Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Po komentarima ovde rekao bih da sam u manjini, ali ja sam sinoc stvarno uzivao u utakmici. Prelep stadion, osmina finala LE, izasli da odigramo fudbal i odigrali ga, ja zadovoljan. Veliki baksuz od utakmice, ali je verovatno to moralo da se desi kad tad u Evropi.

Ono sto se vidi kada se igra potpuno otvoreno je i da je ovaj Rangers za jedan nivo iznad nas, fizicki i trkacki. Nama jednostavno fali utakmica, a oni su ocigledno spremniji za ovaj tempo iako nemaju ni priblizne uspehe u Evropi poslednjih godina i liga im je tanka. Ali u Skotskoj se sigurno igra fudbal sa dosta trcanja, intenziteta i kontakta, a mi to nemamo. Ipak, mi smo odigrali skroz dobru utakmicu i iz te otvorene igre smo imali bolje sanse, ali smo primili 3 gola ni iz cega maltene. Kao sto sam posle derbija rekao, lakse mi je da progutam likove poput Srnica kada izadjemo da igramo fudbal i tako je bilo i ovog puta. Igrali smo po zemlji, napadali sa idejom, puno trcali i samo nekim cudom nismo dali gol. Jeste napravio sranje na pocetku, ali van toga je odradio korektno svoj posao. Mislim, ne mogu da verujem da moram Srnica da branim, ali mislim da mu se daje previse paznje. Npr. za mene Picini i Ohi nisu bili nista bolji (sto se vidi po nasim izmenama). Picini je igrac koji je najnemocnije delovao u duelima, a Ohija nije bilo nigde i katastrofalno je reagovao u dve dobre situacije. I te price sa karmom su bezveze. Jebeni Veljko Simic je poceo u Salcburgu, Vukanovic dao gol za LS Young Boysu. I ko zna koliko tih primera ima tokom proslih sezona kada je sreca bila na nasoj strani.

Takodje nisam video jednu pohvalu za Stankovica. Ja mislim da je vecina nas ovde ocekivala neku tvrdu utakmicu, a ispala je odlicna. Nas pristup je bio fenomenalan i treba pohvaliti kad za to ima razloga. Godinama citamo postove kako igramo kao peezde, ne smemo da napadnemo, ovo ono, i sad kad smo u jednom veoma vaznom mecu izasli ovako ofanzivno niko da pohvali jer smo pukli 3:0, a sam rezultat je ekstremno nerealan. Tako da pohvale za Stankovica, ovakvu Zvezdu zelimo da gledamo. I njegova izjava je skroz korektna i realna, nema potrebe i to da se pljuje po difoltu.

Moram samo poseban :Hail: za Rodu. Meni je on sinoc bio najjaci igrac, a imali smo dosta raspolozenih igraca. Mnogo trcanja, dobrih centarsuteva, direktnih preciznih lopti po zemlji na 16 metara. Dosta toga je kretalo sinoc od njega i kad ovako igra on je reprezentativni bek, tu nemam dilemu.

Sto se tice revansa, sanse su mizerne, ali niko ne moze da nam zabrani da se nadamo. Ovoga puta nema gola u gostima i nece biti neki scenario sa Slavijom Prag gde ce nas ugasiti sa jednom golom. Idemo da odigramo jos jedan dobar mec pa sta bude. 

  • Like 19
  • Love 1
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Perkos2 said:

Oterali su dva sjajna štopera pa je kad tad moralo da dođe to na naplatu. Ekipa za Evropu se sprema godinama, tu ne mogu da prođu fore i fazoni, imali smo Milunovića i Degeneka i uz dolazak Dragovića to je trebalo da bude trio štopera koji bi garantovao sigurnost u odbrani, Eraković je mogao kao zamena da uskače povremeno dok ne stekne sigurnost i rutinu. Međutim šiibicarsko poslovanje i alavost na lovu našeg lopovskog tandema koji vodi klub doveli su nas da na vruć teren u Glazgovu izađemo sa početnikom na mestu štopera. Još gora je situacija na sredini terena gde sad kažu "nema ko drugi" a u stvari i za to su zaslužni terza&mrkela a i Stanković koji je trebalo da digne glas protiv takvog načina rada.

