Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

20 minutes ago, propolis said:

Da sad se setih,najgori igrač fantazija 2021/2022 je ipak Zion Williamson.

 

Šta je sa tim čovekom!?🍕🍕🍕🍕

Desilo mu se isto što i meni. Teška povreda skočnog zgloba, nisam mogao da istrčim sprint 6 meseci. Za to vreme sam se i ugojio 15 kg i onda svaki put kad sam pretrčao jedan kilometar, kreću bolovi u skočnom zglobu i dalje više ne mogu. Vadim dobar bajs, terenski od 24 brzine što mi je poklonio jedan čovek, udoban sic i krećem u višemesečno skidanje kilograma i sad je situacija neuporedivo bolja.

 

Tako i Zajonu, posle operacije se usvinjio, preko 150 kg je imao u oktobru, međutim čim mu je dopušteno da trenira pod jakim intenzitetom, počeo je da oseća bolove i sve je stopirano, treba to nezalečeno stopalo na koje se non stop oslanja i izlečiti... Prekomernom težinom se sigurno neće vratiti.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Tako i Zajonu, posle operacije se usvinjio, preko 150 kg je imao u oktobru, treba to zalečeno stopalo na koje se non stop oslanja i izlečiti... Prekomernom težinom se sigurno neće vratiti.

 

 

Moguće da ima neke psihičke probleme koje su dovele do takvog ponašanja, možda ga je depresija dovela do tog psiho-fizičkog stanja koje nije lako.

 

Nešto ne mogu da poverujem da se povredio i kao smorio se gajbi i krenuo da naručuje burgere, pice,igrao igrice i cepao pivo sa ortacima. Nije realna priča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se ove sezone vratilo sve za prethodne.

Hayward u Bostonu kad je zaginuo bejashe mi pik 2 ili 3

Nurkic prosle.. bilo je jos toga da ne otvaram sada...

 

Ponosan sam na Miles Bridges i Brandon Clarke

 

Ostali manje vishe kao sto i treba.

Sreca za povrede i covidari su se skupili u 1 kolo svi

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Squabbit said:

Meni se ove sezone vratilo sve za prethodne.

Hayward u Bostonu kad je zaginuo bejashe mi pik 2 ili 3

Nurkic prosle.. bilo je jos toga da ne otvaram sada...

 

Ponosan sam na Miles Bridges i Brandon Clarke

 

Ostali manje vishe kao sto i treba.

Sreca za povrede i covidari su se skupili u 1 kolo svi

 

 

 

 

 

 

 

 

Nemoj tako, poseban rispekt za Dejounte Mareja, momak igra vrhunski.

 

Glupo je da njega izostavis.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

 

Nemoj tako, poseban rispekt za Dejounte Mareja, momak igra vrhunski.

 

Glupo je da njega izostavis.

Ma njega sam bas gadjao i ocekivao nesto slično..

Jbg on je glavni baja tamo.. sad da bude u top5 to mozda i nije bilo moje ocekivanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mpj me zakopao kad se vec zalimo😁.

Od ostalih vredi spomenuti Harela kojem je jedno 10 puta falio skok za DD, i Tauns koji me takodje prodao veliki broj puta za DD. 

Stjuard da ima kategorija fauls per minutes bio bih ubedljivo prvi. 

Sa druge strane dobar nabod mi sa FA, Duarte, i Pool sa 150+ pozicije okej nabod.

Link to comment
Share on other sites

@realno *w izvukoh se ovaj prvi deo nekako, usled mnogo povreda odlucih se da pokušam sa stl,blk i oreb i za sada uspeva taktika.

Prozvah CP3 da nije imao ni covid ni povredu i eto ga sad i on.

Hacimura taman krenuo da dize minute i igru i sjebe zglob.

Konli kako igra bolje da je i on povredjen.

 

 

Odličan rezultat sa obzirom na hendikepe.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle novog lomljenja Davisa, nase ambicije za ovu sezonu se i zvanicno zavrsavaju. 

Matematicki valjda ne moze da ispadnemo, u plejof necemo uci znaci ostajemo dogodine u B ligi..

Moram da priznam da mi se izuzetno svidelo igranje ovde, i atmosfera u ligi. Svi ste jaki fantazeri, dobri momci (dobro, osim Zvekija) , kulturna atmosfera na topiku (Maxa hoce da zove Josipa na slavu) , tako da radujem se igranju sledece godine... 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Niste vi još gotovi, bice borbe za ulazak u PO do poslednjeg dana.

 

 

Mene zanima da li Roby i Hayes nekim ludackim partijama mogu da me uvuku u A diviziju,all in na njih dvojicu 😎

Edited by propolis
Allenu se otvorili minuti odlaskom Divicenza i povredom Connaughtona tako da bi on mogao da donese bar 15 trojki po kolu
Link to comment
Share on other sites

Top likovi stvarno svi do jednoga (cak i zveki nije toliki slepac ko sto je bio, ali ok sad nije pod uinijevom agendom).

1 love 

 

jeste mi krivo sto sam birao slepce lomljive (mada nas nije ni sreca htela realno, ko ni prosle godine) ali svakako je milina biti sa vama i sledece godine

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

giphy.gif

 

Suzu pustih.

 

Makso samo bre kukas, ulazis u PO kao 12. jos ti to bolje, nego kao mi sa 8,9 ili 10 da ides na 1. ili 2. u 1/4. Nemoj da me pitas molim te sto ne pokusavamo da izbegnemo ta mesta :classic_sleep:

 

Sad sto si Pelinka pod flasom pelinkovca i sto si razjebao tim trejdovima i dropovima sta da ti radim. Lepo sam ti pricao tvoja sarana sa Ejton trejdom.

 

Maksa Pelinka, ovaj Maksa Pelinkovac.

Edited by Zvezdinho
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, maXa88 said:

(cak i zveki nije toliki slepac ko sto je bio, ali ok sad nije pod uinijevom agendom).

 

 

Cela liga znaci bila pod uinijevim uticajem :lol_2: Daj kad je toliko uticajan da ga kandidujemo za zajednickog predsednickog kandidata da pobedi Vucica.

Link to comment
Share on other sites

TT ostisao iz Indijane, sto je i ocekivano nakon hot tejka Drakija da ce da uzima minute Gogi. Jos samo Tarnera da ugase za ovu sezonu i milina. Goga and Smith time baby. Draki baci neki post da se Traner 100 posto vraca, , video si izjavu trenera Indijane i tako to, ajd ljubim te.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Kakvu izjavu? Koliko znam, rekao je samo da će Tarner sigurno biti aut tokom ol star pauze. 

 

Moje je mišljenje je da je čisto diplomatski rečeno da se vraća posle ol stara, kao i SGA, a inače će biti aut za sezonu.

Trener nikada ne bi izjavio: E znate šta, mi ćemo sada malo da tankujemo, a Tarnera nemamo u planu da vraćamo ove sezone, plus ga spremamo za trejd tokom ofsezone, jer mu je ostala još samo jedna godina ugovora, pa da se slučajno ne povredi.

 

Takođe Indijana je u igri za TOP5 pik, plus taj početak marta kada je navodno termin Tarnerovog povratka na 10-15 utakmica do kraja sezone, što zaista nema smisla da ga forsiraju. Sve činjenice idu ka tome da mu sledi gašenje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...