Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@Bugl Khan jel ovaj Petkovic uvijek.ovako nepokretan? Lik apsolutno i ne zeli da potrci a vidim tek 29 godina.

Većinom. Ali kad ima dan onda proigrava, zabija, probija obrane, daje Mađarima golove petom, šeće se kroz Škrtela i cijelu slovačku obranu prije nego plasira pored golmana, šalje Brazilce na bureke.....  Lik je kvaka 22: ždere ti živce dok je loš, a oduševljava te dok mu je dobar dan. E sad, da ne oscilira u formi toliko, nikad ne bi došao u Dinamo, jbg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
18 hours ago, Drug Crni said:

Robert Jarni: navijaću za Betis protiv Dinama
Bruno Petković: Jarni je klovn.

Ne cveta cvetye ni u hrvatsko nogometno preduzetye. Gledaće se sutra ovaj meč.

Jarni zbog izjave dobio otkaz. Otkaz je trebao dobiti jer je najgori trener na području exyu (i oni mu daju U17 u ruke), a ne jer će navijati za betis protiv Dinama. Lik je Hajdukovac.
Btw, kad je preuzeo U17 likovi s tribine su najavili fijasko. kad se desio fijasko su rekli nešto u smislu a što ste mislili da će se desit. Gdje god se pojavi sve upropasti i dobije otkaz. Tako da nije da smo ostali bez ikoga iole korisnog. Razlog je sporan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Drug Crni said:

Verujem ti. Znao sam da je u-17 selektor,ali ne i da je dobio otkaz.

Svaki malo poznatiji bivši reprezentativac (koji nema neki biznis) se uvalio u HNS. Od mlađih kategorija do A selekcije. Jedno vrijeme je izbornik neke od U- reprezentacija bio bivši reprezentativac koji je izjavio da nije siguran želi li biti trener, pa dok ne vidi šta će dalje u životu, malo će biti izbornik.
Ja dam glavu rezat da Luka kad se umirovi može sjest na klupu A repke idući dan (Dalić odlazi kad ode Luka, to sam siguran 100%).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Bugl Khan said:

Rutiniranje

Nemam Arene,a nisam uspeo da nađem link na netu..teško mi je poverovati da ste rutinirali Betis..u HNL se raspadate i igrate krajnje neubedljivo. No,to je čar fudbala i njegova lepota - nepredvidiv je i uvek može da se desi iznenađenje.
Za mene je vaša pobeda u Sevilji to - iznenađenje. Nije senzacija,ali jeste neočekivano.

A možda vas je Jarni motivisao :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drug Crni said:

Nemam Arene,a nisam uspeo da nađem link na netu..teško mi je poverovati da ste rutinirali Betis..u HNL se raspadate i igrate krajnje neubedljivo. No,to je čar fudbala i njegova lepota - nepredvidiv je i uvek može da se desi iznenađenje.
Za mene je vaša pobeda u Sevilji to - iznenađenje. Nije senzacija,ali jeste neočekivano.

A možda vas je Jarni motivisao :lol_2:

Dobro, nismo im sakrili loptu i imali 10 zicera. Ali odigrali smo pametno, odgovorno u obrani, i bili dosta konkretni u napadu. Oni su imali jalovu inicijativu, ali neke šanse nisu stvorili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Dinamo daje domaći zadatak Zvezdi a to se terzinim "novinarima" ne dopada

Pa jel nije Zvezda igrala osminu EL prije koju sezonu? QF EL bi se moglo nazvati domaćom zadaćom, a ne osmina finala ovog Kupa Mikija i Šilje.

Ili je to što se radi o Betisu domaća zadaća?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Dinamo daje domaći zadatak Zvezdi a to se terzinim "novinarima" ne dopada

Ma nema to veze sa Terzićem koliko sa vrhovnim degenerikom. Već par godina se provlači taj jeftini pećinski nacionalizam kroz prenose komšija. RTS prednjači sa tom bedastoćom, jerbo on obožava tu patkometriju za plebs. Ostali samo prate taj trend. Zvuče kao HRT pre 15 god. Više nisu ni smešni. 

 

Čestitke @Bugl Khan

lep prolaz, Betis nije za zajebavanje. Mali Baturina je bombona igrač, baš puni oko. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bugl Khan said:

Pa jel nije Zvezda igrala osminu EL prije koju sezonu? QF EL bi se moglo nazvati domaćom zadaćom, a ne osmina finala ovog Kupa Mikija i Šilje.

Ili je to što se radi o Betisu domaća zadaća?

jeste igrala Zvezda ali kad ne igra niko drugi iz regije onda mogu da se hvale da su najbolji a pošto Dinamo eto prolazi tamo neki slabašni Betis to sad malo nervira don terzu i njegovog gazdu 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...