Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Tu vas je bas zeznulo ovo sto su Roma i Fejenord prosli kroz svoje life u LE i time povukli osvajaca kupa Kipra u PO rundu. U suprotnom bi Kiprani bili sa vama umesto ovog Slovackog i samim tim bi 100% isli na AEK Larnaku, racunajuci da bi ovi ispali u kvalifikacijama za LS. 

Link to comment
Share on other sites

Jbg, kako je pre raspleta izgledalo, bilo nam je bitno da Roma i Fejenord obezbede LE preko lige da bismo eventualnim osvajanjem LE od strane Rendžersa dobili priliku da kvalifikacije počinjemo od plej-ofa. Zajebana situacija ali šta je tu je.

Link to comment
Share on other sites

Jasno, bilo je i ovakvih i onakvih razloga i situacija, ali nismo pobedili nijednom i to se piše.

 

Jbg, bio sam ubeđen da bismo bolji odigrali da se Jevtović nije povredio. Ni to nije garancija da ne bismo nekom greškom ili majstorijom primili gol ali mislim da bismo se održali duže i bolje. Ali, mogu da mislim šta hoću.

 

Još kad nam na leto dođe neki Okuka ili Lazetić. Ludilo.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Cooper said:

Realno imaju 2 sata da pokažu sav bez koji se skupio prethodna 4 meseca.

Ova generacija neće dobiti novu priliku.

A za posle očekujem Mlađu i remont.
Mnogima se ne ostaje...

 

Iskališe...

 

Elem, ne znam koliko nas ima sa ovakvim stavom, ali meni ovakve pobede gde se svede na kvalitet Kataia i na jajarenje Dejana a onda cirkus medrano ludog Stanoja, jednostavno ne donose radost. Više onako gađenje i jezu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno, ulaganje ove sezone bi moglo da se bas isplati. U ovakvoj ligi drugi smo sigurno sto ce sledece sezone gotovo sigurno znaciti igranje u Evropi, i to treba da bude prednost kod pregovora. Meni se ne svidja niko od pominjanih, tu mislim na Savu i Stolicu. Treba nam sveza krv. A pod tim ne mislim da treba da bude mlad. Ne znam zasto se stranci odbacuju. Pa danas svi govore engleski.


Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Alek The Great said:

Realno, ulaganje ove sezone bi moglo da se bas isplati. 

 

Naravno, s' tim sto retko sta je FKP radio u skladu sa rezonom poslednjih sezona. A nemamo ni luksuz kao komsije da rizikujemo sa potpisima, pa ako ne bude match, teramo dalje.

 

Sto se tice trenera, fijasko. Apsolutno je razumljivo zasto nijedan od ozbiljnih kandidata ne zeli da se vraca u ovaj mulj od srpskog fudbala, ali ni da saradjuje sa ovom upravom. Sto je velika steta, buduci da ozbiljnih kandidata ima, cini se, nikad vise.

 

  1. Celavi
  2. Jokan
  3. Paun
  4. Ivic

Ovo su bile moje zelje, redosledom. Vec nakon dva-tri dana sam video da od toga nema nista. Pritom, pricamo o Partizanu, koji bi trebalo da ima najvise moguce ambicije nakon 5 susnih sezona u sampionatu i cinjenice da sampion sledece sezone ima garantovane grupe u LS.

Sto se tice stranaca, apsolutno nisam protiv, iako mislim da kapiranje mentaliteta igraca, situacije, protivnika ali i sam skauting i priprema u sampionatu je nesto sto bi domaci treneri, iako duze vreme van fudbala, lakse doveli u red. Uostalom, ako pored ovakve cetvorke koja je slobodna, u manje-vise do or die sezoni ti moras da juris strance, znak je da nesto ozbiljno ne stima.


---------------------------------------------------------------------------------------

 

Da se dotaknem igrackog kadra, izgledno je da cemo se rastati sa igracima kojima isticu ugovori: Markovic, Jojic, Obradovic, Brezancic, Smiljanic i Pavlovic. Ostojic ide u penziju. Ostaju Miljkovic i Miletic, otprilike i jedini dvojac koje bih voleo da zadrzimo i sledece sezone, ali sa redukovanom minutazom, odnosno da budu drugi izbori na svojim pozicijama.

 

Od interesantnih domacih igraca koji ce biti slobodni 30. juna, a da nisu Djuricic, Matic i iz komsiluka, tu su: Milos Veljkovic, Radoja, Milos Pantovic, Ljajic, Zivko Zivkovic, Lazar Rosic, Cavric i Djordje Nikolic.

Veljkovic je wet dream, ali svakako bismo morali da pitamo za zdravlje.

Pantovic, Ljajic i Rosic - jedino Ljajica vidim u ozbiljnoj ulozi, ali wet dream kao i Veljkovic.

Pantovic, ako mu se dolazi u Srbiju uopste, bi bio zanimljiv dodatak veznom redu a nije mu strano ni da popuni po strani (heh).

Rosic, uz celavog Miletica bi bio sasvim korektan 2nd choice tandem stopera.

Zivko je legit druga opcija, iskreno vrlo pozeljan scenario - Popovic i Zivko golmani, Stevanovic i Lukac out.

Djordje Nikolic je nase dete kome istice ugovor sa Bazelom, vise je branio na pozajmicama, ali bilo je tu i nastupa u Ligi Evrope za Bazel. U idealnom scenariju, da se osvezimo sa Zivkom i njim.

Cavric ce cini se u komsiluk, nema sta tu da trazimo.

 

Od nekih zelja, voleo bih da se otarasimo Meniga, pa da na levom krilu guramo Jovica, a na desnom da jurimo nekog levonogog kapitalca. Ne bih isao dalje, buduci da ce dosta toga zavisiti od trenera, finansija ali i potencijalnih odlazaka Vujacica, Zdjelara i Rikarda. Svakako ce nam biti daleko jasnije kakve su ambicije onda kada vidimo ko ce voditi tim sledece sezone.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...