Ona zlatna generacija kad je ispala od Kelna je pojačana na mestima gde su Džaja i Cvele videli da je problem a ovi samo dovode igrače koji im donose lovu u džep bez obzira igraju li ili ne i na kojoj poziciji igraju.  

 

Da, imali smo i Grujica i Jovica. Da je Gruja sinoc plesao umesto Srne sve bi drugacije bilo. A Jovic bi izbegao svaku ofsajd zamku i dao pet golova.

 

Dajte malo realnosti. Kakav Milunovic, nudjen mu novi ugovor, zavlacio nas pola godine i na kraju otisao zbog love, sto je potpuno legitimno naravno. Ima platu milion evra u Turskoj, ako mislite da je trebalo mi da izjednacimo tu ponudu i da Milunovic bude duplo placeniji od Kataija onda ne znam sta bih rekao.

 

Razumem hejt prema Terzicu i sve, ali pisete stvari za koje i sami znate da nemaju nikakvu potporu u realnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezdu gledam samo u Evropi i derbi pogledam. Ono sinoć je bila odlična utakmica, posebno meni koji se oko FK baš i ne stresiram nešto dok nam je diskurs kluba takav kakav je, sa kriminalcem na čelu i veoma uticajnom bagrom na tribinama. Kao da su se sva moguća sranja urotila sinoć i sva karmička balansiranja za usere kojih smo realno imali prethodnih godina, sve je stalo u jednu utakmicu. Pa ipak, u revanš treba ući hrabro i napadački, na sve ili ništa. Dobar je Rendžers al nije baš Bajern, gledali smo i veća čuda. Stanković iznenađujuće dobru izjavu dao po završetku meča, prijatno me iznenadio. Verujem da će momci izgarati u revanšu pa šta bude, to je meni dovoljno. Jbga, 100 puta smo se provlačili na neku bunkericu od Milojevića na ovamo, sinoć smo igrali vrlo solidan fudbal, ali nažalost bez dobre završnice i sa nekoliko klasičnih kikseva. Treći gol Rendžersa strašan, kako je skočio lik, nadskočio našu trojicu za metar. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Del Piero said:

Po komentarima ovde rekao bih da sam u manjini, ali ja sam sinoc stvarno uzivao u utakmici. Prelep stadion, osmina finala LE, izasli da odigramo fudbal i odigrali ga, ja zadovoljan. Veliki baksuz od utakmice, ali je verovatno to moralo da se desi kad tad u Evropi.

 

Da dodam kao neko ko u poslednje vreme vise simpatise FK nego sto za njega navija iz petinih zila... ekstremno zanimljiva utakmica, bilo je apsolutno svega. Slavno smo poginuli, Rendzers bolji ako ne za tri onda za gol svakako. Ljudi zaboravljaju da su oni promasili na kraju skoro pa prazan gol. Nije bas da su imali srece nesto nevidjeno. 

 

Jasna razlika je izmedju prvenstva Skotske i namestenih livada po Srbiji. Slikoviti opis ove razlike kao i mentaliteta smo mogli videti pri ulasku Pavkova, gde ga u njegovom prvom minutu na terenu lagano pretrcava 

igrac Rendzersa kog gore navedeni nabada ramenom sa ledja i pukim cudom ostjae bez kartona, posle toga ga grli i kao ajde sta kukas siso mala... Covek ne veruje da ga je ovaj udario i samo prolazi pored njega. Meni to bukvalno slikovit prikaz ling long smeca gde su Zvezda i komsije povlasceni do besmisla pa samim tim i svaki poluigrac ovih timova misli da vredi vise i da ima tapiju na pobedu, nepostojeci penal, ili zabranu dobijanja kartona jer ce sudiju sutra razapeti po novinama i saopstenjima. 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da smo protiv Milana istrošili svu sreću što smo skupljali sa Milojem, ali očigledno sam se grdno prevario. Biće da je to karma zbog Gobeljarda i Srnalda.

