Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Судар двије различите идеологије у Блауграни..С једне стране Барса која игра жестоку одбрану и стрпљиве, позиционе нападе..и с друге стране Армани који (уз Уникс) игра вјероватно најатрактивнију кошарку у Европи..баш брзо играју, пуно решења, кад их иде шут не знаш како да се браниш против њих..пуни су добрих шутера..

Још им вечерас не играју један од најбитнијих играча Шилдс, те Датоме, Митоглу и Денијелс.

 

Још један утисак; Јокубаитис је топ играч већ. Како паметно клинац игра..

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Pero_Cameron said:

Sta je rekao, za nas koji smo propustili? 😁

 

Nesto otprilike ovako:

 

"Sta je bilo pozitivno u ovom mecu? Nismo se drzali dogovora, dosli su i pobedili nas i vi me pitate sta je bilo pozitivno u mecu? Pa zasto da stalno lazemo sebe? Sta je bilo pozitivno u mecu?"

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

 

Nesto otprilike ovako:

 

"Sta je bilo pozitivno u ovom mecu? Nismo se drzali dogovora, dosli su i pobedili nas i vi me pitate sta je bilo pozitivno u mecu? Pa zasto da stalno lazemo sebe? Sta je bilo pozitivno u mecu?"

 

 

 

 

Rekao bih da je posebno popizdeo na zadnji sut Provitole,ne verujem da je to bilo dogovoreno u mini tajm autu dok je Milano izvodio prvo bacanje.

Link to comment
Share on other sites

Odlična je bila utakmica u Barseloni, ne naročit kvalitet ali je sve pucalo od energije i intenziteta. Nisam ljubitelj Milana ali još manje sam ljubitelj Barse, pa mi nije krivo što su izgubili. Laprovitola jeste malo isforsirao poslednji šut, mislim da je imao otvorene saigrače u boljim pozicijama. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Sector said:

Sjajan meč. 

 

Koliko je Kurić dobar šuter. 

 

Sad se setih tekme sa Zvezdom i zagrevanja Kjurika.Početak šuterskog treninga je bio u nekim rukavicama i kapiram kad ih je skinuo da je imao osećaj da mu se lopta lepi za ruke i da nema šanse da promaši.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Nemam_ti_kad said:

Koliko je Vezenkov napredovao zadnje dvije sezone...bez gledanja u statse..cisto utisak sa terena

 

Pričali smo, mislim da to najviše ima veze sa izlaskom iz Printezisove senke. Pre 3 godine je bio na 12-13 minuta po meču i normalno da tu nije bilo nekog učinka.

Te iste sezone, kad se povredio Printezis, počeo više da igra i odmah je tu svaka 2-3. partija bila dobra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odličan je igrač Vezenkov, stvarno ima meku ruku, inteligentan je i dobro tehnički potkovan, a veoma potcenjeno je kod njega što gubi mizeran broj lopti. Ipak, meni je on klasičan igrač za Evropu tj. mislim da ne bi imao šta da traži na višem nivou (NBA), a čak sumnjam da može da dovede svoju ekipu do EL titule kao jedan od glavnih igrača. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Odličan je igrač Vezenkov, stvarno ima meku ruku, inteligentan je i dobro tehnički potkovan, a veoma potcenjeno je kod njega što gubi mizeran broj lopti. Ipak, meni je on klasičan igrač za Evropu tj. mislim da ne bi imao šta da traži na višem nivou (NBA), a čak sumnjam da može da dovede svoju ekipu do EL titule kao jedan od glavnih igrača. 

 

 

Ja ga baš smatram igračem koji se lako uklapa sa drugim igračima, jer je maksimalno timski igrač. Iz tog ugla, mogu da ga zamislim kao osvajača EL, u pravoj ekipi.

 

Što se tiče NBA, da, klasični primer "zarobljenosti" između 2 pozicije, prespor za krilo, premali za četvorku, teško bi mu bilo tamo. Rođen za Evropu.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MrTwister said:

Cim su sklonili onog nepomenika u manju rolu i pustili Vezenkova da prodise, vratio im momak dobrom sezonom, mislim da je cak na 50/40/90 splits ili blizu toga.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

 

Printezis je imao 9 uzastopnih sezona sa dvocifrenim poenima u proseku tako da je svaki njegov minut na parketu debelo zaslužen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...