Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

UZivajte koliko god mozete u ovoj godini Evrope, ovo je verovatno i poslednja u Le. Sto smo gledali Ls i Le, gledali smo. Mozda zabodemo neku Lk u daljoj buducnosti i to je maks. Mi ovakvim nenormalnim poslovanje, ne mozemo dalje od ovoga. Ovaj tim je, osim prve postave, prejadan, sa sve ovom kako ga docekase Lalom, da ga ucini jos jadnijim. MI nemamo tim za 2 fronta a grupa je izuzetno zajebana. Prvenstvno ce se verovatno odlucivati u u derbiju na prolece, ukoliko izgubimo prolece u Evropi a Partizan prodje, oducice nas od fudbala jer ce biti napaljeni time sto su oni prosli. Ukoliko mi prodjemo a oni ne, i tu ce nas samleti u derbiju jer nemamo dovoljno dugu klupu. U svakom slucaju, oni ce biti ili odmorniji ili napaljeniji od nas, ne postoji ni jedna druga varijanta, cak i da oba tima prodju i budu napaljeni,  napori u Lk su mnogo laksi nego u Le i opet ce biti u prednosti sto se tice svezine a i godinama vise grizu na derbijima. Posle gubljenja titule, moze samo Bog da nam pomegno posto ce prvi kormilo da napusti M (L) ister a za njima i Terza Svilarevic.  Terza ce mozda ostati jos godinu dve da izmuze sta se izmusti moze ali to je to, u tim godinama cemo mozda do Lk da se dogegamo ali to je maksimum maksimuma. Imali smo 4 godine vremena da uspostavimo sistem, da imamo dobre igrace, talente, da imamo sve predispozicije da vladamo Balkanom i da se ne brinemo za evropu a nismo uradili nista. To sad dolazi na naplatu, uzivajmo jos ovih par utakmica dok mozemo, a zbog raznih menadzerskih pulena necemo moci, tako da, sta god. 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Nije sve tako crno. Da je za ove 4 godine moglo bolje da se posluje to je jasno svima.

Medjutim sto se tice Evrope nas drzi tu koeficijent. I mi cemo igrati Evropu i narednih godina.

Od te bezanije ovih iz kluba nema nista. Jer ce ova vlast u drzavi vladati i dalje. Tako da Terza i co nemaju razloga da beze.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan Mićić said:

Medjutim sto se tice evrope nas drzi tu koeficijent. I mi cemo igrati evropu i narednih godina.

Igraćemo ako prođe finansijski izveštaj a to će biti, kao što si napisao, sve dok je ova vlast jer će dati koliko god treba. Šta će biti posle...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan Mićić said:

Medjutim sto se tice evrope nas drzi tu koeficijent. I mi cemo igrati evropu i narednih godina.

Pa sad i da i ne.

Naravno da je mnogo bolje da imaš bolji koeficijent, nego lošiji i da do kraja budeš u prvom šeširu, ali to nije nikakva garancija. Koliko minuta je Partizan recimo bio blizu eliminacije protiv Sočija? Tako i nama može da ispadne neka mina i u LK neće biti popravnog ispita, kao što smo imali kada nas je izbacio Šerif koji je imao slabiji koeficijent.

Igraćemmo Evropu, samo ako imamo ekipu koja to može da garantuje. Koeficijent nam to neće garantovati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igracemo Evropu dok smo sampioni, 10 Gobeljica i Borjan je dovoljno da dobiju mocnu Rigu, Samrok, Tns, Linkoln, Buducnost i ostale velikane koji nas cekaju kao protivnici u LK(sampionski deo).
I to je jedina korist od LK, moras 3 puta da izduvas da bi ispao iz evrope.
Nesampionski deo i u LK zna da bude zajeban i da naleti neka ozbiljna mina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nate said:

Dobra je LK otprilike ko Kup Koraca u basketu

I to je neka jevropa, makar je igrao i prvak Gibraltara.

Hocu da kazem - prema svecu i tropar, nije nas fudbal u procvatu da bismo bili gadljivi na bilo koje jesenje takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...