 

Što se tiče penala, lako je biti "general posle bitke" , ali ne znam koliko bilo pametno da vidno frustrirani Katai šuta penal, posle 2 poništena gola. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Venger said:

 

Da, imali smo i Grujica i Jovica. Da je Gruja sinoc plesao umesto Srne sve bi drugacije bilo. A Jovic bi izbegao svaku ofsajd zamku i dao pet golova.

 

Dajte malo realnosti. Kakav Milunovic, nudjen mu novi ugovor, zavlacio nas pola godine i na kraju otisao zbog love, sto je potpuno legitimno naravno. Ima platu milion evra u Turskoj, ako mislite da je trebalo mi da izjednacimo tu ponudu i da Milunovic bude duplo placeniji od Kataija onda ne znam sta bih rekao.

 

Razumem hejt prema Terzicu i sve, ali pisete stvari za koje i sami znate da nemaju nikakvu potporu u realnosti.

ovo je valjda trebalo da bude duhovito ovo sa Grujićem i Jovićem?

Milunović je otišao zato što mu nisu isplatili sve pare i nije hteo da se tali sa šibicarima, naravno da je lova bitna, pa ne igraju svi kao srnić i gobeljić samo iz ljubavi prema klubu😄

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto prozivate Erakovića za drugi gol? Ispred njega je bio protivnički igrač kojeg je lopta za malo preskočila, bukvalno nije imao vremena da bolje postavi glavu i jače izbaci loptu koja je sama po sebi bila dosta spora. Na sve to uspeo je da trzne i izbaci je školski na stranu (ne u sredinu)! Pitanje je šta su radili ostali i kako je moguće da je Morelos 5 sekudni sam na 7 metara od gola?

 

Imali smo problem sa branjenjem prekida, branimo ga zonski a protivnički visoki igrači natrčavaju i Tavernije ih gađa u trepavicu. Izgledamo skroz nemoćno, zonsko branjenje je super, ali nemamo više Milunovića da tu radi posao u srcu odbrane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno, jedina losa stvar u nasoj igri su bili prekidi. Tacnije ne losa nego katastrofalna. U drugom poluvremenu su mogli 3 gola da nam daju iz kornera. Jedan su dali, drugi je Dragovic skinuo sa linije, a treci nismo primili jedino zato sto lik nije ocekivao loptu, bukvalno prazan gol sa 3 metara (tu je realno Borjan zaplivao). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Liska Manjina said:

Ne znam zašto prozivate Erakovića za drugi gol? Ispred njega je bio protivnički igrač kojeg je lopta za malo preskočila, bukvalno nije imao vremena da bolje postavi glavu i jače izbaci loptu koja je sama po sebi bila dosta spora. Na sve to uspeo je da trzne i izbaci je školski na stranu (ne u sredinu)! Pitanje je šta su radili ostali i kako je moguće da je Morelos 5 sekudni sam na 7 metara od gola?

 

Imali smo problem sa branjenjem prekida, branimo ga zonski a protivnički visoki igrači natrčavaju i Tavernije ih gađa u trepavicu. Izgledamo skroz nemoćno, zonsko branjenje je super, ali nemamo više Milunovića da tu radi posao u srcu odbrane.

pa to što nije imao vremena je samo njegov problem, iskusni igrači ipak znaju da zauzmu poziciju kako bi mogli da izbace loptu, uz to loptu je izbacio na najviše pet metara od sebe a ne van naših 16 metara kako bi svaki štoper trrebalo da uradi. ne krivim ja njega zbog toga pošto je vidljivo da je neiskusan i još nespreman za ovu vrstu utakmica, problem je što smi mi ostali na samo jednog pravog štopera Dragović dok je Eraković neiskusan a Pankov prilično tanak za ozbiljne utakmice u Evropi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Tacno, jedina losa stvar u nasoj igri su bili prekidi. Tacnije ne losa nego katastrofalna. U drugom poluvremenu su mogli 3 gola da nam daju iz kornera. Jedan su dali, drugi je Dragovic skinuo sa linije, a treci nismo primili jedino zato sto lik nije ocekivao loptu, bukvalno prazan gol sa 3 metara (tu je realno Borjan zaplivao). 

