Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Žižić bi trebalo da pruzme OŠ u FKCZ i da mu se da sloboda u izboru igrača. Siguran sam da bi imali po par igrača godišnje koji mogu do prvog tima. Ne verujem da moze da vodi prvi tim FKCZ to je previše za njega baš kao i za sve trenere koji trenutno vode srpske klubove. Posle par godina provedenih u Zvezdi kad uđe u svaku zvezdinu tajnu onda bi mozda i mogao da bude kandidat. Od igrača Metalca meni je samo Stojić zanimljiv i verujem da moze da bude solidan štoper koji bi uz jednog Dragovića za sezonu postao sjajan igrač. Ali naši ne boraju igrače samo po fudbalskim kvalitetima čak bi se moglo reći da ih to najmanje i zanima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zizica su svakako sramno pojedini iskusniji igraci i deca poznatih srpskih menadzera izburgijala u Graficaru. Iako je covek sasvim dobro radio, imao rezultate, forsirao igrace koji treba da budu tu po kvalitetu, tako da sto se tice integriteta skroz je na mestu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Markoss said:

Zizica su svakako sramno pojedini iskusniji igraci i deca poznatih srpskih menadzera izburgijala u Graficaru. Iako je covek sasvim dobro radio, imao rezultate, forsirao igrace koji treba da budu tu po kvalitetu, tako da sto se tice integriteta skroz je na mestu. 

Ali bez podrške kluba ne bi ni u Zvezdi mogao da opstane 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Ali bez podrške kluba ne bi ni u Zvezdi mogao da opstane 

 

Pa ono, isti ljudi koji ga u Graficaru nisu podrzali su oni sto bi trebali sutra da ga podrze u Zvezdi, tako da, dok je situacija ovakva kakva jeste, sumnjam da bi se on i vracao. Takodje, nije mu se bas svidelo ni to sto nece igrati SL s Graficarom, kad su je vec posteno izborili na terenu, tu su krenula prva mimoilazenja.

Link to comment
Share on other sites

Nemamo mi mnogo prostora za eksperimentisanje, zna se ko su naše mete za leto.

 

1. Veljković ili Spajić (teško, ali ne i nerealno)

2. Mihailo Ristić (ističe mu ugovor, ne znam koliko je realno da dođe, igra standardno u Monpeljeu)

3. Gaćinović (realno, barem pozajmica, ako je otišao u Panatu, sigurno bi došao i kod nas. Verujem da bi mogli izboksovati i raskid ugovora, pa da dođe kao slobodan igrač).

4. Danijel Aleksić (ističe mu ugovor, malo je reći da bi nam legao kao budali šamar, fali nam neko ko može sa te pozicije desnog krila ući u sredinu, a da je levonog). Pet puta bolja opcija od Bena

5. Nemanja Radoja (ističe mu ugovor, neopisivo koliko bi nam taj čovek doneo)

6. Miloš Pantović

 

Ako realizujemo bilo koji od ovih transfera biću veoma zadovoljan

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dragan Mićić said:

Prva dvojica ako iole misle da idu na svetsko tesko da ce hteti kod nas.

Nisu im karijere baš na vrhuncu, ko zna šta se sve može desiti. Spajić nije standardan u Turskoj, malo igra malo ne igra.

 

Primarne mete su svakako Radoja i Aleksić. Zaista bi Aleksić bio veliki upgrade na postojeći kadar, da ne pričamo o prekidima i izviđenju istih.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Liska Manjina said:

Nisu im karijere baš na vrhuncu, ko zna šta se sve može desiti. Spajić nije standardan u Turskoj, malo igra malo ne igra.

 

Primarne mete su svakako Radoja i Aleksić. Zaista bi Aleksić bio veliki upgrade na postojeći kadar, da ne pričamo o prekidima i izviđenju istih.

Aleksić ako dolazi onda mora jedan od dvojca Katai-Ivanić da ide pošto bi se sudarali na terenu. Radoja je bio dobar ali me brine to što je nekad bio a sad je pitanje u kakvom je stanju i da li bi morali da ga čekamo da uđe u formu.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Liska Manjina said:

Nisu im karijere baš na vrhuncu, ko zna šta se sve može desiti. Spajić nije standardan u Turskoj, malo igra malo ne igra.

 

Primarne mete su svakako Radoja i Aleksić. Zaista bi Aleksić bio veliki upgrade na postojeći kadar, da ne pričamo o prekidima i izviđenju istih.

Aleksica ako sad ne dovedemo kasnije nece biti potrebe. On sad ima 30 godina. Koliko je mrkela azuran ocekujem ga za 3 godine kod nas.

Edited by Dragan Mićić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

Aleksić ako dolazi onda mora jedan od dvojca Katai-Ivanić da ide pošto bi se sudarali na terenu. Radoja je bio dobar ali me brine to što je nekad bio a sad je pitanje u kakvom je stanju i da li bi morali da ga čekamo da uđe u formu.

Ne bih se složio, Aleksić je levak i može igrati i iza napadača, a može i na desnom krilu. Ja njega vidim kao ogroman upgrade u odnosu na Bena na desnom krilu! 

 

Radoja je savršen igrač za naš sistem, nije kalsičan zadnji vezni, ali opet ne komplikuje i siguran je u dodavanju.

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao pojma da je Pandev “jedan od nas”. 🙂

 

Quote

“Kad sam bio klinac, omiljeni igrač mi je bio Dejan Savićević. Veliki šampion! Mnogo mi se sviđao njegov stil igre. Bio je levonog, a igrao je za klub moga srca: Crvenu zvezdu. Da li sam ga dostigao? Ne. Ali sam srećan kakvu karijeru sam napravio”. Izvor: kladionica 

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...