao da su pokidali olboysi bilo je i tu par slabijih partija al sve1.. spreci me covek da budem Arsenal...

Bio sam u fazonu dade Bama za skakavca.. no cucnuo je za poene i 3ke kao dupe na nošu...


Nista, mozemo i do finala pa kom obojci kom...

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
 

 

Ma ima jos 2 dana i dosta tesnih kolona, moze svasta da bude, ali morao sam da iskoristim ovaj Lola Smiljanic reference dok nije kasno 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da   postoji kat "invalidi i poluinvalidi u zavrsnici"  bio bih  6 mesta ispred squabita

 

neverovatno kako su me povrede osakatile ove godine. ko da neko pritisne taster i moji slepci popadaju ko kegle i to sve u isto vreme.

reko bih da sam samo jedne nedelje imao zdrav tim, ovo ostalo sve sviranje kurcu. dobro da i ovde nismo ispali 🙄

Edited by maXa88
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio siguran da maxa i Delgado ulaze pre par nedelja ali ih osakatile povrede i par nesrećnih okolnosti..

 

Izgleda da će odlučivati jedna ili pola kategorije o prolasku. 

 

Voleo bih da @Del Piero namesti sastav barem danas i sutra videh da nije dva dana, da ne bude da sam možda dobio jednu kategoriju zbog toga. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam iz kog razloga je moj protivnik ostavio igrace na klupi, pogotovo Grka. Nadam se da ovo nece uticati na regularnost, bas glupo kad se nemo trudi do zadnjeg dana da ovako ispadne iz PO, ukoliko se na kraju ipak uguram u isti.

Link to comment
Share on other sites

Makso nemojte da padate dole, ima i taj play out B lige, veliki ste favoriti, prosle sezone za malo ne uzeste isto to takmicenje za A ligu, al sad ja ne igram play out tako da imate velike sanse.Doduse nije  play out A lige, ali ipak je na kraju to play out titula, you know what I mean.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Srecan sam sto sam se ugurao u plejof, provukao sam se na kraju uz malo srece. Koliko sam imao srece tu u plejofu u zrebanju nemam, naisao sam na najgoreg moguceg protivnika.

Ja koji sam slabo aktivan igram protiv najaktivnije ekipe koja se najvise trudi u ligi, nisam optimista. Evo Zveki imas odmah jedan mec Karija fore u startu.

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

Prvi put ja i Squabbit ne odradimo trejd u sezoni, on izdominira, ja treci na kraju 😄 Cestitke Squab i zvanicno na ulasku, pu pu da se trejdujemo u A sledece sezone.

 

Nisam ocekivao da mogu sezonu da zavrsim na trecem mestu, posebno kako sam Boucher-a birao u cetvrtoj rundi. Ali prva tri pika bez greske ispadose Durant, LaVine i Holidaj, Jaka "Prvi Centar" Poetl odigrao iznad mojih ocekivanja, Kevin Love ispostovao sezonu fino, Skoti Barns dobar ubod. Ali kapiram da mi je sezonu okrenuo Anfernee "Peni" Simons, strasan zabod sa FA, samo nek je dete zdravo. I jedan honorable mention za Yurtsavena, izdominirao dve nedelje kad je dobio sansu, bilo je lepo makar tako kratko imati dva korisna centra.

 

Ako bude zdravlja, verujem da ce Zveki ili Josip morati sansu za prolaz da traze sledece sezone. Mozda se cak Porter Jr. vrati za sledecu nedelju pu pu.

Edited by vladaboss90
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor_ said:

Ne znam iz kog razloga je moj protivnik ostavio igrace na klupi, pogotovo Grka. Nadam se da ovo nece uticati na regularnost, bas glupo kad se nemo trudi do zadnjeg dana da ovako ispadne iz PO, ukoliko se na kraju ipak uguram u isti.

 

Ne brini druže taj je gledao samo sebe 😉

Opusti se sve je regularno,ali nije u duhu fer pleja.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vladaboss90 said:

 

Ako bude zdravlja, verujem da ce Zveki ili Josip morati sansu za prolaz da traze sledece sezone. Mozda se cak Porter Jr. vrati za sledecu nedelju pu pu.

 

Jel ti to nama pretis :classic_unsure: Pa videcemo sta de bude, ne bi se ja toliko prerano radovao, doduse poklonio sam ti MPJ posto sam imao pun kufer out igraca pa sam morao da ga bacim u februaru :classic_sad:

 

5 hours ago, major josip said:

Srecan sam sto sam se ugurao u plejof, provukao sam se na kraju uz malo srece. Koliko sam imao srece tu u plejofu u zrebanju nemam, naisao sam na najgoreg moguceg protivnika.

Ja koji sam slabo aktivan igram protiv najaktivnije ekipe koja se najvise trudi u ligi, nisam optimista. Evo Zveki imas odmah jedan mec Karija fore u startu.

 

Nadao sam se laksem protivniku sa 6.pozicije :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

Nema nezgodnijeg protivnika u B ligi od Zvekija, cak i da nema dopisivanja ili prozivki osetim se kao da sam na ratistu zbog njegovog iskustva i svih dostignuca.

 

Uvek oprezno protiv njega, nema unapred upisane pobede.

 

 

Srecno svima, pocinje najzanimljiviji deo fantazi sezone.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Jel ti to nama pretis :classic_unsure: Pa videcemo sta de bude, ne bi se ja toliko prerano radovao, doduse poklonio sam ti MPJ posto sam imao pun kufer out igraca pa sam morao da ga bacim u februaru :classic_sad:

 

Daleko bilo, samo assesujem situaciju i prihvatam ulogu favorita 😄

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Daleko bilo, samo assesujem situaciju i prihvatam ulogu favorita 😄

 

 

 

Konacno da neki favorit preuzme ulogu favorita, a ne kao neka pickica da kuka kako nije dovoljno sto ima tako dobar  tim i da dzinksuje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bobby Shurda said:

A evo ga i Alen polomio prst bez prva 2 pika ono moje ❤️

 

Ti bez prva dva pika,a ja bez drugog i trećeg. 

Ove sezone se baš dosta bitnih igrača povredjivalo. Meni je ovo tek druga sezona,ali sam igrao i igram druge fantazije godinama i mislim da u ni u jednom nije bila slična situacija kao ovogodišnji Nba.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, realno *w said:

Da li bi mi neka dobra duša objasnila svrhu i formt ovog "doigravanja"?

I ja bas nisam pohvtavao pravila, bio sam ubedjen da u prvom kolu idem na prvo plasiranog. 

Koliko ekipa ide dalje? Koliko ispada?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...