Jump to content

Odbojka - Tokio 2020


Recommended Posts

Fantastična odbrana, libero plus dva primača sve hvataju u polju. A i Maja uhvati ponešto baš kad treba.

 

Italijanke rastura Egonu koja ne može da pogodi teren (kuc, kuc, kuc...) i niski tehničar koji u bloku gotovo da ne postoji. Tijana je kamaru poena donela tako što raspali po njoj u bloku i lopta ode u aut.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Citao sam da Egonu ne igra tako dobro na ovim OI, ali ovo je bas raspad za sad. 

 

Lepa igra i lepa prednost, ali odbojka se igra dok ne osvojis poslednji poen. Treci set je najlakse za osvojiti kad vodis 2-0, valjalo bi da krenemo dobro.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ništa nije gotovo do samog kraja u ženskoj odbojci, nisu tu uopšte retki veliki usponi i padovi u koncentraciji i stabilnosti.

 

Argentinska muška reprezentacija like this. 

Vodili su skoro svaku tekmu i svaku su sebi zagorčali, mislim da su svaki 4. set izgubili da ne daju više od 17 poena 😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ništa nije gotovo do samog kraja u ženskoj odbojci, nisu tu uopšte retki veliki usponi i padovi u koncentraciji i stabilnosti.

 

To mu dodje kao tenis, svaki set moze da bude prica za sebe, ali nase su prilicno samouverene i fokusirane.

Link to comment
Share on other sites

Skoro pa savršena utakmica. Bez servis grešaka, konstantan pritisak na njihov prijem, odlična odbrana, Maja fantastična, a Tijana Bošković nije sa ove planete...

 

Bajka. Milina gledati... Kapa dole za devojke!

 

A ispoštovale su i vaterpoliste...

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...