Svaki centaršut im je bio na drugu stativu, apsolutno svaki! Kod trećeg gola, kod situacije kada Dragović čisti sa linije i kod situacije gde Borjan pliva i Goldson maši prazan gol.  Nije ni do štopera, jednostavno ljudi to rade savršeno. Lopte su visoke, okomite i naglo padaju na drugu stativu, golman ih teško hvata, preleću štoperski par i padaju u područje koje brane bekovi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Liska Manjina said:

Svaki centaršut im je bio na drugu stativu, apsolutno svaki! Kod trećeg gola, kod situacije kada Dragović čisti sa linije i kod situacije gde Borjan pliva i Goldson maši prazan gol.  Nije ni do štopera, jednostavno ljudi to rade savršeno. Lopte su visoke, okomite i naglo padaju na drugu stativu, golman ih teško hvata, preleću štoperski par i padaju u područje koje brane bekovi.

jel neko iz našeg stručnog štaba odlgedao barem jednu utakmicu Rendžersa?  Čak i da nije posle prvog kornera može da se vidi način kako napadaju na gol i koriguje već zamišljen zonski način odbrane od prekida. Borjan pokušava da pokaže kako je samouvereen i tera igrače napred a onda ostaje ukopan na gol liniju, to se u Evropi ne prašta

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Perkos2 said:

ovo je valjda trebalo da bude duhovito ovo sa Grujićem i Jovićem?

Milunović je otišao zato što mu nisu isplatili sve pare i nije hteo da se tali sa šibicarima, naravno da je lova bitna, pa ne igraju svi kao srnić i gobeljić samo iz ljubavi prema klubu😄

 

 

Aha, znaci Milunovic bi odbio turke koji nude milion i ostao da igra ovde za 500.000 samo da nema sibicara u klubu.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Liska Manjina said:

Ne znam zašto prozivate Erakovića za drugi gol? Ispred njega je bio protivnički igrač kojeg je lopta za malo preskočila, bukvalno nije imao vremena da bolje postavi glavu i jače izbaci loptu koja je sama po sebi bila dosta spora. Na sve to uspeo je da trzne i izbaci je školski na stranu (ne u sredinu)! Pitanje je šta su radili ostali i kako je moguće da je Morelos 5 sekudni sam na 7 metara od gola?

Izvini, ali jednostavno nema opravdanja, Jednostavno, lopta se ne vraća u 16. Posebno ne ono što kažeš, školski na stranu. Pa kako je školski da napamet igraš i daješ loptu u noge protivničkom igraču, pa maletene na petercu. Postoji nepisano pravilo kod igrača odbrane. Kada ne znaš šta ćeš sa loptom i ne vidiš dobro raspored igrača imaš dve opcije ili je zuni negde napred, ili je izabaci u aut. Svaka treća opcija vodi do onoga što se desilo, i to u najvećem broju slučajeva. Da ne pričam što je bukvalno minut pre toga uspeo da napuca Dragovića, ali ajde sada možda tu i nije mogao bolje.

Igrači uče na greškama, pravio ih je i Vidić u njegovim godinama. Naravno, razlika u kvalitetu je ogromna, ali suština je da neće jedna ili par grešaka njega da upropaste. Upropastiće ga ako ne uči na tim greškama, i ako se nalaze opravdanja kao ono koje si ti napisao gore.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

pa to što nije imao vremena je samo njegov problem, iskusni igrači ipak znaju da zauzmu poziciju kako bi mogli da izbace loptu, uz to loptu je izbacio na najviše pet metara od sebe a ne van naših 16 metara kako bi svaki štoper trrebalo da uradi. ne krivim ja njega zbog toga pošto je vidljivo da je neiskusan i još nespreman za ovu vrstu utakmica, problem je što smi mi ostali na samo jednog pravog štopera Dragović dok je Eraković neiskusan a Pankov prilično tanak za ozbiljne utakmice u Evropi

 

Nemoj zezati, gde je Dragović i koga čuva? Ne samo on, tu su još Ohi i Sanogo! Ljudi su nas izradili, i to je to.

