Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

10 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Drago mi je sto Borjan ide. Nekoliko puta se Popovic pokazao kao sasvim dobar, cak i bolji, u zadnje vreme. Ne racunajuci, naravno, ovu gresku protiv TSC-a. I sve vreme se vracao na klupu kad Borjan moze da brani. Veoma nefer, po meni.

 

Sto se Stankovica tice, mislim da i on treba da ide. Treba da dovedemo onog Milosa Milojevica i damo mu fer sansu.

Dotični se značajan broj puta pominje kao moguća opcija za trenera u budućnosti, a mene zanima koje to njegove karakteristike, osobine, koji rezultati,uspesi njega kvalifikuju kao mogucu opciju za trenera. Ne kažem da ih nema, nego me samo zanima koji su, ili se samo o njemu mašta zbog toga što je kružila priča da je on zaslužan za taktike prošle sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, d3jan said:

Dotični se značajan broj puta pominje kao moguća opcija za trenera u budućnosti, a mene zanima koje to njegove karakteristike, osobine, koji rezultati,uspesi njega kvalifikuju kao mogucu opciju za trenera. Ne kažem da ih nema, nego me samo zanima koji su, ili se samo o njemu mašta zbog toga što je kružila priča da je on zaslužan za taktike prošle sezone.

 

Kad uvedeš tim za kratko vreme iz treće u prvu ligu to govori da taj trener ima kvaliteta. Ne kažem da se radi o vrhunskom stručnjaku, ali po onome što sam video i čitajući neka njegova razmišljanja o fudbalu, primetio sam da se radi o modernom treneru. A treba nam neko ko kapira u kom pravcu ide današnji fudbal i šta se danas traži. Još se i radi o mladom treneru, tek mu je 39 godina. Ne vidim u ovom trenutku bolje rešenje a da je dostupno.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Žalosno je sto Borjan ovako odlazi. Od odbrana u poslednjem minutu, preko penala u Danskoj, pa do Brage. A Deki bi morao sam sebe da priupita da li je njega neko silom terao da balvana Gobeljica gura u tim kada apsolutno svi vide i znaju da je opasan po nas gol.

Mnogo toga smo ovih godina uradili zahvaljujuci Borjanu i, ma koliko to grubo zvučalo, uprkos Dekiju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Borjan je apsolutno najbolji golman Zvezde u modernoj istoriji kluba, ozbiljan stub odbrane i vodja na terenu.

Definitivno nije najmudriji covek na svetu, ali kao deo tima koji je godinama redjao uspehe i ostvarivao rezultate - mnogo ce faliti.

Jasno je da nesto ne valja u ekipi kad se ovo desava sa jednim od najvaznijih karika.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Borjan je takodje usao u sezonu zapusten i sa stomacinom, potpuno dekocentrisan, nervozan, nesiguran na 90% utakmica ove sezone. Imao je pregrst kikseva i jasno je da je doslo zasicenja bez da novinari objave o nekim svadjama u svlacionici kao da je to nesto nesvakidasnje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, d3jan said:

Dotični se značajan broj puta pominje kao moguća opcija za trenera u budućnosti, a mene zanima koje to njegove karakteristike, osobine, koji rezultati,uspesi njega kvalifikuju kao mogucu opciju za trenera.

 

Koji rezultati kvalifikuju Dejana Stankovica za trenera Zvezde, kad je dolazio na serviranu titulu koju je osvojio Vladan Milojevic?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Verovatno imam nepopularno misljenje, ali prizeljkujem odlazak Borjana. Nema sumnje da je dao ogroman doprinos rezultatima kluba od kako je dosao i vadio nas mnogo puta iz govana, ali od starta ga ne mirisim zbog njegovih izjava u proslosti. I dalje mi nije jasno kako je "proslo" da neko ko se izjasnjavao kao navijac Partizana dodje u Zvezdu, postane kapiten, bude na koreografiji, pa cak i da se provlaci kao nova Zvezdina Zvezda. Pritom mi je njegovo ponasanje nedostojno ponasanju igraca Zvezde, a kamoli kapitena, sa sve onom ludom zenom na instagramu koja nam samo bruka klub. Spominjanje komsija na proslavi titule pred punim stadionom je za mene bila posebna sramota. Takodje i izdanja u derbiju su mu bila bas losa svih ovih godina, kao da je drugi golman na tim mecevima. Moram da kazem i da mi je zao sto vec duze vreme trpi uvrede na racun porodice, to niko ne zasluzuje, a retko ko mu je stao u odbranu. 

