Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Brz oporavak Pop-u , nadam se da je prosao bez tezih posledica ,uzasno je izgledalo na TV  

 

(junioru su bukvalno na istovetan nacin iskrivili vilicu, polomili nos itd... igrac ga ne namerno,  proklizao, udario kolegom u glavu..  )

Edited by John Dies at the End
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Znači pretrnuo sam. Kad su povratili svest Popu a on i dalje nije pomerao donji deo tela...Hvala Bogu da je sve ok. A onaj mali je stvarno mogao sa više obzira da uđe u duel.

 

Drugo, teren je skandalozan. Jbt, neki minimum standarda za stanje terena mora da se uvede, po ovome prosto ne bi smelo da se igra u ligi koja se iz nekog razloga zove super.

 

Ovde je samo bilo bitno da se uzmu tri boda, bilo kako i to je i urađeno, ja zadovoljan. Saničanin vrlo značajan u skoku, ali baš problematičan u svakom pogledu kad je lopta na zemlji. Živković baš ograničen. Ali odbrana jeste malo štucala u prvom poluvremenu, a kako je odmicala utakmica bilo je sve sigurnije. Golman brat izlazi na centaršuteve bez da trepne, pa ako dohvati - dohvati.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Znači pretrnuo sam. Kad su povratili svest Popu a on i dalje nije pomerao donji deo tela...Hvala Bogu da je sve ok. A onaj mali je stvarno mogao sa više obzira da uđe u duel.

 

Drugo, teren je skandalozan. Jbt, neki minimum standarda za stanje terena mora da se uvede, po ovome prosto ne bi smelo da se igra u ligi koja se iz nekog razloga zove super.

 

Ovde je samo bilo bitno da se uzmu tri boda, bilo kako i to je i urađeno, ja zadovoljan. Saničanin vrlo značajan u skoku, ali baš problematičan u svakom pogledu kad je lopta na zemlji. Živković baš ograničen. Ali odbrana jeste malo štucala u prvom poluvremenu, a kako je odmicala utakmica bilo je sve sigurnije. Golman brat izlazi na centaršuteve bez da trepne, pa ako dohvati - dohvati.

Dok god negujemo oranice i oranički fudbal, nema nama boljitka. Jbt ne postoji deo terena na kojem lopta moze ici 5 metara po zemlji, niti jeda deo terena. Neverovatni

Link to comment
Share on other sites

@Arsenije Pesic ... teren je odličan s obzirom koliko se ulagalo uz njega.

Možda se i promeni nešto ako ikada neko u našoj ligi bude kažnjen službenim rezultatom zbog neodgovornog ponašanja.

Mali Mitrović je možda bio neoprezan, ali namere nije bilo. Na kraju, najbitnije je da je Pop OK...

Pobeda zaslužena, nismo kasvetno šutnuli u gol. Vi ste mogli još bar dva....čestitam, iskreno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...