Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

4 hours ago, Venger said:

Slazem se sve sto ste napisali za Piksija, ali ni ovde se nista lepse ne pise o Dekiju.

 

Za mene je i Dejan Stankovic legenda Crvene zvezde i sramota je da se proziva.

 

Jeste Deki legenda i ako neki ne misle, samo zbog one utakmice sa Kajzerslauternom je zasluzio da bude legenda, golovi u derbijima, najveci transfer koji je CZ ikad imala.

 

Sad jbg i Maradona je smrkao, pa je i dalje legenda :classic_tongue: Kao i Kanidja.

 

Ali ako gresi u trenerskom poslu treba ga kritikovati kad zasluzi.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

Pa nisam ni ja napisao da je najveca legenda, ja pitam po cemu je legenda i znacajan za nas? On je Interova legenda  

 

U to vreme najmladji debitant u istoriji kluba, najmladji kapiten, najmladji strelac u istoriji kluba, sam resio Kajzerslauten, uzeo duplu krunu, tri kupa, a u sezoni 97/98 nam je Obilic ukrao titulu, a Deki dao preko 20 golova. Bio najbolji igrac tog tima i napravio Zvezdi transfer u Lacio za 20 miliona maraka u vreme najtezih sankcija. Za doba kad je igrao i za godine koje je imao ne znam jel mogao nesto vise da uradi.

 

Takodje, sigurno da nam njegova prepoznatljivost i van granica Srbije sigurno ne steti, kao ni Vidiceva recimo. I na tom marketinskom planu moze daleko vise da se uradi. Jbt Vidic je zvanicni ambasador Mancester Junajteda, a u Zvezdi maltene nije dobrodosao.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Није добродошао нико ко Терзу лопину назива правим именом, то је стара прича, одмах крену димне бомбе о подривању, минирању, појефтињењу статуса легенде и слично. Као да смо сви пасли мушкатле и не знамо ко је Терза, а ко су Пикси, Дејо, Вида и Југа. Што је најгоре, маса идиота се прима на та булажњења, јер, ето, клуб има резултате. Колективна амнезија се на овим просторима одувек веома добро користи кад затреба.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kanga do Kangwe, Kangwa vraca Kangi, suuuuuuut i goool Kange.... oprostite , ipak je to gol Kangwe.

 

Ovo je kao ona sezona 2012 kad smo imali Milunovica, Milivojevica, Maksimovica, Mladenovica, Milijasa , skoro ceo tim na M. Mozemo samo da zamislimo kako je bilo stranim komentatorima dok su citali prezimena. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Jeste Deki legenda i ako neki ne misle, samo zbog one utakmice sa Kajzerslauternom je zasluzio da bude legenda, golovi u derbijima, najveci transfer koji je CZ ikad imala.

 

Sad jbg i Maradona je smrkao, pa je i dalje legenda :classic_tongue: Kao i Kanidja.

 

Ali ako gresi u trenerskom poslu treba ga kritikovati kad zasluzi.

Deki je pre svega legenda sprskog fudbala, i jedan od retkih koji je dostigao takve visine u gigantima kakav je Inter ili Junajted(Vidic). Naravno da je Piksi najbolji igrac ikada, verovatno uz Dzaju najbolji srpski igrac ali nipodastavati jednog Dejana Stankovica i koristiti razna pogrdna imena je bas ruzno. Sve ok, treba fudbalski iskritikovati kada je to opravdano(bilo je takvih situacija), ali ruzne reci ne zasluzuje. 

 

Zelim da cestitam pre svega Dekiju, Dragu, Saletu, Mirku, Rodi, Kangisi, Sanogu, Bencugi, Eraku, Borjanu, pa i Srnaldu i ostalima na sjajnoj sezoni.

 

Ej, pa biti prvi u grupi u El, igrati 1/8 finala LE iz ovog naseg podneblja uz duplu krunu odbranjenu apsolutno zasluzeno nije bas za pljuvacinu kakva se moze procitati.

Edited by Dl91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nijednom nisam napisao da je mister Deki smrkas, ali da je jajara jeste...

Sezona je rezultatski veoma uspesna, ali lepota je u oku cigana navijaca.

