Jump to content

UEFA Europa League


Xpert

Recommended Posts

Maribor će biti protivnik po meri da se vidi koliko je ova ekipa u stvari jaka za evropske okvire. Biće zanimljiv dvomeč. 

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

Čim je ušao peti igrač nazad primili su gol, Verujem da se Bata Djori osmehnuo brk kad je ušao branič umesto veznog igrača.

 

Da li će se naši igrači ikad opametiti.

Link to comment
Share on other sites

Bravo Vošo...Bandović je taktički izuzetno pismen trener, pro licencu je završio u Grčkoj, bio pomoćnik Valverdeu...Čim nije produkt ove naše nakaradne škole, pravi razliku...

  • Like 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Uključio sam se u drugom poluvremenu i moram da priznam da je Voša odlično izgledala. Jeste Ajax imao neku inicijativu ali uopšte ih nije ugrožavao, na kraju baš šteta za stativu i za onakav gol. Možda je onaj najbliži štoper mogao ranije da priđe ali opet... 

 

Seri je baš nezgodan, nije mu najbolji desižn mejking, pred kraj se malo i zaigrao, ali je igrač koji ako ima prostora može da bude baš zajeban.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Gde tačno?
Znam da je radio negde u dalekoj Aziji kao trener.

U Olimpijakosu...Čak je i vodio neke utakmice kao care taker i u Ligi Šampiona.

U Aziji je najbolji utisak ostavio na Tajlandu, u Buriramu...Prvi koji je igrao 1/4 finale azijske LS sa klubom sa Tajlanda.

Edited by ZiS
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Baš mi se svidja ova 4-3-3 formacija Bandovića. Sve više trenera je koriste da zamene klasičnu 4-2-3-1.
 

Solidna količina kreacije i defanzive na sredini plus jako interesantna krila u napadu koja imaju jako dobra kretanja. Jedini im fali bolji centrafor od Vukanovića. Sve u svemu jako lepo skockana ekipa, miks zanimljivih stranaca sa domaćim igračima koji imaju internacionalnog iskustva. Ovi bi razbili Mornar i puno bolje prošli protiv Dinama iz Kijeva.

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Мџе said:

Loš teren u Bačkoj Topoli. Kako ne mogu da ulože više u održavanje, zar je to neka velika nauka u 21. veku.

 

Menjali su travu pre ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam oduševljen. Da ovako peta ekipa naše lige igra. Da imaju moderan koncept 4-3-3, kvalitet stranih igrača, da u mogu u toku utakmice da predju na 4-2-4, da prave taktičke zamke itd. Jedino im je presing mnogo slab, prelako su ga razbijali ali dobro, opet je to Ajaks. 
 

Vratilo mi malo veru u našu ligi posle Radničkog. Imaju šanse protiv Slovenaca. 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam mec i to na Areni jer za RTS postoji izgleda samo Partizan (to nisam gledao, ali video sam da je Dinamo opet lagano dobio).

 

Ajax bez dva bitna igraca i vidi se da su daleko od stare slave, Vojvodina i pored toga losija ekipa, ali za nasu ligu su dobri.

 

Potez meca onaj pas L.Nikolica za Serija, ne znam da li je slucajno ili namerno, ali dugo bolji pas nisam video na nasim terenima.

 

Sto se Vojvodine tice, njima ovaj dvomec i nije toliko bitan, za promenu bi bilo dobro da konacno prodju neku pristojnu ekipu (kao Maribor) i da se onda nadaju da ce imati srece u zrebu. Za nasu ligu im nedostaju bolji napadaci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...