 

@Don Juan Pogledaj još jednom video, vidiš da je lagan centaršut, bukvalno balon i pogledaj da lopta za tik preleće igrača Rendžersa ispred. Lopte se izbacuju na stranu, prevashodno na stranu odakle lopta dolazi kad je okomit centaršut, ali ovo je centaršut sa ivice šesnaesterca u srce šesnaesterca i to balon lopta. Ne postoji niti jedan igrač na svetu koji bi ovu loptu uspeo opaučiti glavom u aut, niti jedan.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

ako gledaš ponovo ovo lepo vidiš da on nije ni izbacio loptu već je više spustio na par metara od sebe, tu je nažalost bio ovaj Morelos i eto đavola, gde je ko od anših igrača u tom trenutku je manje bitno, mi ne znamo kakav im je raspored. Ova lopta je morala da bude izbačena do barem ivice kaznenog prostora, tu nema nikavog opravdanja  

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Liska Manjina said:

 

Nemoj zezati, gde je Dragović i koga čuva? Ne samo on, tu su još Ohi i Sanogo! Ljudi su nas izradili, i to je to.

 

@Don Juan Pogledaj još jednom video, vidiš da je lagan centaršut, bukvalno balon i pogledaj da lopta za tik preleće igrača Rendžersa ispred. Lopte se izbacuju na stranu, prevashodno na stranu odakle lopta dolazi kad je okomit centaršut, ali ovo je centaršut sa ivice šesnaesterca u srce šesnaesterca i to balon lopta. Ne postoji niti jedan igrač na svetu koji bi ovu loptu uspeo opaučiti glavom u aut, niti jedan.

Šta da gledam ponovo? Pa može da se gleda sto puta i jasno je da je Eraković napravio grešku, nije naravno jedini, Pičini nije zatvorio, ali je Eraković pogrešno vratio loptu, gde nije smeo da je vraća.

Dragović je iza Erakovića i da je nije dirao Dragović bi je počistio, ali sada nije ni bitno iskreno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

ako gledaš ponovo ovo lepo vidiš da on nije ni izbacio loptu već je više spustio na par metara od sebe, tu je nažalost bio ovaj Morelos i eto đavola, gde je ko od anših igrača u tom trenutku je manje bitno, mi ne znamo kakav im je raspored. Ova lopta je morala da bude izbačena do barem ivice kaznenog prostora, tu nema nikavog opravdanja  

 

7 minutes ago, Don Juan said:

Šta da gledam ponovo? Pa može da se gleda sto puta i jasno je da je Eraković napravio grešku, nije naravno jedini, Pičini nije zatvorio, ali je Eraković pogrešno vratio loptu, gde nije smeo da je vraća.

Dragović je iza Erakovića i da je nije dirao Dragović bi je počistio, ali sada nije ni bitno iskreno.

Pođimo od početka:

1. Akcija kod gola je krenula iz kornera. Bilo je kratko dodavanja do Džeka na ivicu kaznenog koji stoji sam, i to nije bio prvi put da nam prodavaju ovu foru.

2. Tri igrača (Dragović, Sanogo, Ohi) se pogrešno pozicioniraju i dolazi se do toga da ne brane apsolutno nikog

3. Ide visoko i lagano ubacivanje na sredinu kaznenog, lopta za centimetar preskače igrača Rendžersa i bukvalno Eraković ima milisekundu da reaguje, trza glavom i izbacuje loptu NA STRANU

4. Morelos stoji potpuno sam nemarkiran na drugoj stativi i daje gol, pogledajte koliko igrača imamo na drugoj stativi, tu je samo Ivanić.