Lose je to bilo na vise nivoa u velikom broju meceva dom lige, a nismo se pomerili sa mesta da prvi krah u jevropi vodi opstem rasulu. Naravno, tu je i dalje prica o velikim planovima, navijacima koji su uvek tu, blacenje velikih imena kluba. E to sve ide za Dekijem koji je niko drugi do isturena licnost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mare80 said:

 

Kupusović uz svo uvažavanje igra u ligi upitnog hvaliteta,uz to u timu koji je u rangu Mladosti iz Lučana,ako ne i lošiji ...

Ja sam prvi za to da se mladim igračima da veća šansa,ali nije svaki mladi igrač iz naše škole štof za prvi tim...

Ja bi sledeće sezone prvom timu uz mladje igrače koji su tu eventualno dodao još braću Mitujikiće... ostali na pozaajmice,ali po mogućnosti u neki LL tim ili u neki tim iz regiona koji igra elitni rang ... tek tada će se videti imaju li potencijal za >Zvezdu ...

Mituljikici imaju itekako kvalitet, ali stvarno mislis cak i da ostanu u prvom timu, nece ni ulaziti kao Radulovic, Motika, Stankovic,Djuric jezivo....... 

Link to comment
Share on other sites

Sreca te je na klupi Partizana sedeo veci duster od ovog naseg ... sreća te Markovic/Miljkon nisu znali da iskoriste prostor po nasoj levoj strani i generalno sredni terena ( Natho nije igrao od početka)... genijalna postava I taktika Mister.

 

I po ko zna koji put, Srnic i Pankov nisu dorasli nivou fudbala koji je nama potreban za ozbiljne rezultate.

 

I ,pored u napadu fenomenalnog Katai-ja, Dragovic je naš najkonstantniji I najbolji igrac ove sezone...   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neki mediji prenose da zelimo Kajla Larina iz Besiktasa sto je po meni u rangu naucne fantastike. Top igrac, istice mu ugovor, ali koliki citam po turskim portalima, trazio je Besiktasu 2 miliona evra platu da produzi ugovor.

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko ovog Kangvu s kojim nas povezuju?

 

Klipovi nisu pravo merilo, ali se ipak mogu izvuci neke karakteristike igraca. Deluje bas dobro sa loptom u nogama, brz je sa njom i prodoran kroz sredinu. Jedini veznjak koji je u stanju to da radi u nasem timu je Ivanic, a bilo bi fino da imamo jos jednog takvog. 

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Venger said:

Neki mediji prenose da zelimo Kajla Larina iz Besiktasa sto je po meni u rangu naucne fantastike. Top igrac, istice mu ugovor, ali koliki citam po turskim portalima, trazio je Besiktasu 2 miliona evra platu da produzi ugovor.

Jeste top igrac za nas samo ne znam kako mi mozemo da damo platu od 2M...

 

Od klinaca voleo bih da se prvom timu prikljuce Lekovic i Lucic. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, СтелаРоса said:

Jel gledao neko ovog Kangvu s kojim nas povezuju?

 

Klipovi nisu pravo merilo, ali se ipak mogu izvuci neke karakteristike igraca. Deluje bas dobro sa loptom u nogama, brz je sa njom i prodoran kroz sredinu. Jedini veznjak koji je u stanju to da radi u nasem timu je Ivanic, a bilo bi fino da imamo jos jednog takvog. 

 

Meni se svidja na klipovima.

 

Samo ne znam da li to znaci da odustajemo od Ada iz Serifa? Bila bi guzva na sredini da dodju obojica.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, pantelia said:

 

 

Nenenenenenenenenenenenenenene

 

Vele,dobio otkaz 3 dana pred istek ugovora ... 😄

Mozzart je pre par dana pisao da će verovatno u LASK tako da nema mesta panici ...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ahmet Sabo said:

Jeste top igrac za nas samo ne znam kako mi mozemo da damo platu od 2M...

 

Od klinaca voleo bih da se prvom timu prikljuce Lekovic i Lucic. 

 

i ne mozemo, nista od te price, mazanje ociju

 

kao da niste naucili nesto za sve ove godine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...