Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Bilo je par spektakularnih golova odluke sinoć u poslednjim minutima ali ovo što se njima desilo prevazilazi sve. 

Pa kad slijepac puca na gol kao da dodaje svom golmanu. Ko da nije htio da ga zabije. A tim koji promaši svoje šanse slijedi kazna - kaže poznato fudbalsko pravilo.

Slično je i Zrinjski sinoć sa igračem više imao dobru priliku pred kraj, ne kao ovi Irci, ali ono u fazonu, nema veze ionako ćemo proći.

Edited by Radoznalko
Link to comment
Share on other sites

On 8/18/2022 at 10:00 PM, gledan van, ludilo 1 said:


 

Evo jedan stari video u kojem se vidi taj hajdučki optimizam, treba li spominjati da ih je Žilina izbacila te sezone 😁 Al najjači su komentari - sjetite se Debrecena, ne Dunaffera, ne ne Shelbourne, Shelbourne 😂 (od svih navedenih je Hajduk ispadao u ‘00-im, Debrecen ih je pritom demolirao) a blamaže su se nastavile i kasnije.

Ok, ispali su. Ali iz tog dvomeča najviše pamtim divljačko iživljavanje slovačkih specijalaca nad Torcidom. Bez ikakvog razloga. Pošto je Torcida već tada bila prilično organizirana na više nivoa, tužili su ih, i dobili na sudu (europskom nekom). Sad, ne znam koje su kazne bile za Slovake, i da,li ih je bilo (svi znamo koliko često murija najebe za svoje divljanje), ali Torcida je dobila na sudu. 

Mogu oni bit u EU, ali dio

policije je tamo još iza željezne zavjese. Btw, sa srpskom interventnom (ili je to žandarmerija) imam sjajna iskustva. Istina, da smo mi bili pristojni (naravno) ali i oni su bili krajnje profesionalni. Izvolite gospodine starijim ljudima, bacanje fora s nama mlađima i tako. Makar sam vidio klipove da,prema domaćim navijačima i nisu tako tolerantni 🤣

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2022 at 2:14 PM, LayupFromTheMidget said:

I Severna Irska je po 1 put trebala da ima ekipu koja igra grupnu fazu nekog evropskog takmicenja i onda se ovo desilo
https://twitter.com/Matchday365/status/1562917264562741249

 

Steta za njih i za Zrinjski. Iskreno, bili bi pravo osvezenje, ekipe sa 100% domaceg kadra, tako blizu, a tako daleko. Ovaj RFS je legija stranaca, uz naravno balkanske menadzere koji su uspeli da im uvaljaju jedno 3-4 igraca sa ovih prostora (zaista, retko koja ekipa u kvalifikacijama nema nekog ko se preziva na ic).

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, goldberg said:

 

Steta za njih i za Zrinjski. Iskreno, bili bi pravo osvezenje, ekipe sa 100% domaceg kadra, tako blizu, a tako daleko. Ovaj RFS je legija stranaca, uz naravno balkanske menadzere koji su uspeli da im uvaljaju jedno 3-4 igraca sa ovih prostora (zaista, retko koja ekipa u kvalifikacijama nema nekog ko se preziva na ic).

Zrinjski je prošao školu. Klasično balkaneze ispadanje u Europi na zadnjem koraku. Ima ih svaki klub iz exyu. Ako zadrže Jakira, prošetat će se ligom opet, i vjerojatno uć dogodine. Samo, koliko on ima motiva više. Njemu je na zimu nuđen Dinamo. A Zrinjski da je ušao, osigurao bi si dominaciju u BiH nogometu na jedno 5 godina.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
1 minute ago, Ding Hao said:

Ovo si ti nešto polupao lončiće. Ovo su neki parovi za nekad nešto ranije. Partizan igra protiv Šerifa. 

Ispravio sam dok si pisao post 🤣
ma nisam gledao. nego prva slika sam računao da je najnoviji ždrijeb. Isto sam i za EL napravio.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izvučeni parovi osmine finala LK

 

AEK Larnaca - West Ham

Fiorentina - Sivasspor

Lazio - AZ Alkmaar

Lech Poznan - Djurgarden

Basel - Slovan Bratislava

Sheriff - Nice

Anderlecht - Villarreal

Gent - Basaksehir

 

Villarreal izgleda kao najsigurniji pik za osvajanje titule ali tu su i West Ham, Lazio pa i Fiorentina, Nice i Alkmaar.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lech Poznan - Fiorentina

Basel - Nice

 

Gent - West Ham

Anderlecht - AZ Alkmaar

 

Ovo natjecanje, kakvo god bilo, je jedinstvena prilika za manje klubove da dohvate europski trofej. Ovako iz glave, mislim da ga nijedan od preostalih klubova u ždrijebu osim Anderlechta (i možda West Hama) nema u svojim vitrinama do sada.

 

Edit: sad sam provjerio, imaju po jedan Kup pobjednika kupova West Ham i Fiorentina otprije 60-ak godina.

Edited by 4th and Goal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...