 

Sto se tice njegove zamene, meni se Popovic svidja zbog igre nogom i to bi bio ozbiljan upgrade u odnosu na Borjana. Ako hocemo da pratimo moderan fudbal treba nam dobra igra nogom od strane golmana. Ipak, zna se sta golman pre svega treba da nam donese, a tu i dalje stoji znak pitanja kada je Popovic u pitanju, covek vec nekoliko godina ne brani redovno i ne znamo kako bi izgledao kada bi se to promenilo.  Sa druge strane, ne znam ni koji nama dostupan golman bi mogao da bude dobro pojacanje, izbor je suzen s obzirom da cemo sigurno juriti igraca sa nasim pasosem. Pada mi na pamet jedino Radunovic. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Manoly said:

Borjan je apsolutno najbolji golman Zvezde u modernoj istoriji kluba, ozbiljan stub odbrane i vodja na terenu.

Definitivno nije najmudriji covek na svetu, ali kao deo tima koji je godinama redjao uspehe i ostvarivao rezultate - mnogo ce faliti.

Jasno je da nesto ne valja u ekipi kad se ovo desava sa jednim od najvaznijih karika.

 

Od kad je ta moderna istorija CZ ? Tesko da je bolji od Zvonka Milojevica. A i od Stojkovica tesko da je bolji. Mozda sam nekog zaboravio. Ali da je legendaran zbog onih penala u Kopenhagenu jeste, ali imao je u poslednje vreme bas teskih kikseva koji su nas kostali ulaska u PO LS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Koji rezultati kvalifikuju Dejana Stankovica za trenera Zvezde, kad je dolazio na serviranu titulu koju je osvojio Vladan Milojevic?

 

I posle toga osvojio duplu krunu posle dugo vremena, a i 2 puta prezimio u Evropi. Prvi put je jedan nas klub zavrsio takmicenje u LE kao prvi u grupi.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

I posle toga osvojio duplu krunu posle dugo vremena, a i 2 puta prezimio u Evropi. Prvi put je jedan nas klub zavrsio takmicenje u LE kao prvi u grupi.

 

Pitao sam sta ga je kreditovalo u trenerskom smislu da nasledi Vladana Milojevica, posto mi je to isto pitanje postavljeno za Milosa Milojevica. Nisam trazio da mi se nabroje kasniji uspesi, to znam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa to sto je Dejan Stankovic i sto je bio jedno vreme pomocni trener u Udinezeu. Nije jedini primer u Evropi  da nekoj legendi kluba daju klupu. Sta je na primer kvalifikovalo Stojkovica da bude trener Nagoje kad nigde nije bio trener pre toga.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, СтелаРоса said:

Verovatno imam nepopularno misljenje, ali prizeljkujem odlazak Borjana. Nema sumnje da je dao ogroman doprinos rezultatima kluba od kako je dosao i vadio nas mnogo puta iz govana, ali od starta ga ne mirisim zbog njegovih izjava u proslosti. I dalje mi nije jasno kako je "proslo" da neko ko se izjasnjavao kao navijac Partizana dodje u Zvezdu, postane kapiten, bude na koreografiji, pa cak i da se provlaci kao nova Zvezdina Zvezda. Pritom mi je njegovo ponasanje nedostojno ponasanju igraca Zvezde, a kamoli kapitena, sa sve onom ludom zenom na instagramu koja nam samo bruka klub. Spominjanje komsija na proslavi titule pred punim stadionom je za mene bila posebna sramota. Takodje i izdanja u derbiju su mu bila bas losa svih ovih godina, kao da je drugi golman na tim mecevima. Moram da kazem i da mi je zao sto vec duze vreme trpi uvrede na racun porodice, to niko ne zasluzuje, a retko ko mu je stao u odbranu. 

 

Sto se tice njegove zamene, meni se Popovic svidja zbog igre nogom i to bi bio ozbiljan upgrade u odnosu na Borjana. Ako hocemo da pratimo moderan fudbal treba nam dobra igra nogom od strane golmana. Ipak, zna se sta golman pre svega treba da nam donese, a tu i dalje stoji znak pitanja kada je Popovic u pitanju, covek vec nekoliko godina ne brani redovno i ne znamo kako bi izgledao kada bi se to promenilo.  Sa druge strane, ne znam ni koji nama dostupan golman bi mogao da bude dobro pojacanje, izbor je suzen s obzirom da cemo sigurno juriti igraca sa nasim pasosem. Pada mi na pamet jedino Radunovic. 

