Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

1 hour ago, L' Imperatore said:

Otišao na stadion posle sto godina. Svakako je drugačije gledati utakmicu uživo, nego preko televizora. Ali ja se stvarno ne sječam da je Olimpija pored tih golova imala još neku ozbiljnu priliku. Sve što su šutnuli, završilo je u golu. 

 

Nemojmo relativizirati petardu. Rijeka je tukla Real Madrid. Sad je najteži europski poraz doživjela od Olimpije. Armada im čestitala brutalnom kaznom. Al Zmajčeki (pardon, Green Dragonsi) su kao nešto pokazivali otete krpe ahahahahahahahahahahahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bad said:

Šteta što nemamo još jednog u ovoj ligi, Partizan ili Vojvodinu. Mogli bi da budu kompetitivni.

Interesantno zapažanje. Na osnovu čega, kad nisu bili ni u kvalifikacijama kompetitivni? Malo više Partizan, malo manje Vojvodina... Prošle sezone su naši pokazali kompetitivnost kad su imali grupe na poklon.

10 hours ago, Bad said:

Šteta što nemamo još jednog u ovoj ligi, Partizan ili Vojvodinu. Mogli bi da budu kompetitivni.

Interesantno zapažanje. Na osnovu čega, kad nisu bili ni u kvalifikacijama kompetitivni? Malo više Partizan, malo manje Vojvodina... Prošle sezone su naši pokazali kompetitivnost kad su imali grupe na poklon.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Azazelkg said:

Interesantno zapažanje. Na osnovu čega, kad nisu bili ni u kvalifikacijama kompetitivni? Malo više Partizan, malo manje Vojvodina... Prošle sezone su naši pokazali kompetitivnost kad su imali grupe na poklon.

 

Partizan i TSC su zaslužili sve kritike, ali ako ćemo objektivno, Vojvodina je imala dobru kampanju koju su jednim kiksom/dekoncentracijom ispustili u Sloveniji, a i ovde su mogli lagano do 2:0. Mislim da bi izduvali protiv Djurgordena ali utisak bi bio drugačiji.

TSC sa 1:8 protiv ekipe koja nije duplo jača od njih je jednostavno blamaža.

 

Partizan je izuzetno frustrirajuće gledati, na kraju dana ako ne možeš da daš gol ne zaslužuješ ništa, ali realno bio je više nego kompetitivan protiv Lugana i Genta. Imamo mnogo problema, nema stvari na osnovu kojih bi mogao da se gradi optimizam, ali i Partizan i Vojvodina bi realno mogli u grupama LK da budu kompetativni, čak i ovakvi kakvi su platili cenu sopstvenih gluposti i slabosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

FKP i ovako nabacan i u haosu je morao biti u LK. Ima tu sasvim finih igrača, daleko je od najgoreg sastava ikada. Ali kad vratiš apsolutnog ljudskog kretena i trenerskog dunstera poput Stanojevića mora da se desi čist polom. Izazivaš to. 

Mislim izbaci te jebeni Lugano koji je etalon ispodprosečne alpske ekipice koju izbušiš na dve polukontre. 

 

Vojvodina je takođe morala do plejofa, imala bi egal dvomeč sa Švedima. Ima love i uslova za LK nivo kod nas međutim niko ne jebe pismenu struku. Otvoriš se prema strancima a na klupama se i dalje motaju Đorini minioni, trenerski retardi koji se drže kao sekta i tu pomaka nema. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolaju razne priče, od toga a su igrači izbušili Đalovića jer je navodno Sopiću sapunao dasku ( ali ovo ne pije vodu ako je Olimpiji ušlo sve što je šutnula, do toga da sam Mišković ne želi u KL jer nema kadar. Šta god da pričali ovo je ogromna mrlja.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, L' Imperatore said:

Otišao na stadion posle sto godina. Svakako je drugačije gledati utakmicu uživo, nego preko televizora. Ali ja se stvarno ne sječam da je Olimpija pored tih golova imala još neku ozbiljnu priliku. Sve što su šutnuli, završilo je u golu. 

 

 

Kojić u prvom poluvremenu promašio gol, Pinto (brani Zlomislić) i Raul (malo pored gola) u drugom.

 

Koliko ozbiljnih prilika još treba?

Link to comment
Share on other sites

Vidim, TSC prethodnog teletabisa zamenio nekakvim Damjanovicem.

 

U igracki kadar su pristojno ulozili, ali trenera izgleda traze po lokalnim kladionicama. Lalatovic je za ove tipove Kapelo.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim taj Damjanović nikada nije trenirao seniorsku ekipu ...