 

Od ove 4 stavke, namjanje greh je na stavki broj 3, a to je Eraković. Možda bi iskusniji štoper bolje odigrao glavom, ali momak je odraido posao i izbacio loptu. Vi ovo ubacivanje pradstavljate kao čistu loptu gde se on mogao namestiti i bukvalno izabrati gde da istu pošalje, a u suštini radi se o instiktivnom trzaju glave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uz sve to iza Erakovića nema protivničkih igrača pa čak i da je nijje dirao ne bi bilo neke frke pošto je valjda Dragović iz njega, to je klasično neiskustvo, baš to istinktivno trzanje glavom je problem pošto se tako ne može lopta izbaciti više od dva metra od sebe 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Liska Manjina said:

3. Ide visoko i lagano ubacivanje na sredinu kaznenog, lopta za centimetar preskače igrača Rendžersa i bukvalno Eraković ima milisekundu da reaguje, trza glavom i izbacuje loptu NA STRANU

Aman čoveče. Pogrešno je reagovao. Da je uradio bilo šta drugo šteta bi verovatno bila manja. Ta milisekunda o kojoj pričaš, je bukvalno ono vreme koje razlikuje ozbiljnog, stabilnog štopera od štopera koji nije za velika dela. Ali kao što sam rekao, na greškama se uči. Nisam za to da neko treba da se skine za glavu, dešavaju se ovavkve stvari, ali ne treba ni biti slep za neke stvari.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

uz sve to iza Erakovića nema protivničkih igrača pa čak i da je nijje dirao ne bi bilo neke frke pošto je valjda Dragović iz njega, to je klasično neiskustvo, baš to istinktivno trzanje glavom je problem pošto se tako ne može lopta izbaciti više od dva metra od sebe 

Da li si pogledao snimak? Dragović čuva Sanoga i Ohija na prvoj stativi! Iza njega je Rodić!

 

Očekuješ od štopera da propusti visoku sporu loptu koja pada u peterac! Nema šta, to se zaista radi.

 

@Don JuanOvakvih situacija imaš milion, gde je igrač bukvalno u mogućnosti samo da okrzne loptu. To nije čista reakcija, već bukvalno instiktivno delovanje kako bi se lopta otklonila od šesnaesterca. Školski je da se lopta glavom izbacuje na stranu, a on je to i uradio. Iza njega jeste bio Rodić ali sje bio i igrač Rendžersa na drugoj stativi.

 

edit: Pogledaj kretnju Pićinija koji čuva Morelosa kod prekida, samo pogledaj. Nemojte me zezati, pravimo se ludi. Eraković je mogao samo agresivnije krenuti ka lopti a ne čekati istu, ali opet to je sekunda. Od svih naših defanzivaca jedino on je bio i blizu mestu događanja, svi ostali plivaju.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Liska Manjina said:

Da li si pogledao snimak? Dragović čuva Sanoga i Ohija na prvoj stativi! Iza njega je Rodić!

 

Očekuješ od štopera da propusti visoku sporu loptu koja pada u peterac! Nema šta, to se zaista radi.

 

@Don JuanOvakvih situacija imaš milion, gde je igrač bukvalno u mogućnosti samo da okrzne loptu. To nije čista reakcija, već bukvalno instiktivno delovanje kako bi se lopta otklonila od šesnaesterca. Školski je da se lopta glavom izbacuje na stranu, a on je to i uradio. Iza njega jeste bio Rodić ali sje bio i igrač Rendžersa na drugoj stativi.

 

edit: Pogledaj kretnju Pićinija koji čuva Morelosa kod prekida, samo pogledaj. Nemojte me zezati, pravimo se ludi. Eraković je mogao samo agresivnije krenuti ka lopti a ne čekati istu, ali opet to je sekunda. Od svih naših defanzivaca jedino on je bio i blizu mestu događanja, svi ostali plivaju.

imaš svoj stav mi imamo svoj stav, fudbalski smo mi u pravu a ti zadrži tvoj stav ja nemam nameru da bilo koga ubeđujem. 

Link to comment
Share on other sites

Ma Erakovic jednostavno jos uvek nije za ovaj nivo. Mozda ce biti za godinu-dve, sada nije. Bio je inferioran u svim duelima.

 

Ako uzmemo titulu, definitivno nam treba novi stoper na leto, a Erakovica prodati, ako cemo napadati LŠ. Ako se ne varam, drugoplasirani i sledece sezone igra Konferenciju? U tom slucaju mozemo da istrpimo Eraka jos. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...