Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

2 hours ago, Liska Manjina said:

Brat Mustafa ce biti iznenađenje priprema, fuplo je brzi od svih naših prvotimaca. Barem sad Mita vidi kako izgleda fizički spreman igrač, ako uopšte gleda treninge.

 

Brat Mustafa ne zna da vodi loptu, ono je Natanijel Asamoa level. Od kvaliteta da - brz je i to je bukvalno sve. Fudbalski, mozda bi i mogao u Zvezdu od pre 10 godina, sad nije ni blizu tog nivoa. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Brat Mustafa ne zna da vodi loptu, ono je Natanijel Asamoa level. Od kvaliteta da - brz je i to je bukvalno sve. Fudbalski, mozda bi i mogao u Zvezdu od pre 10 godina, sad nije ni blizu tog nivoa. 

Jel ima neko kod nas da zna u pm ?

Zmureci na Transfermarketu da su odabrali 20 anonimnih igraca, jednog bi uboli 100%.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Manilla said:

Sa 5m imaginarnih evra od Betisa do 250k evra od Kaljarija. Još jedna brilijantna minijatura Terzića. 

 

Čudi me da nije otišao za dž i 20% od naredne prodaje koja se nikad neće desiti. 

 

Ali ako ga posle prodaju (vrate) nama, em dobijemo igraca em dobijemo 20 posto. 

 

4a5001b7beea096457f480c8808572428b-09-ro

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Markoss said:

Njegos je bolji igrac od Krsticica duplo. Bukvalno smo bezveze poklonili igraca koji bi i imao minutazu na prolece, pogotovo jer Sanoga zezaju povrede. Ovako ostajemo na mrtvom Krsticicu i Nikolicu koji trenutno ne moze meda. 

Tesko ce Njegos dobaciti u karijeri koliko je Krstičić. Od silnih priča o milionima i ponudama čak i Junajteda ide za kikiriki u jednu od najslabijih ekipa u Italiji. Toliko je i Vulic dobacio ako ne i koji evro više

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam, Njegos je doveden nakon sto je uvedeno bonus pravilo. Bili smo tanki sa mladim igracima, a tada se i Jovicic povredio, pa je dobri Mita probao dve muve da resi jednim udarcem. Secam se da mi je drugar koji je u Radu bio kondicioni javio za taj transfer par dana pre ozvanicenja, i bio prilicno iznenadjen jer se ovaj ni na Banjici nije nicim isticao.

 

Elem, jako malo talenta tu ima. Osim sporadicnog prangijanja sa distance, ne secam se da sam za ove skoro tri godine video neki fudbalski potez od njega. Neki pas, bilo sta, da covek kaze opa, ovaj mali ume da igra. Ma jok, alibi odigravanje prvom do sebe, borbeno i posteno sa dosta trcanja i agresivnosti, ali zbog tankog IQ-a uglavnom jalovo i beskorisno. 

 

Objektivno je to dosta slabiji igrac od Vulica, a s Krsticicem, cak i ovako fizicki raspadnutim, ne moze ni u istu recenicu. Na stranu Terzine bajke o Betisu i milionima, milionce i po je korektna cifra za limitiranog 22-godisnjaka. Naravno, ostavljam prostor za demant, isto sam mislio i za Racica.

Edited by fradler
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Markoss said:

Njegos je bolji igrac od Krsticica duplo. Bukvalno smo bezveze poklonili igraca koji bi i imao minutazu na prolece, pogotovo jer Sanoga zezaju povrede. Ovako ostajemo na mrtvom Krsticicu i Nikolicu koji trenutno ne moze meda. 

Možda je pravi trenutak da vratimo neprelaznog Savia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Perkos2 said:

Tesko ce Njegos dobaciti u karijeri koliko je Krstičić. Od silnih priča o milionima i ponudama čak i Junajteda ide za kikiriki u jednu od najslabijih ekipa u Italiji. Toliko je i Vulic dobacio ako ne i koji evro više

 

Krsticic u prajmu vrv jeste bio bolji igrac nego sto ce Njegos biti, mada ne mogu da tvrdim. Ali sada je bas penzioner, bukvalno kao Milijas za siromasne deluje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Markoss said:

 

Krsticic u prajmu vrv jeste bio bolji igrac nego sto ce Njegos biti, mada ne mogu da tvrdim. Ali sada je bas penzioner, bukvalno kao Milijas za siromasne deluje. 

krstičić je bio dobar igrač, sad završava karijeru i tezgari a Njegoš još ništa nije pokazao na fudbalskoj sceni, jedino ostaje nada da ce se preporoditi u novoj sredini. ja da sam njegov trener on bi išao na štopera gde moze da pruzi mnogo više.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...