Ko  zna možda je i bolje tako nego da uzimaju nekog od ovih što su poispadali sa ringišpila ... Od njih znaš šta možeš da očekuješ - ništa .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/16/2024 at 2:56 PM, Molina23 said:

Ko nas jebe kad nemamo ovakvog fudbalskog radenika i vizionara. 

spacer.png

 

Čitao sam BiH forume o favoriziranju Borca, nekom Vici itd., ali uvijek sam to uzimao vit a grein of solt, još je onaj Saša Ibrulj rekao da namještaju kao i ostali, da Zrinjski isto namješta. Onda sam vidio da je Saša navijač Veleža. Pogledao sam Zrinjski-Borac utakmice iz 2 sezone kad je Zrinjski s Jakirovićem i Rendulićem uzeo back 2 back titule i ušao u skupinu konferencije. A ono, navlači se malo, ali ništa skandalozno. Jedina baš smiješna utakmica, između Borca i Zrinjskog, što se tiče suđenja je utakmica u Banja Luci kad je prvenstvo već bilo riješeno, ali Borac nije htio izgubit doma od Zrinjskog. Bilbija nije mogao primit loptu u for a da nije mahano zaleđe. Jasno mi je da su 2 sezone, tj. 6 međusobnih utakmica, malo za donošenje bilo kakvih zaključaka,mpogotovo jer je Zrinjski te 2 titule uzeo sa 30 i 20 bodova prednosti. Renduliću su nakon duple krune, ulaska u LK, i pobjede nad AZom od 0:3 do 4:3, uručili otkaz. Te sezone (23/24) su titulu izgubili za 2 boda. Tu sezonu ću proučit da vidim da li se gura Borac, da li se guraju Borac i Zrinjski, ili ekipa iz Rajvosa lupeta gluposti jer, unatoč najvećem proračunu u ligi, ne mogu prismrdit tituli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, L' Imperatore said:

To bi mogao da bude onaj što je pre neki dan gostovao u studiu RTS, kad je igrala Zvezda

Jeste, to je on.

Bio je solidan igrac nekada, secam se da je bio u Cuki, a mislim da je pre koju godinu vodio Vozdovac kao prvi trener.

 

Svakako a propo Tsc-a, oni ce evidentno biti kanta za napucavanje, odlazak Lazetica ocigledno ima uticaj, ali ovde je po sredi i pravo stanje srpskog fudbala gde evro-mecevi pokazu koliko su sistem, struka i kompletna fudbalska logistika unazadjeni i slabi.

Zato cemo ubrzo biti na mestu koje nam pripada, jer kvaliteta prosto nema.

Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2024 at 4:52 PM, fradler said:

Vidim, TSC prethodnog teletabisa zamenio nekakvim Damjanovicem.

 

U igracki kadar su pristojno ulozili, ali trenera izgleda traze po lokalnim kladionicama. Lalatovic je za ove tipove Kapelo.

To je onaj što je gurao dve godine mlađeg sina u juniorsku reprezentaciju

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2024 at 6:56 PM, Bugl Khan said:

Čitao sam BiH forume o favoriziranju Borca, nekom Vici itd., ali uvijek sam to uzimao vit a grein of solt, još je onaj Saša Ibrulj rekao da namještaju kao i ostali, da Zrinjski isto namješta. Onda sam vidio da je Saša navijač Veleža. Pogledao sam Zrinjski-Borac utakmice iz 2 sezone kad je Zrinjski s Jakirovićem i Rendulićem uzeo back 2 back titule i ušao u skupinu konferencije. A ono, navlači se malo, ali ništa skandalozno. Jedina baš smiješna utakmica, između Borca i Zrinjskog, što se tiče suđenja je utakmica u Banja Luci kad je prvenstvo već bilo riješeno, ali Borac nije htio izgubit doma od Zrinjskog. Bilbija nije mogao primit loptu u for a da nije mahano zaleđe. Jasno mi je da su 2 sezone, tj. 6 međusobnih utakmica, malo za donošenje bilo kakvih zaključaka,mpogotovo jer je Zrinjski te 2 titule uzeo sa 30 i 20 bodova prednosti. Renduliću su nakon duple krune, ulaska u LK, i pobjede nad AZom od 0:3 do 4:3, uručili otkaz. Te sezone (23/24) su titulu izgubili za 2 boda. Tu sezonu ću proučit da vidim da li se gura Borac, da li se guraju Borac i Zrinjski, ili ekipa iz Rajvosa lupeta gluposti jer, unatoč najvećem proračunu u ligi, ne mogu prismrdit tituli.

Ne moraš gledaš previše, sam si rekao. Uz dodatak starog dobrog plemenskog nacionalizma i eto ti mitova i legendi. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...