Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Jebeni dejavu. da mi se napase muda ceo menadzment jebenog sakramentola i njihov kouch retard. najgori tim u istoriji i kamo srece da ugase svoju smrdljivu fransizu.

isto ovako su mi ugasili Kaznsa dok je bio u punoj snazi, prosle godine su mi sjebali Hasu zarad  ovog smrada koga placaju 50 miliona da bi igrao 13 minuta. Stvarno neverovatna sezona, od glavnog igraca tima do toga da sad nije ni za Metalac Valjevo

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam izuzetno zadovoljan što je Harden otišao u Filu jer u Netsima očigledno nije hteo da igra.

Pokazao u januaru da je i dalje mašina i da želi prsten tako da se želje poklapaju sa Embidovim.

 

Netsi taman imaju dvojicu koji nisu sigurni kada i gde žele da igraju.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, maXa88 said:

Jebeni dejavu. da mi se napase muda ceo menadzment jebenog sakramentola i njihov kouch retard. najgori tim u istoriji i kamo srece da ugase svoju smrdljivu fransizu.

isto ovako su mi ugasili Kaznsa dok je bio u punoj snazi, prosle godine su mi sjebali Hasu zarad  ovog smrada koga placaju 50 miliona da bi igrao 13 minuta. Stvarno neverovatna sezona, od glavnog igraca tima do toga da sad nije ni za Metalac Valjevo

 

 

 

Sam si kriv, nisi trebao nikoga da trejdujes niti da bacas, sda bi imali super tim.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Sam si kriv, nisi trebao nikoga da trejdujes niti da bacas, sda bi imali super tim.

 

Ma  kakvi. Imao bih polu coveka polu poljoprivrednika Granta i  uvredjenog slepca Aytona sa 0 blokada po mecu. igrao bi ko i do sad svaki cetvrti mec. daj boze da se ne povredi opet do pocetka plejofa

 

misim, ovo sad je sranje ali  sad bar imam 2 top beka koji trpaju svake veceri pa kako nam bude. ko zna koga ce sve da ugase do kraja

 

 

 

 

nego oces holmsa? nemas jaceg 6og igraca u ligi bro

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je uzeo Bertansa, ali zelim da mu doticni ne odigra ni minut. dodam ga u tim, pise mi da na Ir spotu imam igraca koji nije povredjen, udjem u tim dropam igraca da ocistim IR spot, udjem da dodam Bertansa on uzet 10sekundi razlike... 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, propolis said:

Šteta što Hachimura ne ode u Dalas,verujem da bi imao finu minutažu.

 

imho, rui hachimura nije dobar igrač a nema usput ni neku veštinu koju radi vrhunski, pa u mavsima pored DFS, verovatno najboljeg defanzivca mavsa, koji čuva par pozicija a napamet cenim, bolje šutira trice od ruia, ne bi imao nešto minuta. pitanje je i da li će bertans imati više od 15-18mins i to ukoliko kleber igra isključivo centra. ako maxi igra 5mins na PF, to je za bertansa katastrofa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

imho, rui hachimura nije dobar igrač a nema usput ni neku veštinu koju radi vrhunski, pa u mavsima pored DFS, verovatno najboljeg defanzivca mavsa, koji čuva par pozicija a napamet cenim, bolje šutira trice od ruia, ne bi imao nešto minuta. pitanje je i da li će bertans imati više od 15-18mins i to ukoliko kleber igra isključivo centra. ako maxi igra 5mins na PF, to je za bertansa katastrofa.

 

U Japanu je imao protiv Španije, Argentine i Slovenije 22ppg 6rpg i 2apg pa sam očekivao da ima finu perspektivu.

Mada i prošla sezona u NBA nije bila loša 14ppg i 5.5rpg

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, propolis said:

 

U Japanu je imao protiv Španije, Argentine i Slovenije 22ppg 6rpg i 2apg pa sam očekivao da ima finu perspektivu.

Mada i prošla sezona u NBA nije bila loša 14ppg i 5.5rpg

 

 

moze on da nabaci fine statse kada je jedan od glavnih igraca, zato sam npr drzao trey lylesa do jutros. 

 

pricam u kontekstu mavsa, gde je na pf DFS garantovan za 30+ min 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cele sezone drvim kako je najbitnije da se ne bude 8mi ili 9ti i na kraju ću ja biti na nekom od ta dva mesta 😂😂😂

 

Korona i povrede me sakate od početka igre.

 

Zamolicu kolege da sledeće sezone ne glasaju za draft u vreme utakmice Zvezde,hvala 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nezadovoljan kako mi izgleda ekipa, ispustio sam Bertu jer sam izcukao skoro sve izmene pa nisam smeo 7.izmenu na njega inace sam lagano mogao da ga uzmem, jebo me Okpala i Ariza tokom trejd nedelje.

 

@realno *w vidi PM sanduce, bar toliko mozes da me ispostujes kad sam ti poklonio Bartona:classic_dry:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...