Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Igra nije uopste bila toliko losa, Radnicki je sramotan,

 

Borjan je jos jednom dokazao dziberluk,

 

o stoci sa severa i laserima ne bih puno, sve se zna,

 

sramota je sto je ovaj mali grobar dobio karton, teska sramota,

 

komentator je tipa Tegeltije sa nase strane, ili je igrao keca pa popizdeo,

 

koliko sam video na skrnavom strimu, Borjan je bar 2 penala izasao ranije. Prvi sigurno.

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Igra nije uopste bila toliko losa, Radnicki je sramotan,
 
Borjan je jos jednom dokazao dziberluk,
 
o stoci sa severa i laserima ne bih puno, sve se zna,
 
sramota je sto je ovaj mali grobar dobio karton, teska sramota,
 
komentator je tipa Tegeltije sa nase strane, ili je igrao keca pa popizdeo,
 
koliko sam video na skrnavom strimu, Borjan je bar 2 penala izasao ranije. Prvi sigurno.
 
 
 
 
Nije uopšte sramota što je mali ljakse dobio žuti, sramota je što još igrača nije dobilo žuti uključujući i one sa naše strane koji su se primili ko saučešće.

Btw i onaj njihov golman koji je imao i pregršt sreće je izlazio ranije, kao i Borjan.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Martin Mystere said:

Nije uopšte sramota što je mali ljakse dobio žuti, sramota je što još igrača nije dobilo žuti uključujući i one sa naše strane koji su se primili ko saučešće.

Btw i onaj njihov golman koji je imao i pregršt sreće je izlazio ranije, kao i Borjan.

 

Ma de, stavio prst na usta i otisao ka centru. Za sta zuti? 

 

A Borjan nasrce sa ledja na njega i nista. Posle je bila tarapana na centru, a zuti dobio niko drugi nego Milijas, koji nema snage sa klupe da ustane.

 

Njihov gosa je bio na liniji na 2 penala koje sam gledao, ostale nisam pratio. Borjan je kod poslednjeg isto bio na liniji. Opet se ogradjujem zbog strima skrnavog.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato što je džiberčina od malih nogu a još mu ljuska od jajeta nije spala sa glave, dok se za Borjana i žuti slažem iako nije baš nasrnuo ali se jeste primio i poneo i on kao džiber.

 

Borjan je kretao napred ali mu je jedna noga bila baš na liniji pri većem broju pokušaja odbrane (ne kažem i pri svim).

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Martin Mystere said:

Zato što je džiberčina od malih nogu a još mu ljuska od jajeta nije spala sa glave, dok se za Borjana i žuti slažem iako nije baš nasrnuo ali se jeste primio i poneo i on kao džiber.

 

Borjan je kretao napred ali mu je jedna noga bila baš na liniji pri većem broju pokušaja odbrane (ne kažem i pri svim).

 

 

 

Brate, mi imamo Borjana, a pre toga Zuleta Stojkovica i Vujadina Savica. Prema tvom kriterijumu oni ne bi ni poceli nijednu utakmicu, crveni odmah u tunelu 😁

 

Za prvi penal sam siguran da je izleteo ranije, bas se videlo. Poprilicno sam ubedjen za jos jedan, a poslednji sto je odbranio je 100% regularan.

 

Inace, meni glavni utisak Batak. Ovaj nas se okrece oko sebe, svadja se dok daje intervju, ne zna ni sta prica u mikrofon. A Batak Gari, pritisak 100 sa 60 "Pa naucili smo da moramo vezbati penale, ja sam vec zaboravio ovu utakmicu i mislim o nedelji". Car 😄

Link to comment
Share on other sites

Dejan Stankovic igrac-omiljeni igrac, veliki radnik, zahvalan, radilica, ima ga svuda, igrao standardno kod svih trenra, igrao u najjacoj ligi sa najjacim igracima i trenrima, osvojio sve.Porodican covek, odmeran, human, vaspitan.

Dejan stankovic trener-narkoman, partijas, los covek, lose izjave, nepostovanje fer pleja, neznalica u svom poslu, blizak najvecem olosu Terzi, a to je dovoljno.

 

Bez obzira sto su promasili penale, mislim na Rodica i Kangu, oni su dobri igraci, nemam zamerku.

 

Pankov sutirao bez presije, pokazao da je bogalj, drugi put vec masi penal i hvala mu za Kopenhagen, dosta mu je bilo da ih izvodi, neka prica unucima kako je bio tad faca, a protiv Milana mala maca i to je to.

 

Katai, Ivanic, Dragovic, jedini zbog kojih bih dosao na stadion.

 

Borjan ponovo izvukao ovaj posrnuli, prokleti, jadni, korumpirani, Vucicev klub iz ponora, uprkos Terzicu, Stankovicu, Delijama i Drkeli.

Kakav god da je covek, Borjan je za sve njih institucija i svaki uspeh je poceo od njega i zavrsice se sa njim.

 

Navijaci-nastavljaju da brukaju klub i zemlju, verni pratioci vlasti u svakom smislu.

 

Necu trositi reci na Srnica, Falka i ostale kombinacije. Zaledicu ljubav prema FK do nekog boljeg vremena, bice tesko skinuti ljagu koju nam je nanela ova vlast, predsednik, navijaci i trener, ali sto kazu indexi "jutro ce promjeniti sve"

Nadam se da ce to jitro svanuti dok sam ziv.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...