Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Ne znam, meni je bio dobar protiv Sparte. Ali jeste rizičniji na centralnoj poziciji, posebno jer će da nas pritisnu. Cenim da Jevtović nema snage za ceo meč pa će ući u 60. Da on ima snage i ja bih ga video od početka a da npr. Natho zameni Jojića poslednjih pola sata.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tesko je igrati fudbal bez sredine jbg.

 

Golman bas nesiguran. 

 

Zvezda pristiska samo i to ne nesto specijalno ali dovoljno da se iz toga stvaraju sanse. 

 

A ostavljaju prostora da se kreira i sa Partizanove strane nesto al jbg sredina bas bas losa.

Link to comment
Share on other sites

Jović ne igra ništa već neko vreme i dobije mesto u derbiju. Uspelo nam protiv Sparte sa Miletićem na beku pa ajde da se igramo i dalje, kao da nismo godinu dana gledali koliko je to loše rešenje, posebno jer kritični Saničanin onda igra štopera. 

 

Priprema se Jevtović.

 

Edit: ulaze i Marković i Terzić.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

Opet kažem on je napravio pitu od go*ana.

Mi u timu imamo Rikarda, bivšeg igrača Natha i bivšeg igrača Markovića koji bljesnu povremeno, Zdjelara koji krpi i gomilu proseka i grupu amatera koja bi se borila za mesto i u Napretku iz Kruševca (Miletić, Miljković, Urošević, Vujačić, Saničan, Holender..)

Zvezda isto truba od ekipe.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Bukvalno smo vam uradili isto što i vi Sparti.

 

Sve je trener omašio. Ako već ulaziš sa namerom da ideš na 0 prvo poluvreme, onda staviš Jevtovića a ne Natka. Kad će i da li će neki trener Partizana da skapira da ćelavi Miletić nije bek i NE MOŽE to da igra. Juriš dva gola, vadiš Meniga koji je možda i najbolji igrač od priprema pa na ovamo. Jović igra '90 minuta, pre Terzića, uvodi se Holender koji nije ni za Teleoptik. Nema muda da izađe u 2 poluvremenu sa dva špica nego ga u '80 menja za Rikarda. Zdjelar kriminalan, najgori meč od kako je u Partizanu. Jedan šut u okvir gola, za ceo meč jedna polušansa. Pa više ih Radnik napravio.

Ne znam zašto sam se zalepio za tvoj post inače, valjda da iskukam nekom. Al kad već jesam, čestitam, bolja ekipa je pobedila.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...