Jump to content

KK Partizan 2021/22 - After Dark - Live


Cooper

Recommended Posts

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Obe pauze im omogućuju da se smire i krenu ispočetka, da zaborave loš šut. nIsam siguran da nama prijaju. Kako god, biće isti uslovi svima. 

 

Previše iso Pantera, delom jer je primoran na to. Moraće ostali da se uključe.

 

Naterani smo na to, nemamo prostora kao u prošloj, deluje da pokušavaju nešto što nam je Bursa uradila. Par puta smo lepo rešili, par puta su nas sjebali. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mfmilan said:

Tužne su ove utakmice gde se čuje škripa patika...

Secaju me na period pre 2011. dodjes 5 min pre tekme, mesta za parking koliko hoces, sednes na dobro mesto, kikiriki, semenke i koka-kola... evenutualno opsujes nekada, malo se i poradujes, ponekad. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Ništa mi ne igramo u napadu. Ne sviđa mi se ova varijanta sa tri mala koju igramo pola utakmice. Nemamo pouzdane visoke koji bi mogli da ih isprate a prilično im je zatvoreno da idu do kraja. Dok Pantera ide držimo se, ali eto, lagano popuštamo.

 

Jesu ubacili tri trojke u nizu ali su posle promašili par komada inače bi se odlepili.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eddard said:

Vratili smo se u standard mode. Nema ništa od ovoga. Nismo ni zaslužili. 

Ovo sam i ja krenuo da napišem. Ovo je Partizan na koji smo navikli. Izgleda ćemo ipak još morati da treniramo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Kooineeperk said:

Secaju me na period pre 2011. dodjes 5 min pre tekme, mesta za parking koliko hoces, sednes na dobro mesto, kikiriki, semenke i koka-kola... evenutualno opsujes nekada, malo se i poradujes, ponekad.

Obozavam kad najavis tekmu mojim gifovima.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...