Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Ne želim da prihvatim ni tračak racionalizacije, ovo je jebena sramota za ceo klub i sve u njemu.

 

Bojim se da Stanoje polako počinje da ponavlja priču iz prvog mandata. Sve on lepo utegne, uvede disciplinu u igri, samim tim i ekipa bolje izgleda, ponadam se da je u pitanju trajni napredak a onda se lupi u zid. Mislim da se opasno prekombinovao u rotacijama teren-klupa i kad rotira pozicije u timu. U startu mi se nije svidelo menjanje tima u odnosu na onaj od pre četiri dana, neko vreme mi je delovalo ok da ih tako odmara ali sad mi se s*re od tog taktiziranja i kao čuvanja za prvenstvo. Ionako igrači dobar deo tih mečeva odigraju max 60 minuta, pa ako ne mogu da spoje tri u nedelju dana onda neka ostave loptu. princezama bih drmnuo ozbiljnu kaznu za ovo blamiranje. Uzleteli su bez ikakvog osnova.

 

Smučilo mi se i kad sam čitao one pohvalne tekstove za bunker u Gentu i pitao se da li sam gledao isti meč kao burek novinari. Sad džaba kritike.

 

46 minutes ago, Xpert said:

Ovo sta je Sanicanin odigrao veceras, treba da se podrobno analizira i da bude primer, kako jedan igra ne sme da izgleda na terenu. Jedan dobar potez nije imao. Svakako je ogroman nemac pojma, ali je ovaj put nadmasio sebe.

Cenim da nisi gledao BiH-Finska.

 

Edit: Sad pročitah da je Marković izgleda polomio ključnu kost. Užas...

 

Brz oporavak.

Edited by Barkley#34
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stanoje nema karakter ni autoritet da bude trener i tu se svaka priča završava. Da ne govorimo o tome da ne bi verovatno ni stigao do Partizana da nije kum Damjancu a ovaj sa Ramadanijem harao u to vreme po klubu, u reprezentaciju došao preko Terzića, generalno čovek imao leđa i ko da ga gura ali kvaliteta nema i to se potvrdilo više puta, ne može me vala niko ubediti da od toliko naših bivših igrača koji su postali treneri neki Stanojević koji je igrač bio u rangu Saše Markovića ako ne i lošiji dobije šansu na klupi.Ona čuvena sezona u LŠ je bila baš na krilima te LŠ, čim je krenula nova sezona videli smo sve.

Link to comment
Share on other sites

Očigledno nisi dobro razumeo, da pokušam da objasnim, meni kao Partizanovcu i nekom ko je od pete godine visio po Humskoj je bilo sramota da se smeni Stevanović da bi se doveo Stanoje i da na sve to još jedan Vuk Rašović bude pomoćnik nekom Stanojeviću. 

Ako imaš Stanojevića i Rašovića kao trenere početnike, pa po kojoj logici se odlučiš za Stanojevića i Rašović junior i Rašović senior su zadužili taj klub majku mu.

 

Dakle nebitan lik je uguran da bude trener a legende kluba da mu budu pomoćnici.

Edited by Haklberi
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Haklberi said:

Očigledno nisi dobro razumeo, da pokušam da objasnim, meni kao Partizanovcu i nekom ko je od pete godine visio po Humskoj je bilo sramota da se smeni Stevanović da bi se doveo Stanoje i da na sve to još jedan Vuk Rašović bude pomoćnik nekom Stanojeviću. 

Ako imaš Stanojevića i Rašovića kao trenere početnike, pa po kojoj logici se odlučiš za Stanojevića i Rašović junior i Rašović senior su zadužili taj klub majku mu.

 

Dakle nebitan lik je uguran da bude trener a legende kluba da mu budu pomoćnici.

Trener treba da bude onaj ko ima najviše smisla za to mesto a ne da se gleda ko je veća legenda kluba.

Link to comment
Share on other sites

Pa to mu je realno i jedini uspeh, a to što se kod nas ulazak u ligu šampiona smatra uspehom e to je već problem celog srpskog fubala.
Pa sta treba da bude uspeh? Da se osvoji LingLong liga? Kup?
Cekaj, ne mislis valjda da jedan srpski klub moze da doceka prolece u LS? Nasa realnost sada je ova Liga konferencije. Ako neko udje u LE preko kvala za LS tim bolje.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A čime je Stanojević dokazao tada da je za to mesto? 
Aman covece, cime je npr Mateus dokazao da je zasluzio da bude trener te 2002-e? Bio u Rapidu, imao ocajnu sezonu, dosao u FKP i uveo tim u LS. Kad bi tako gledao nijedan mladi trener ne bi dobijao sansu nigde, posebno ne u Partizanu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa on radi 10 godina kao trener i to mu je jedini uspeh a ljudi od njega prave ozbiljnog trenera?

 

Ne mislim da klub iz Srbije može da dočeka ali isto tako nisam mislio da to može ni Apoel pa je dočekao. Partizan može da bude redovan učesnik i jednog i drugog i trećeg takmičenja, to je realnost, sad u kom će šta napraviti to je pitanje... Sa Stanojevićem izgleda ni u jednom ništa.

 

1 minute ago, Alek The Great said:

Aman covece, cime je npr Mateus dokazao da je zasluzio da bude trener te 2002-e? Bio u Rapidu, imao ocajnu sezonu, dosao u FKP i uveo tim u LS. Kad bi tako gledao nijedan mladi trener ne bi dobijao sansu nigde, posebno ne u Partizanu.

Aman čoveče Stanojević je trener u Partizanu postao zbog Nikole Damjanca i zato mi je odbojan. Nije niko u njemu prepoznao ništa inovativno već je kum glavnog menadžera. Ne volim ljigave likove jbg.

Edited by Haklberi
Link to comment
Share on other sites

Da li je on postao trener zato što je nečiji kum ili što se nekome učinilo da će biti nešto od njega ne znam, ali je on to poverenje opravdao u značajnoj meri. Kao što vidimo, tim mu ima užasne amplitude i to se ni meni ne sviđa, kao što sam bio skeptik i kad je dolazio drugi put, ali ne mogu mu zbog toga oduzeti ono dobro što je uradio ili radi.

 

A nije ni da su mu tadašnji konkurenti napravili kasnije neke zvezdane karijere.

Link to comment
Share on other sites

Moja supruga je iz Antićeve familije, taj čovek je jedno dve godine pred smrt plakao jer nikada nisu dozvolili da bude trener Partizana i nikada nije znao zašto. Najveće trenersko ime verovatno koje je izašlo iz našeg kluba u trenerske vode je dobilo više pažnje u Atletiku nego u svom Partizanu, toliko o nama.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...