Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Pričali bi sad o savršenom meču Erakovića da nije nespretno vratio loptu Popoviću. I pored toga trebamo biti jako zadovoljni njegovim večerašnjim nastupom. Sanogo je jedan od najboljih rudara koje sam gledao u dresu Zvezde. On je krucijalan lik za ove tvrde evropske mečeve. Pankov je očekivano bio najgori u ovom triu. Rodić igra fenomenalno ove sezone, Gobeljić kao Gobeljić, samo je bitno da što manje kiksava. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, pantelia said:

 

Ja verujem da ima ljudi koje zanima.

 

Prenosiš gluposti sa foruma koji nije deo nas. Idi tamo pa se mačuj ako te volja.

Treba i njima da se bavimo ovde? Ne treba.

 

Quote

Ako je van pravila foruma, slobodno brisite, a mene banujte.

 

Jel ti neko pretio, dirao, akao te? Nemojmo preterivati.

 

Quote

Samo bih voleo da je moderacija ovako azurna i sa druge strane, da pita/upozorava/brise/banuje.

 

Nije tvoja briga, osim što nije tačno. Uživaj i prazni bešiku kao svi drugi ili već...

Pobedili smo večeras.

Edited by Neme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Utisak veceri je da je Popovic sada dosta sigurniji i boolji golman od Borjana i ne vidim jedan razlog da ne bude prvi golman od danas. Jako dobra igra nogom, gotovo je uvek pronasao igraca, sjaajno izlazi na centarsuteve i kupi sve u sesnaestercu, maestralno je skratio ugao kod onog kiksa, sve u svemu, mirniji sam kad je on na golu. 

 

Srnic je uspeo da promasi loptu iako je lopta mirovala i bila na zemlji a on je bio SAM. Sramota za fudbalera kao i Gobelja koji je uspeo svojevrsno da izbaci loptu u aut a hteo je da doda..  

Ne znam koliko jos moramo da gledamo sporog Bena koji masi mrtve sanse,  vec odavno ni senka igraca kakav je bio, prestar je na zalost. 

Dioni, opet kazem, prefarbani Tomane. 

Promasili smo sa prodajom Ivanica, trebalo je da ga uvaljamo posle Milana dok smo jos imali sanse, sad ce se opet vratiti na stelt mod.  

 

Erakovic odlican, kapiten kapitenski. Ona greska je pola Gobeljiceva koji niti krece na loptu niti on sam zna sta radi. 

Kanga i Sanogu su bili za divljenje zaista. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Neme said:

 

Prenosiš gluposti sa foruma koji nije deo nas. Idi tamo pa se mačuj ako te volja.

Treba i njima da se bavimo ovde? Ne treba.

 

 

Tja, vrlo verovatno si u pravu.

 

8 minutes ago, Neme said:

 

Jel ti neko pretio, dirao, akao te? Nemojmo preterivati.

 

Ma nisam bio patetican, ozbiljno sam mislio da se brise, upozorava, banuje, sta god. Nemam problem nikakav s tim.

 

9 minutes ago, Neme said:

 

Nije tvoja briga, osim što nije tačno. Uživaj i prazni bešiku kao svi drugi ili već...

Pobedili smo večeras.

 

Itekako je moja briga, kao i svih clanova foruma. I itekako je tacno, pisali smo zilion puta o belim medvedima sa foruma koji su duhoviti i pripadaju manjini, pa im se tolerise svasta, bez obzira na neverovatnu kolicinu sranja koju proizvode.

 

No nema veze, evo da krenemo od nule. Ja se izvinjavam na ovim upadicama, i zaista moze da se brise komplet rasprava sto se mene tice. Ali videcemo da li ce moderacija biti tako azurna u nekim drugim slucajevima, na koje ce se ukazati reportom.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, pantelia said:

 

Ja verujem da ima ljudi koje zanima.

 

Ako je van pravila foruma, slobodno brisite, a mene banujte.

 

Samo bih voleo da je moderacija ovako azurna i sa druge strane, da pita/upozorava/brise/banuje. 

Druze, ne treba nam to. Neka nam izmedju ostalog budu primeri Dejan Radonjić, Milojevic, Deki Stankovic kako se treba ponasati. Lepo je Deki izjavio na konferenciji i to je to. Drugima svaka cast, mi gledamo samo sebe i gledamo da rastemo dalje. Neko peckanje u sportskom, smislu je ok, ali ne unositi zlu krv. 