Cekaj, a gde su isti arsini za balvana Gobeljica. Toj dzukeli se daje podrska, sever ga veliča. Em se dzukacki ponasa, em je katastrofa od igraca.

Valjda nije navijac Partizana, pa mu to daje dozivotni mandat u nasem klubu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Pa to sto je Dejan Stankovic i sto je bio jedno vreme pomocni trener u Udinezeu. Nije jedini primer u Evropi  da nekoj legendi kluba daju klupu. Sta je na primer kvalifikovalo Stojkovica da bude trener Nagoje kad nigde nije bio trener pre toga.

 

 

Odlicno, a zasto onda ne dati sansu coveku koji je de facto bio trener Zvezde a Stankovic samo medijsko lice, zadnje dve sezone? Inace Stankovic je posle uloge u Udinama rekao da "ovo nije za mene", jer je imao tacno nikakav uspeh kao trener.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Edward Louis Severson III said:

 

 

Odlicno, a zasto onda ne dati sansu coveku koji je de facto bio trener Zvezde a Stankovic samo medijsko lice, zadnje dve sezone? Inace Stankovic je posle uloge u Udinama rekao da "ovo nije za mene", jer je imao tacno nikakav uspeh kao trener.

 

Pricao to i Stojkovic, pa ?

Link to comment
Share on other sites

Popovic je okej opcija, ali mislim da je slabiji golman od Borjana. Ima prednost u igri nogom, tu je Borjan uzasan. Ono sto mi se ne svidja kod Popovica jeste sto je ponekad neodlucan i okleva sa izletanjima. Bila je bas ove sezone mislim jedna takva situacija, a i na onoj prijateljskoj protiv Zenita pre par godina.Kako god, zasluzio je da dobije sansu ovu polusezonu, pa da vidimo je li za prvog golmana. 

 

Svakako, treba da imamo u vidu da i on ulazi u finis karijere i da treba traziti uskoro novo, dugorocno resenje. Imamo par talentovanih klinaca, trebalo bi da dobijaju sansu polako. Ima i Boris Radunovic, koji dugo tavori u Seriji A, a veliki je poyencijal i relativno mlad, 25 godina.

 

Sto se tice Milosa Milojevica, gledao sam Hamarbi 5-6 puta ove sezone. Igrali su bas fino i dopadljivo, na mnogo golova. Medjutim, dosta golova su i primali. Delovalo mi je da mogu da daju 3 gola za 10 minuta, a jos brze da prime jos 3. Ali svakako da je dobar trener u nastajanju i da poznaje nasu ekipu sto je plus. A sto se tice price kako je on sve radio a Deki samo glumio trenera, mislim da je to budalastina obicna. Uopste ne gaje slican stil fudbala.

 

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Venger said:

Popovic je okej opcija, ali mislim da je slabiji golman od Borjana. Ima prednost u igri nogom, tu je Borjan uzasan. Ono sto mi se ne svidja kod Popovica jeste sto je ponekad neodlucan i okleva sa izletanjima. Bila je bas ove sezone mislim jedna takva situacija, a i na onoj prijateljskoj protiv Zenita pre par godina.Kako god, zasluzio je da dobije sansu ovu polusezonu, pa da vidimo je li za prvog golmana. 

 

Svakako, treba da imamo u vidu da i on ulazi u finis karijere i da treba traziti uskoro novo, dugorocno resenje. Imamo par talentovanih klinaca, trebalo bi da dobijaju sansu polako. Ima i Boris Radunovic, koji dugo tavori u Seriji A, a veliki je poyencijal i relativno mlad, 25 godina.

 

Против Лудогореца је оклевао па је било полу опасно. Мада мислим да је на то утицало и што је баш ретко бранио

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Verovatno imam nepopularno misljenje, ali prizeljkujem odlazak Borjana. Nema sumnje da je dao ogroman doprinos rezultatima kluba od kako je dosao i vadio nas mnogo puta iz govana, ali od starta ga ne mirisim zbog njegovih izjava u proslosti. I dalje mi nije jasno kako je "proslo" da neko ko se izjasnjavao kao navijac Partizana dodje u Zvezdu, postane kapiten, bude na koreografiji, pa cak i da se provlaci kao nova Zvezdina Zvezda. Pritom mi je njegovo ponasanje nedostojno ponasanju igraca Zvezde, a kamoli kapitena, sa sve onom ludom zenom na instagramu koja nam samo bruka klub. Spominjanje komsija na proslavi titule pred punim stadionom je za mene bila posebna sramota. Takodje i izdanja u derbiju su mu bila bas losa svih ovih godina, kao da je drugi golman na tim mecevima. Moram da kazem i da mi je zao sto vec duze vreme trpi uvrede na racun porodice, to niko ne zasluzuje, a retko ko mu je stao u odbranu. 

