Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Kakva resenja ima Menig?! Strasno. Ja ocekujem od Miljkona da ne ume da centrira, ali od napadaca ne. Nula. Evo sad i zicer sa 5m masi.
Pavlovic dupla nula. Reklo bi se da je jos mlad i da ima vremena za njega, ali to je zabluda.
Samo zlonamerni ljudi bi rekli da ovaj tim moze do titule. Pojacanja u svakom redu, bar po jedno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Još jedan protivnik koji ničemu ne služi u ligi, dakle, trebalo bi je proširiti na cirka 26 klubova.

 

Čestitke Stanoju što je na vreme napravio izmene u timu i formaciji pa smo uspeli da se dogegamo do pobede. S druge strane, velika kritika zato što smo došli u situaciju da u poslednjem kolu drhtimo oko prolaska u narednu rundu LK. Ta utakmica će biti stresna i tražiće potrošnju, a čekaju nas još dva kola da nekako preživimo jesen na prvom mestu u ligi. Dobro je što je MIlovanović dao drugi gl u nizu a nadam se da će i Joviću realizovani penal podići samopouzdanje.

 

Moraće Stanoje da isproba više formacija preko zime. Pitanje je kako će Natho izgledati na proleće, a zamena očigledno ne funkcioniše. Dosta sam posmatrao Pavlovića večeras - ono je katastrofa. Imao sam strpljenja za njega, nadao se, ali se ne bih uopšte iznenadio da nas napusti u januaru. Prvo, ima stav kao da je Ilić, Moreira i Natho u jednoj osobi po znanju, stausu i iskustvu, pa će dodirom magije obasjati teren i rešiti utakmicu bez zamaranja. Bez obzira na poziciju, on je među najmlađima, morao bi da više trči i pravi veći pritisak u odbrani i više da se nudi u napadu. Dalje, u napadu nema nikakve kreacije, uglavnom maksimalno usporava, iza čega ne sledi neki genijalan pas, koji bi to opravdao. Jedino što uradi je što je deo serije odigravanja iz prve pa da se ponadaš da će to nekad proći (i hoće, protiv domaće boranije), ali uglavnom je to deo uigranosti i šablona, bez ikakvog ličnog pečata ili iznenađenja. Previše sam slova potrošio na njegov nedoprinos. Mlad jeste, ali sa onakvim stavom se bojim da neće napraviti nikakvu karijeru osim ako nešto ne promeni iz korena.

 

Posledica toga je da Jojić i Zdjelar praktično pokrivaju tri pozicije, što je suludo. Inače, Jojić mi deluje kao naš najstandardniji i možda najbolji igrač poslednjih nedelja. Dobro izgleda u tandemu sa Zdjelarom.

 

Čekajući četvrtak, nadam se bez potopa, ni vremenskog ni rezultatskog.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...