Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Po novinama i portalima je svaki dan druga priča oko dolazaka i odlazaka, ni ne obraćam puno pažnje dok se ne približi prvenstvo.

 

Ono što mi je bilo interesantno u ovom periodu je jedan Jojićev intervju iz koga se naslućuje da su zadovoljni urađenim u LK i da je akcenat na domaća dva takmičenja. Ne zaluđujem se nekim nenormalnim ciljevima ali jesam razočaran takvim stavom. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam ljubitelj Stanojevića ali kako god da li je ovo samo gašenje požara pa stvarno ode ili ostaje jedini logičan potez. Ne sviđa mi se nikako ova ekipa čak i sa par pojačanja, ne vidim nas kao bilo kakvog favorita za eventualni ulazak u Ligu Šampiona, pretanko.

Link to comment
Share on other sites

Prvo bi trebalo osvojiti titulu, što neće biti šetnja u parku. Zatim bi na naprženost i pripremu, uz dobar žreb možda mogli da se uguramo u nešto iznad LK, ali kad padne tenzija i stigne umor sa ovim timom bi nas u oktobru-novembru surovo gazio ko stigne, jer ne možeš da uigraš neke nove igrače za par nedelja.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Barkley#34 said:

Prvo bi trebalo osvojiti titulu, što neće biti šetnja u parku. Zatim bi na naprženost i pripremu, uz dobar žreb možda mogli da se uguramo u nešto iznad LK, ali kad padne tenzija i stigne umor sa ovim timom bi nas u oktobru-novembru surovo gazio ko stigne, jer ne možeš da uigraš neke nove igrače za par nedelja.

Pa nekom logikom Stanojević ako ostaje treba da sastavi ekipu sada, na leto je sigurno neće sastaviti jer prelazni rok traje predugo i ono što valja teško hoće u junu uopšte da razgovara sa klubovima poput nas.

 

Na sve to ne treba zaboraviti da će bar 2, 3 igrača na leto otići od ovih iz startne postave, da li pre ili posle kvalifikacija nije bitno.

Link to comment
Share on other sites

Pa ova sezona je bitna samo zbog buduceg kontinuiteta i naravno novca, jer mi samo Evropom i prodajom popunjavamo 80% budzeta. Nisam rekao da je ova nebitna, ali je sledeca bitnija jer cemo sigurno imati direktnog predstavnika u grupe nekog takmicenja. Pa cak i drugi ako budemo sanse su velike. Naravno, treba odrzavati taj koeficijent za Evropu i zato sam gore pomenuo kontinuitet.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stanoje odabrao 30 igrača za pripreme:

Quote

GOLMANI: Aleksandar Popović, Nemanja Stevanović, Milan Lukač, Lazar Slavković;

DEFANZIVCI: Aleksandar Miljković, Marko Živković, Igor Vujačić, Siniša Saničanin, Nemanja Miletić, Bojan Ostojić, Mihajlo Ilić, Ivan Obradović, Slobodan Urošević;

VEZISTI: Saša Zdjelar, Miloš Jojić, Milan Smiljanić, Danilo Pantić, Lazar Marković, Bibars Natho, Lazar Pavlović, Nemanja Jović, Nikola Terzić, Aleksandar Lutovac, Nikola Lakčević, Mihajlo Petković;

NAPADAČI: Rikardo Gomeš, Marko Milovanović, Filip Holender, Kvinsi Menig i Samed Baždar.

Prvi meč u utorak sa Tikvešom.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...