Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Partizan je danas otprilike izgubio titulu, jer sanse nema da nas dobiju 17. aprila, a kako igraju trenutno, nije nemoguce da jos negde prospu bodove. Mi cemo posle Rendzersa u fulu da se foksuiramo na domacicu i sustinski mozemo sve do kraja da dobijemo.

 

Mada bice zanimljivo, konacno prvenstvo koje nije zavrseno u martu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

partizan se raspada, ludi stanoje i prejadan igracki kadar, bukvalno jedino rikardo bi kod nas mogao da greje klupu, mozda i natko

 

da im se ne sklanja pola lige, ne bi bili u gornjem delu tabele

 

mada su i nas gurale sudije tako da ne bi svakako previse bezali

 

ali prvenstvo je vec reseno, partizan ima da prospe jos dosta bodova do kraja

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

Partizan je danas otprilike izgubio titulu, jer sanse nema da nas dobiju 17. aprila, a kako igraju trenutno, nije nemoguce da jos negde prospu bodove. Mi cemo posle Rendzersa u fulu da se foksuiramo na domacicu i sustinski mozemo sve do kraja da dobijemo.

 

Mada bice zanimljivo, konacno prvenstvo koje nije zavrseno u martu. 

To nam nagovestavaš da ispadamo od Rendžersa

Link to comment
Share on other sites

Mi,cigani,skloni smo i defetizmima i euforijama..poslednjih dana svuda citam o "velikoj partiji" i "nezasluzenom porazu" na Ibrox Parku..ja na to kazem:cekajte malo,polako!
Jesmo mi odigrali hrabro i partiju sa integritetom. Otisli smo da se pokusamo nametnuti,da im ne ustuknemo..i smatram da smo u prilicnoj meri to i uspeli..medjutim, fudbal se igra u dva pravca..a mi smo odigrali ocajnu utakmucu defanzivno..odbrana nam je delovala amaterski tokom velikog dela utakmice..takodje,fizicki su nas pregazili - trkom i snagom..

Jeste poraz previsok po svemu vidjenom,ali ne bih bas rekao da je i "nezasluzen"..

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

To nam nagovestavaš da ispadamo od Rendžersa

 

 

Samo smo jednom u istoriji nadoknadili 3 razlike. Fino je sto se neki loze al sve bez pokrica. Oni su jaki na kontri i na prekidu a mi moramo napadati. Uvek postoji teortska sansa da recimo damo brz gol a oni dobiju neku crvenu kartu al..

 

Mi ni raspadnutim komsijama nismo dali 3 komada a dacemo mnogo ozbiljnijoj ekipi koja ce uglavnom da se brani

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dragan Mićić said:

Pa imao bi i Zdjelar mesta kod nas. Mozda cak i pre Natka.

 

Код српских тренера да, код оних што се разумију у фудбал не. Ови други ипак цијене више што Натхо као задњи везни може направити вишак, шутира и погађа.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tsva said:

 

 

Samo smo jednom u istoriji nadoknadili 3 razlike. Fino je sto se neki loze al sve bez pokrica. Oni su jaki na kontri i na prekidu a mi moramo napadati. Uvek postoji teortska sansa da recimo damo brz gol a oni dobiju neku crvenu kartu al..

 

Mi ni raspadnutim komsijama nismo dali 3 komada a dacemo mnogo ozbiljnijoj ekipi koja ce uglavnom da se brani

Mene zanima stav čelnika kluba i stručnog štaba oko daljeg učešća u LE, samo pomeranje ove utakmice na strašnom gostovanju u Milanovcu mi pokazuje neki pravac razmišljanja a to mi se ni malo ne dopada. Uz to pustili su onu priču o pretnjama predsednika Metalca  da se zvezdaška raja zabrine a biće 0:3 lagano.

 

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Perkos2 said:

Mene zanima stav čelnika kluba i stručnog štaba oko daljeg učešća u LE, samo pomeranje ove utakmice na strašnom gostovanju u Milanovcu mi pokazuje neki pravac razmišljanja a to mi se ni malo ne dopada. Uz to pustili su onu priču o pretnjama predsednika Metalca  da se zvezdaška raja zabrine a biće 0:3 lagano.

 

 

Stav celnika kluba je jasan, toliko puta ispricana prica i svaki njihov jedan/drugi/treci stav je bez bilo kakvog kredibiliteta sa normalnog aspekta posmatrano.

Sto se tice mistera i njegovih zamisli, iako prvi mec tj rezultat nije pravi pokazatelj onoga sto smo videli u 90 minuta, on je itekako odgovoran za postavku igre i to ko mu pocinje meceve takvog znacaja. Jasno je da se do cuda tesko stize ukoliko, pored faktora srece, ne ukljucis mozak i ne prilagodis se situaciji.

A ove price za domace livade su bzvz, pokazalo se da kad Zvezda izadje spremno svakome moze da gurne 3 komada, dakle i tu je presudan trener tj psiholoska priprema ekipe.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Код српских тренера да, код оних што се разумију у фудбал не. Ови други ипак цијене више што Натхо као задњи везни може направити вишак, шутира и погађа.

Slazemo se. Nisam napisao da bi Zdjelar mogao da igra u paru sa Sanogom. (Citaj dva zadnja bezvezna). Vec samo da ima kvalitet da moze da konkurise u nasem timu po tom kvalitetu. Natho svakako da bi imao mesta ali u ovim godinama nikako.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Markoss said:

Sanogo je bolji igrac od Zdjelara, a i Kanga i Ivanic od Natha, tako da ne bi ni jedan ni drugi mogli kod nas. Sad kad razmislim, niko iz Partizanove startne ne bi mogao kod nas da igra u 11

Ne bih se baš složio, po meni bilo bi mesta za Vujačića, Zdjelara i Rikarda (definitivno). Nije Zdjelaru konkurencija Sanogo već nesretni Srnić, a na desnom beku je mrtva trka ko je slabiji.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Markoss said:

Sanogo je bolji igrac od Zdjelara, a i Kanga i Ivanic od Natha, tako da ne bi ni jedan ni drugi mogli kod nas. Sad kad razmislim, niko iz Partizanove startne ne bi mogao kod nas da igra u 11. 

 

Samo Rikardo. Mislim da je ipak malo bolji igrac od Ohija.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

 

Samo Rikardo. Mislim da je ipak malo bolji igrac od Ohija.

 

Zaboravio sam na njega. Dobar je igrac, ali jos uvek nismo dovoljno videli Ohija da cenimo. Mada za sad je bolji Rikardo. 

 

Erakovic je bolji igrac od Vujacica. Msm Vujacic je ok stoper, al kljusina klasicna, ko Pankov kod nas, samo je jaci fizicki. Nema fudbala s takvim igracima. 

 

Nisam preveliki Sanogov fan, ali on ovo sto igra kad je u formi, Zdjelar nece igrati za tri zivota. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...