Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ja sam mislio da se @Drug Crni zaebae, s obzirom da su obojica krupni i (pomalo) tromi. Na to se odnosio moj odgovor. :lala2:

Ohijeva prednost je što ume da odreaguje na otpatke i što je uvek tamo gde treba. Pavkov ima taliju i ogromu privrženost klubu. Sve je to dobro, ali, Zvezdi treba i treći napadač, totalno suprotan ovoj dvojici. Za početak po fizikalijama.

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Урош19 said:

Мање сам се ложио после пораза од 3:2 против Краснодара и нерешених против Јанг Бојса и Салзбурга. Ал зато сад на 0:3 да полудим до сутра

 

Samo neka pobede, za koeficijent. Svaka se broji pa i jalova...

Ne zanosim se za nešto više, pre svega što će i Rendžeri da izađu da odigraju drugačiju utakmicu. Ne bi me čudilo da se spakuju u 16 i puste inicijativu. Tri gola prednosti je ozbiljan kapital. Nije nedostižno, ali govorimo o ozbiljnom presedanu, u slučaju trtovcatm na Marakani.

 

@Sreten Žujkić, penzioner Ja sam na taj trtovac mislio, ne na Ajbroksu. 😀

Edited by Neme
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god ja to htio, bas mi je tesko loziti se da cemo sutra nesto napraviti. Bas je prevelika razlika..A opet kad pogledas, vidis da se njima desilo to sto se desilo i sasvim legitimno je da se upitas zasto se i nama tako stvari ne mogu poklopiti.

Link to comment
Share on other sites

Najavljuju Pavkova samog u spicu od pocetka.

 

Nisam gledao Rendzers ove sezone, osim u mecu sa nama, ali ako oni stalno stoje onako visoko, sa stoperima na polovini terena, najvise rezona ima da igra Risairo. Medjutim, na njega se ocigledno ne racuna. Ne vidim kako mozemo da iskoristimo Pavkova, ako ovi budu igrali kao u prvom mecu. Daj Boze da gresim.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Sanse su nam svakako gotovo nikakve, treba izaci i na energiju odigrati dobar mec i probati pobediti.

Sa dva spica je to vec vidjeno preskakanje sredine koje protiv ovakvih ekipa ne daje rezultata, mada i pomisao da opet vidim Srnica pored Sanogoa je sama po sebi zajebana.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Perkosom.

Ko garantuje da ce sa nekim opreznijim pristupom stvari da se odvijaju kako nama odgovara? To prvo. Drugo,ovo je tip utakmice u kojoj ne odlucuje taktika,vec neko "ludilo".. Dva spica od starta,pa da vidimo kako ce to ispasti..

(ne lozim se,vec sam rekao da cemo tesko sacuvati mrezu netaknutom,pa samim tim i proci)

Edited by Drug Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

"Nema neosvojive tvrđave, ima samo loš napadač"  Da krenemo ka pobedi pa polako gol po gol i ako se ukaže šansa da je ugrabimo.

Glasom pokojnog Miloša Žutića 😉

5 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ako povedemo 4:0 mislim da imamo šansu za prolaz. 

U prvih 15 min. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem bas dobru utakmicu, jer je prva bila sjajna.

 

Tacno mogu da zamislim prvih 25min, napadacemo kao osice 😁

 

Ako jedan uspemo da damo u tom periodu, imamo velike sanse. 4:0 u 90min ipak malo teze, ali videcemo.

 

Ova ekipa je pokazala da zna da igra fudbal.

 

Stankovic je vec bio deo ovakvog preokreta, tako daaaa, nek se istorija ponovi ❤

Link to comment
Share on other sites

utakmica traje 90+minuta i ne treba padati ni ako se ne postigne gol u prvih 15-20 minuta( to je stari srpski običaj) videli smo ovih par dana unazad da se i par minuta preokrenu utakmice. Koliko god nam treba vrelo i hrabro srce toliko treba i mudra i hladna glava. kad god se ukaže šansa napadaj, kad god treba da se branimo ujedaj i nema odustajanja.   

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

utakmica traje 90+minuta i ne treba padati ni ako se ne postigne gol u prvih 15-20 minuta( to je stari srpski običaj) videli smo ovih par dana unazad da se i par minuta preokrenu utakmice. Koliko god nam treba vrelo i hrabro srce toliko treba i mudra i hladna glava. kad god se ukaže šansa napadaj, kad god treba da se branimo ujedaj i nema odustajanja.   

Slazem se, s tim da nasi timovi, posebno fudbalski nemaju tu crtu borbe svih 90 i kusur minuta. Ne mogu reci da prethodnih godina nije bilo uspeha upravo zahvaljujuci postovanju pripremljene taktike, ali ova situacija se bitno razlikuje u odnosu na tadasnje meceve kvalifikacija npr. Ovako visok negativan rezultat mora da se napadne odmah, iako se utakmica igra 90 minuta. Psiholoska priprema meca mora biti besprekorna, a pritisak sa tribina uvek moze i negativno da se odrazi na Zvezdine igrace na terenu.

U svakom slucaju, jako od starta i nadigravati se, nema veze i ako ne bude konacnog uspeha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...