Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Lepo sklapa Partizan tim. Pozadi dovodi domace povratnike, ofanzivni vezni i krilo ce biti stranac, ratosiljali ste se Zeke Milionera, PVO Miljkovica , e sad ne znam sto ste digli ruke od Lazara Markovica, mada daleko je on od onog starog Lazara.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dragan Mićić said:

Kladionica pise da dovodite Aleksandra Filipovica iz Batea. Definitivno bolja opcija od Miljkovica.

Totalno drugačiji tip igràča. Filipović je ili štoper ili levi bek a Miljković desni bek.

Link to comment
Share on other sites

Sehovic je ok igrac, al opet nije bolji od Urosevica. Filipovic jeste bolji od Miljkovica, ali je i on nekako bezlican, mada u nestasici desnih bekova sa srpskim pasosem verovatno i nije losa opcija. Mada, mene cudi da Partizan nije pojurio Vlalukina koji je otisao u Letoniju, dete kluba, dobar bek, zna da igra fudbal.

 

Od Markovica su digli ruke jer trenutno nije ni za Teleoptik, nestvarno je kakva je to olupina od igraca. A trazio vecu lovu od ove sto je imao, strasno. 

Link to comment
Share on other sites

Kako sam cuo nudili smo mu 300k da ostane, ali da ne bude prva opcija. On je to odbio. E sad da li je odbio zbog novca ili minuta, ili iz oba razloga pitanje je. U svakom slucaju ove sezone nije zasluzio ni 10-i deo svoje plate koja je bila najveca u klubu. Slicne pare moze dobiti samo u Kini ili UAE na staru slavu.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2022 at 6:42 PM, kendrick said:

Dinamo koji je bukvalno sacinjen od reprezentativaca Ukrajine (neretko i po 6-7 igraca u startnih 11 repke) koji su na okupu dosta dugo, bez stranaca.

Sa druge strane, Fenerbahce sa Zorz Zezusom i velikim ambicijama u ovom prelaznom roku, a vec imaju vrlo respektabilan sastav, sa nekoliko vrlo kvalitetnih domacih igraca.

 

Ako bih mogao da biram, definitivno Fenerbahce. Zezus ima tradicijutm da skocka skupocene i na papiru vrlo jake timove i da podbaci. Zajedno sa njim dosao je i Mario Branco na poziciju sportskog direktora, koga bi andjusovski mogli da okarakterisemo kao jednog od portugalskih menadzerskih isprdaka. Ocekuje se nekoliko zvucnih pojacanja, pominje se Marselo (poslednji put kada smo igrali sa Fenerom, isto je legendarni levi bek iz Reala na zalasku karijere dosao :default_coffee:), tako da bi se reklo da ako vec mora, poklapaju se kockice da uzmemo jedan ozbiljniji skalp, a ujedno i osvetimo za onu epsku kradju u Istanbulu i olako prosutih 2:0 u Beogradu.

 

No, da vidimo da li ce nas zreb ipak voditi na tezi put. Na papiru, logicno, AEK Larnaca najpozeljniji protivnik, ali navijacki sentiment me vuce ka Feneru. Prolaskom, u teoriji, ozbiljan boost za potpuno novi strucni stab i poprilicno izmenjen tim. Eventualnim porazom, ostaje LK a svakako da ne bi padale glave. 

 

 

 

:default_coffee:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko sam razumeo Ostoja ce u Teleoptik, da pomogne klincima. A Lola bi trebalo da bude ukljucen u strucni stab.
Stolica kao da cita ovde i slihta se forumasima.[emoji846] Ovo za sada deluje dobro, ideja je tu. Samo je pitanje sta cemo od zelja uspeti da dovedemo. Imamo zvaku, a to je moguce igranje LS sledece godine. Trebalo bi da velikim bonusima privolimo igrace da dodju u ovu ligu, ali isto to mogu CZv i ostali klubovi.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Problem je što smo mi napravili ozbiljan rez i sklonili pola tima iz prošlogodišnjih 18, a jedva da smo doveli 3 igrača i to 2 beka i štopera.

 

Suštinski mi smo na današnji dan slabiji u odnosu na poslednji dan prošle sezone i pitanje je kakav će tim ući u jako bitan deo sezone.

 

I onda se vraćamo na početak i pitanje  da li smo se mi rešili igrača kao Marković, Jojić, Miljković, Miletić... ili su se oni rešili nas.

 

Nama uvek fale 3, 4 igrača i onda dođu 3, 4 igrača posle kojih opet fale 3, 4 igrača.

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2022 at 2:12 PM, Cooper said:

Problem je što smo mi napravili ozbiljan rez i sklonili pola tima iz prošlogodišnjih 18, a jedva da smo doveli 3 igrača i to 2 beka i štopera.

 

Suštinski mi smo na današnji dan slabiji u odnosu na poslednji dan prošle sezone i pitanje je kakav će tim ući u jako bitan deo sezone.

 

I onda se vraćamo na početak i pitanje  da li smo se mi rešili igrača kao Marković, Jojić, Miljković, Miletić... ili su se oni rešili nas.

 

Nama uvek fale 3, 4 igrača i onda dođu 3, 4 igrača posle kojih opet fale 3, 4 igrača.

 

Ovo poslednje je velika istina, ali produžavanje agonije sa pojedinima nikuda ne vodi. Lično bih sa slike iznad produžio Miletića, pa i MIljkona (ruka mi drhti dok ovo kucam) ali jbg. odlučili su drugačije, puno sreće.

 

U jako smo rizičnoj poziciji, gradimo tim ispočetka dvajes danas pre početka lige i malo više do kvalifikacija i velike su šanse da već u avgustu sve ode u majčinu, ali mislim da nemamo drugu opciju. Da je ostao u glavu isti tim ubeđen sam da bi izgledao lošije nego prethodne sezone, ni pojačanja ne bi pomogla. Da ne pričam o tome koliko su novca pojedini koštali a slabo su doprinosili.

 

Da li se zna šta će biti sa Zdjelarom? Pričao je o odlasku ovog leta, ima li nekih najava? Isto se pričalo i za Vujačića. Bio bi horor da nam od svih štopera ostane Saničanin.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da ostaju sva trojica, iako je za ocekivati da ukoliko stigne iole pristojnija ponuda za bilo koga od trojice, idu. Zdjelar ima dogovor da moze da ide za simbolicnih 500k sto bi bila ozbiljna kradja ko god da plati.

 

Po mom misljenju, najvece pojacanje u ovoj sezoni bi predstavljao spremni Fejsa u ulozi koju je godinama unazad igrao. Posle njega, Jovic koji bi se profilisao kao prva napadacka opcija. On je igrac kojem je potrebna odredjena sloboda u igri, ali mora mnogo toga da unapredi pre nego sto bi tako nesto bilo korisno po tim.

 

U drugim vestima, spominje se povratak Pavlovica. Suvisno je pricati kakav bi to posao bio. U scenariju gde su Sveta i Pavlovic pozadi, prodaja Vujacica bi bila logicna stvar.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Kalaba samo lepa želja, oko koje se napravila priča. Čak i u nerealnom scenariju da dođe nije pametno ući u sezonu bez dobre zamene, dakle, bez tri dobra štopera. Zato ne bih prodavao Vujačića.

 

Za Fejsu se slažemo a Jović je baš stagnirao tako da će morati mnogo da radi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...