Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Ali da li je realan ovaj Radojicic? Kaze covek Partizan dao 2 gola iz nase 2 greske!? Mislim mozda su oni i pogresili, ali mogla je puci petarda jos na poluvremenu. I cime je on zadovoljan pitam se?! Posle Napretka najgora ekipa u plejofu, da budu srecni sto su upali uopste. Ali dobro, neka su njemu krive sudije, tim rezonom ce i ostati gde i jesu.
Mi imamo te standardne boljke, ali smo kontrolisali utakmicu. Ni u jednom trenutku nije nam bila ugrozena pobeda. Jojic i dalje ostaje najslabija karika u timu, a njega slede i mladi bonusi. Zaista se nadam da se ne radi na njegovom ostanku, jer mislim da njegove slabe igre nisu rezultat (ne)spremnosti. Imao je neki vrhunac u karijeri, a ovo sada je daleko ispod toga. Menig zaista imao par dobrih poteza.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Suze radosnice same teku.

 

Nego, gledao sam nekoliko puta gol Vojvodine sad u kupu, pa čisto da prokomentarišem jedan detalj kad nemam šta pametnije. Nije Stevanović kriv za gol, taman posla, ali baš me je razočarao ukopavanjem na liniji dok lik izlazi sam ispred njega. Neće baš svaki SL balvan promašiti ceo gol. On mi je generalno simpatičan lik, lud, unosi energiju na teren, dobar refleks ima i može fino da se baci čime kompenzuje skraćenost, pa se nadam da mu se ovo jednom desilo i da neće stalno tako reagovati u sličnim situacijama.

Link to comment
Share on other sites

Za golmana je bitno da nije kiksara. Bitnije je da su saigraci ispred njega kvalitetni. Celavi je bio korektan, nije imao takvih ispada. Pop je imao neke wtf kikseve. Lukaca nismo ni videli. Ja sam najvise za varijantu da se napravi dobra odbrana i dovede mladi/bonus gosa.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Onako na prvu loptu jer se dešavalo ispred mene, rekao bih i da je postojao kontakt kod prvog penala i da je lopta pogodila ruku kod drugog. Samo me uvek nervira to lagano padanje, neće u Evropi uvek da sviraju.

 

Iritira me kad dođemo na 20m od gola pa iz pet vraćanja lopte unazad odemo na pola.

 

Bojim se da se Natho opet sam povredio pa ko zna šta će biti s njim za kup.

 

Povremeno nas baš lako prođu po boku. Jedna lepa odbrana Stevanovića.

Edit: sad sam video, bezveze mi je drugi penal.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Barkley#34 said:

Onako na prvu loptu jer se dešavalo ispred mene, rekao bih i da je postojao kontakt kod prvog penala i da je lopta pogodila ruku kod drugog. Samo me uvek nervira to lagano padanje, neće u Evropi uvek da sviraju.

 

Iritira me kad dođemo na 20m od gola pa iz pet vraćanja lopte unazad odemo na pola.

 

Bojim se da se Natho opet sam povredio pa ko zna šta će biti s njim za kup.

 

Povremeno nas baš lako prođu po boku. Jedna lepa odbrana Stevanovića.

Edit: sad sam video, bezveze mi je drugi penal.

Meni je bezveze prvi penal. Ne kazem da nije bio, ali su kamere toliko lose postavljene da ne moze da se proceni kontakt. Kao da su snimali sa zgrade Geneksa. 
Drugi penal cist. Da ga nije udarila u ruku moguce da bi dosla do igraca Partizana.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je kontakta, ne jakog ali ga je bilo. Lik je platio za to što je ispao kao iz voza a Rikardo je dovoljno namazan da padne kod prvog kontakta. Međutim, nisam siguran da bi svuda i uvek to svirali

 

Kod drugog penala je jasna ruka, verujem da bi ga svuda svirali. Malo mi je prilično konfuzno sve oko igranja rukom jer je lika napucala odbijena lopta, nakon starta njegovog saigrača. Nije ni imao kad da je skloni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrali bismo plej-of za LE i možda bismo čak bili povlašćeni, to nisam siguran. Čak i u slučaju neuspeha imali bismo obezbeđenu jesen u LK. Ovako igramo od trećeg kola i ukoliko izgubimo igramo plej-of za LK. Dakle, ništa od sigurne jeseni za sad, a i dve nedelje ranije se kreće.

edit: Ekpert brži

Link to comment
Share on other sites

Malo sam bacio pogled, u trećem krugu ćemo biti povlašćeni, zajedno sa FK Slovačko iz Češke (logično :classic_biggrin:). Protivnik će biti jedan od dva poražena tima iz drugog kola kvalifikacija za LŠ, staza nešampiona. Na tom žrebu će povlašćeni biti Dinamo Kijev i Mitjiland, a nepovlašćeni Fenerbahče i AEK Larnaka. Divota.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...