 

Sto se tice utakmice.... Svaka cast  svima, nemam srca nakon svega sto nam se desilo u prethodnom periodu bilo sta negativno da kazem. Kakvi li su to sokovi za sastavljanje tima nakon svega. Bravo Zvezdo!! 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

 

Npr, Ben je promašio dve šanse u stilu Dionija...ali to je Ben, pa ćemo da zažmurimo ; )

Ben je od kada je došao u Zvezdu dao mnogo važnih golova, imao puno važnih asistencija, pa i kada promaši može da mu se progleda kroz prste.

Dioni za sada nije pokazao ništa više od Tomanea.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Ben je od kada je došao u Zvezdu dao mnogo važnih golova, imao puno važnih asistencija, pa i kada promaši može da mu se progleda kroz prste.

Dioni za sada nije pokazao ništa više od Tomanea.

On u poslednje dve godine vise ima glednanja kroz prste nego dobrih stvari. Ne moze se tako ici napred

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Juan said:

Ben je od kada je došao u Zvezdu dao mnogo važnih golova, imao puno važnih asistencija, pa i kada promaši može da mu se progleda kroz prste.

Dioni za sada nije pokazao ništa više od Tomanea.

Ben takodje nije trenirao skoro dve nedelje, kao ni Pavkov. To je takodje bitan faktor za realizaciju. Odradili su mislim dva treninga pre meca. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dl91 said:

Ben takodje nije trenirao skoro dve nedelje, kao ni Pavkov. To je takodje bitan faktor za realizaciju. Odradili su mislim dva treninga pre meca. 

 

Sreća naša da nije trenirao metar dana i promaši loptu koja dođe do Kiriku-a. 😁

 

Dobro je ispalo. Odigrali smo korisnu utakmicu koja je čak bila zanimljiva, za nas koji edit: poslovično grizemo nokte ispred ekrana. Gledaoci u trenažnom procesu mogli da odrade i self-pedikirski posao. :classic_biggrin:

Edited by Neme
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

On u poslednje dve godine vise ima glednanja kroz prste nego dobrih stvari. Ne moze se tako ici napred

Kako da ne.

Prosle sezone 18 golova uz 10 asistencija.

Ove sezone nešt slabiji učinak za sada, ali vazne asistencije protiv Kluža i 3 gola.

A ako se nekom ne gleda kroz prste to je Ben, ovde mislim na navijače. Stalno se traži neki Falko koji će da igra ispred njega i bude forsiran do iznemoglosti dok se ne vidi da taj igrač ima desetostruko manje uticaja i na igru i na rezultat.

Da ne pominjem da je Ben i u defanzivi izuzetno koristan.

Pravićete Bena od blata.

 

 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Odlican je Ben, ali ga sve vise jebe krstenica. 32 godine nije mnogo, ali te sitne povredice prave problem. Mislim da ce biti na nivou ovu i sledecu sezonu. 

 

Mirko je uzasno spor sa loptom, ali je u prajmu i bice jos dugo koristan za tim. Prodaja je ok samo u slucaju bas dobre ponude, a to nije ispod 3M. 

 

Srnic je tuga od igraca i bas nam nije potrebno da ga gledamo pored Falka koji nas je izvadio na JNA. 

 

Neverovatno da nisu mogli da prodaju Nikolica i Petrovica ako ih vec nemaju y planovima. I to su obojica imali momentum za prodaju. Tim pre je dolazak Krsticica tezak fijasko, a Boga mi i prilicno skup.

 

Jedva cekam da nam dodje taj spic.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Don Juan said:

Kako da ne.

Prosle sezone 18 golova uz 10 asistencija.

Ove sezone nešt slabiji učinak za sada, ali vazne asistencije protiv Kluža i 3 gola.

A ako se nekom ne gleda kroz prste to je Ben, ovde mislim na navijače. Stalno se traži neki Falko koji će da igra ispred njega i bude forsiran do iznemoglosti dok se ne vidi da taj igrač ima desetostruko manje uticaja i na igru i na rezultat.

Da ne pominjem da je Ben i u defanzivi izuzetno koristan.

Pravićete Bena od blata.

