Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

"Odlične" 2 utakmice na startu sezone. Već se vidi da "I" od igre nemamo, niti bilo kakav plan. Prelazni rok je bio alibi, pojačanja koja to nisu. Koji nam je qrc trebao i taj Dragović? Da se zamažu oči očigledno... Špica opet nemamo, ovaj Francuz liči na poluamatera, al ajd videćemo još... Može ovo da se prođe bez problema, ali ne ličimo ni na šta.  Mislim da je i vreme da se vratimo na fabrička podešavanja... 

Link to comment
Share on other sites

Logično je da se Dioni ne vidi skoro 50 minuta kad se forsira konjina Krstović, umesto da se uigrava definitivno bolji igrač. Pavkova neću da prozivam iz čisto sportskih razloga. Sama čijenica da je i dalje tu, puno govori o njemu i ja ga poštujem jednako kao i Bena, recimo.

Pankovu ne da nije mesto u prvih 11 nego mu nije mesto u Zvezdi. Ovo je trebalo početi sa Degenekom i završiti priču. S pismenim igračem kao što je Dragović, ne bi gleddali alibi izbacivanja u aut svaki put kad Pankov primi loptu nazad.

Da nije bilo sreće, ne bi ni onaj jedan gol dali. Ipak, očkujem da ih likvidiramo na Marakani. Ovo što vidimo od Kairata je njihov maximum. Bolje od ovoga ne umeju.

Poseban prc je gol Banjaka, iako se (moje slobodnno bacanje) čini da je bio ofsajd.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niti je dobro, niti je sramota. 

Kairat je najjači tim s kojim smo igrali u početna dva kola poslednjih godina, još u top formi koliko god da je izgovor. Plus što tradicionalno loše igramo u gostima na početku evropske sezone. 

Nismo baš morali da izgubimo, jer nisu u drugom poluvremenu ni oni zaslužili da pobede. 

Neke korekcije u timu, dobra motivacija, pa da pobedimo u 90 minuta. Za posle ćemo videti... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na Marakani će biti slična utakmica kao protiv Vojvodine. S tim da će nam dati jedan iz kontre za razliku od Novosađana, prilično su brzi i opasni kad uzmu loptu na sredini. A i prekid im je solidan. Mi smo na VI sa golovima ovog leta...

 

Mister je podbacio totalno, suviše rano je poleteo kao trener. Očajno spremljena utakmica. Kao da nas je vodio njihov trener...

Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2021 at 3:34 PM, Laki21 said:

Izgleda da se Degenek i dalje suši zbog piksla kombinacija.

 

Cenim da će instant karma ekspresno izjebati zaslužne.

 

Instatnt karma šljaka bez greške.

 

Pajser Pankov dva gola pored živog Degeneka na klupi.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...