 

Sto se tice njegove zamene, meni se Popovic svidja zbog igre nogom i to bi bio ozbiljan upgrade u odnosu na Borjana. Ako hocemo da pratimo moderan fudbal treba nam dobra igra nogom od strane golmana. Ipak, zna se sta golman pre svega treba da nam donese, a tu i dalje stoji znak pitanja kada je Popovic u pitanju, covek vec nekoliko godina ne brani redovno i ne znamo kako bi izgledao kada bi se to promenilo.  Sa druge strane, ne znam ni koji nama dostupan golman bi mogao da bude dobro pojacanje, izbor je suzen s obzirom da cemo sigurno juriti igraca sa nasim pasosem. Pada mi na pamet jedino Radunovic. 

 

 

Dobro Popovic igra nogom. Odlicno asistirao Banjcu pre neki dan.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo oglasise se i iz kluba https://www.maxbetsport.rs/zvezda-udara-rampu-borjanu-ne-mozes-da-ides-330927/

 

Nije ovo izgleda moglo drugacije da prodje nego seljacki preko medija i zute stampe. Takva nam je uprava, ali nazalost i trener i igrac. Sta ih je kostalo da su seli i dogovorili se da Borjanu daju zeleno svetlo uz simbolicno obestecenje, prodaju neku maglu da je doslo do zasicenja posto je bio godinama u CZ uz zahvalnicu i sve najbolje u karijeri, a da su Borjan i ova njegova kalastura napisali neki tipski oprostaj na Instagramu. Tako to rade veliki klubovi,dzaba nama svi rezultati poslednjih godina i bogata istorija Crvene Zvezde, nekad drugacijeg kluba

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Zvezdinho said:

 

I posle toga osvojio duplu krunu posle dugo vremena, a i 2 puta prezimio u Evropi. Prvi put je jedan nas klub zavrsio takmicenje u LE kao prvi u grupi.

Realno lepsi fudbal igramo sa Stankovicem u evropi nego sa Vladanom, a i sportski rezultati govore nesto. Nije da umanjujem ucinak Milojevica i to potenciranje da ga je kroz evropu pratila debela sreca, ali sto kazem srecu i treba zasluziti.

Mada ta sreda Dekija nije pratila kada smo igrali protiv Milana.

 

Stankovic nije kriv sto ima slab roster, los skauting.. 

 

Jbt mi smo bili prvi u grupi bez krstenog napadaca i klimave odbrane (Pankov=Gobeljic)

Sto je apsurd ta odbrana je bila medju najefikasnijim u LE (sto je po meni vise zasluznija taktika trenera, a ne njihov kvalitet —ps kvalitet Rodica i Dragovixa uopste nije upitan)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, merosina said:

Realno lepsi fudbal igramo sa Stankovicem u evropi nego sa Vladanom, a i sportski rezultati govore nesto. Nije da umanjujem ucinak Milojevica i to potenciranje da ga je kroz evropu pratila debela sreca, ali sto kazem srecu i treba zasluziti.

Mada ta sreda Dekija nije pratila kada smo igrali protiv Milana.

 

Stankovic nije kriv sto ima slab roster, los skauting.. 

 

Jbt mi smo bili prvi u grupi bez krstenog napadaca i klimave odbrane (Pankov=Gobeljic)

Sto je apsurd ta odbrana je bila medju najefikasnijim u LE (sto je po meni vise zasluznija taktika trenera, a ne njihov kvalitet —ps kvalitet Rodica i Dragovixa uopste nije upitan)

Ako cemo sad drviti o sreci, imao je onda tako gledano i Stankovic sad u grupi. Nismo bas igrali atomski fudbal niti nadigrali protivnike, a bili smo prvi. Protiv Milana smo bili bolji u dvomecu pa nismo prosli. Ali eto, mozda preterujem jer mi je dosta unizavanja Milojevicevih rezultata od strane mnogih.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...