 

 

 

 

Kako da necemo, evo prosto kad pogledam njegove hajlajtse iz Zvezde, ne znam ko ce da daje toliko golovaaaaaaa kao on sto je do sad davao. Otp svaki drugi snimak je penal a svaki prvi je gol za rezultat 2:0, 3:0 i tako dalje kad se odbrane otvore a on vec ispromasivao jedno 2-3 dobre sanse i red je da ga mune iz toliko pokusaja.  Ne znam sta je bio problem da Katai ode na njegovu stranu a da Gavrica istrpimo jer bi imao buducnost. Al dobro, stavio je sajkacu pa sad moze i da daje autogolove ako oce.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Kako da necemo, evo prosto kad pogledam njegove hajlajtse iz Zvezde, ne znam ko ce da daje toliko golovaaaaaaa kao on sto je do sad davao. Otp svaki drugi snimak je penal a svaki prvi je gol za rezultat 2:0, 3:0 i tako dalje kad se odbrane otvore a on vec ispromasivao jedno 2-3 dobre sanse i red je da ga mune iz toliko pokusaja.  Ne znam sta je bio problem da Katai ode na njegovu stranu a da Gavrica istrpimo jer bi imao buducnost. Al dobro, stavio je sajkacu pa sad moze i da daje autogolove ako oce.

Druže kako ti nemaš pojma o onom što pišeš, to je spektakularno.

I ja se još trudim da ti objasnim. Ja sam kriv.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Redstar0356 said:

Kako da necemo, evo prosto kad pogledam njegove hajlajtse iz Zvezde, ne znam ko ce da daje toliko golovaaaaaaa kao on sto je do sad davao. Otp svaki drugi snimak je penal a svaki prvi je gol za rezultat 2:0, 3:0 i tako dalje kad se odbrane otvore a on vec ispromasivao jedno 2-3 dobre sanse i red je da ga mune iz toliko pokusaja.  Ne znam sta je bio problem da Katai ode na njegovu stranu a da Gavrica istrpimo jer bi imao buducnost. Al dobro, stavio je sajkacu pa sad moze i da daje autogolove ako oce.

Brukas se.

 

Ben je po rezultatima vec igracka legenda kluba nego trener mu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vi kako hocete gledajte stvari, ali za ovakve utakmoce u evtopi korisniji igraci budu gobeljic,srnic, pankov, pavkov i neki mladi nego katai i ivanic. Ispostavi se tako, valjda veca zelja, zbune protivnika, preoru teren, sta li vec i naravno kanga. 

A Sanogo, brat...kao da sam gledao Vidica da se vratio iz junajted ere...pokido brat.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba preterivati ni u kritikama a pogotovo ne u pohvalama. Odigrali smo dobar meč i uglavnom kontrolisali situaciju na terenu uz par grešaka koje su sastavni deo igre. Osvrnucu se ipak na Erakovica koji eto dobija šansu, dobio je i kapitensku traku, ima saigrače od kojih moze mnogo da nauči i stvarno je sad samo na njemu da pokaze kvalitet i postane vrhunski igrač. Greske se dese u toku igre ali se ne smeju ponavljati,nije sramota za bilo kog štopera da ispuca loptu i to mora da prihvati a ne da ponavlja greske vracanjem lopte golmanu. Sad je sve do njegove glave !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se Erakoviću zamera slabija pas igra i ona loša povratna ka golmanu. Takve greške se ispravljaju kroz igru i iskustvo, kako bude vreme prolazilo mnogo bolje će čitati kritične situacije i brže se oslobađati lopte. Valja istaći da smo imali Srnalda u veznom redu, što je opcija manje kada je kreacija u pitanju, te nije baš savršena meta za izlazni pas od štopera. Valja reći da je momak ponovo bio kao britka sablja, mene fascinira njegovo pozicioniranje. Uvek je blizu protivničkom igraču i ne dozvoljava da protivnik primi loptu i ugrozi ga, verujem da je to rezultat besprekorne fizičke spreme kao i brzine koju poseduje, tako da može prići protivniku, a po potrebi i ispratiti protivnika koji ga okrene. Dečku fale 2-3 kg mišićne mase i malo sigurnosti da bude baš ozbiljan štoper. Verujem da će klub ozbiljno profitirati od njegove prodaje.

Edited by Liska Manjina
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...