Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

1 hour ago, Drug Crni said:

GT64huOXQAAVv4y?format=jpg&name=large

Kako bi ti ovo izgovorio?

O jbt. Ovi su izgleda uzeli ime na latinici i samo ga napisali na ćirilici. Sichenje mu se ime piše na latinici dam glavu rezat. Kako se čita, ko bi ga znao.
EDIT: Sičenđe se čita.

Edited by Bugl Khan
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sramotan dvomeč TSC, verovatno najgori u jakoj konkurenciji naših klubova ove sezone.

 

Gledam Borac kako gine protiv Ferencvaroša, otprilike je slična razlika u kvalitetu kao između TSC i Makabija aoi na terenu potpuno druga priča.

 

Bruke jedne.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bad said:

Sramotan dvomeč TSC, verovatno najgori u jakoj konkurenciji naših klubova ove sezone.

 

Gledam Borac kako gine protiv Ferencvaroša, otprilike je slična razlika u kvalitetu kao između TSC i Makabija aoi na terenu potpuno druga priča.

 

Bruke jedne.

Fakticki borbenoscu nadoknadjuju sto bas nista ne znaju a Madjari iako kvalitetniji, nedovoljno da pobjede borbenost s druge strane.

OPALAAAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

Kakva tri promasaja igraca Borca sa 11m. Sva tri "hitni lopticu u sumicu" , visoko preko gola.

 Manojlovic odbranio jedan I bio na svakoj lopti.

 

btw,  istorijski uspeh Borca sa preskormnim timom.

Link to comment
Share on other sites

Konferencija je za Borac puna kapa. LE je preteška i za ozbiljne timove iz L5 kamoli našu sirotinju koja uleti tu preko noći. Da ih pogodi neki fin žreb i da se skupljaju bodovi i puni stadion. Bravo za ljutu Krajinu, baš baš muški dvomeč. Fradi je teška kanturina od ekipe, nema šta da traže ovoj težoj LE. Šilja Pešić ti prvi špic, tragedija za sebe. 

Edited by Molina23
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Borac na ovom uspehu treba da gradi klub i infrastrukturu, samo se plašim da pijavice ne razgrabe lovu i da veće sledeće sezone bude raspad. 

Sviđaju mi se njihovi štoperi, a ako mogu da pronađu nekog boljg špica od Jove Lukića ne bi bilo loše za LK

Link to comment
Share on other sites

Šteta za Borac, baš očajna tri penala su izveli. Šteta i za onaj gošin kiks, u trenucima kada su bili na vrhuncu nakon postignutog gola.

 

Poimence znam Manojlovića, ostatak sam prvi put gledao. Onaj Herrera je ispalio raketu preko Vrbasa ali mi se činio zanimljivim. Svidelo mi se što su igrali jednostavan fudbal, u skladu sa kapacitetima, borbeno, bez mnogo komplikovanja i iskakanja iz postulata. Bekovi su često lepo kombinovali sa krilima po strani kada dođu do poseda, u suprotnom lopta u dubinu i kopaj zemlju. Na kraju dadoše baš srećan gol ali još jedan dokaz da u fudbalu koncentracija, borba i zalaganje mogu da donesu dobro.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Meni je Borac - Fradi dvomeč bio pravi pravcati cripple fight.
Borac limitiran,Fradi nekvalitetan.

Jel Manojlović onaj što je nekad branio u Zvezdi?

taj je, veliki talenat ali nešto ga sprečilo da napravi ozbiljnu karijeru

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...