Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

2 hours ago, suptil said:

Ovo samo govori da je pocelo sa ciscenjem nezadovoljnih. Ja se ipak nadam da cemo nekako pregrmeti Kluz.  Zbog cega bi prodavali Ivanica? Mora da se presece i neke stvari dovedu u red.  Nego kad prodajemo Krstovica, zna li se?

Pa pre ćemo prodati Ivanića nego Krstovića. Jerbo Mirku se ide i sigurno bi imao ko da ga uzme, a za Rajovo june teško da ima zainteresovanih a i kud bi jado

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Saras tako po portalima, citas vijesti iz sporta, i onda BUM, covjek konta, osvojena liga sampiona.

Trener, igraci, sve prsti od emocija i dragosti.... na penale pobjedjen Soci. Vjerujem da ni u Rusijji pola stanovnika nije ni znalo da taj tim postoji, a van granica Rusije, mozda po neko samo iz UEFE. Da, sve bi to bilo lijepo da nije u pitanju trecerazredno UEFA takmicenje. Jos Rusi izgubise dobijenu utakmicu.

 

Za nijansu mozda bolja slika sa nase strane brda jer eto u pitanju su bile kvalifikacije za ipak najjace EUFA takmicenje.

Da, prejak je to izgovor iako smo samo za 50M. skuplji tim od kauboja ili serifa...kako im vec bjese-bijase ime. 

Naravno da jeste najava iz tabora da nas ne zanima trecerazredno takmicenje ali da li imamo znanja za drugorazredno ili ipak treba da se mucimo na domacem terenu protiv nekih Socia i igramo penale s istim i naravno budemo odusevljeni ako ih dobijemo poslije lutrije.

 

Vojvodina, Cukaricki... klubovi koji vaze za ekstra teske utakmice protiv blizanaca, a izadjose van granica nama lijepe Srbije i dobise po p.... da se nece brzo oporaviti.

 

Eh tugo fudbalska u Srbiji.

 

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

Poenta je u tome što je tada klub bio u užasnim finansijskim uslovima, tada smo nekako lakše prihvatali sve te Krnete, Bogdanoviće, Kaluđeroviće, Slavka Perovića iz Liberala, i ostale fudbalske duduke. Bilo je teško sigurno gledati sve to, ali vjerovatno da nije moglo nešto bolje da se nađe. Ovo je mnogo veći problem. Mi nakon 2 ulaska u LŠ, nakon dva prolaska grupne faze LE, nakon nekih finih rezultata i nekoliko velikih mečeva koje smo odigrali, mi se i dalje nijesmo odmakli od klošarskih kombinatorika i muljanja. Ne možeš u tim da imaš Borjana, Dragovića, Kangu, Kataia i  Bena sa jedne strane, a sa druge strane da vučeš Gobeljića i Krstovića. Ja razumijem da ne možemo da imamo baš 11 jednako dobrih igrača, ali mora da postoji neki kriterijum. Zbog toga je igranje Krstovića danas jedan od ključnih problema, Krstović reflektuje sve one loše strane našeg fudbala i društva. Mi na svakom koraku vidimo neke ljude koji se nalaze na nekim mjestima na kojima nikako ne bi smjeli biti, bez kvalifikacija, bez obrazovanja, bez kvaliteta. Neke je postavila partija, neke je bogati otac progurao, a neke menadžeri guraju. U ovom našem slučaju se izvjesno radi o ovoj trećoj opciji. Taj momak je nažalost samo igračka u rukama jednog ozbiljnog kriminalca, lika koji ponižava igrače, upada sudijama u svlačionice. Za ovo prvo znam provjereno da tretira igrače kao robove, a za ovo drugo ga je Kaluđerović suspendovao iz fudbala doživotno. U suštini me boli briga šta radi u svoj prćiji u Golubovcima, veći je problem za mene ovo guranje krša u timu koji želi da igra Evropu. Da je trenutno 2008 godina vjerovatno se ne bih previše potresao oko toga da li igra Psiholjub Đorđević, Krneta, Savio ili Krstović, svi su ozbiljne neznalice, ali u klubu koji ima neke dobre igrače u svojim redovima, klubu koji je uspio da napravi neki evropski kontinuitet, onda je moralna i etička odgovornost da se borimo konstantno protiv jedne klasične muljatorske kombinacije.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

I dalje je misterija kako mi ovoj Vojvodini nismo gol dali.

 

Iako su ovde neki hvalili Setoljuba do je bio u omladinskoj skoli, pokazuje se da je on gori trener nego sto je bio igrac.

 

Danas u 15 minutu zatvara utakmicu i ceka kraj.

 

Teska prevara

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pred mec sa Kluzom, gde ulazim bez Kataia,  jedino levo krilo koje imas sem njega je Gavric, ti istog tog prodas. Jajarski potez jajarske uprave, ne mozes ti da stvoris igraca iz omladinske skole kad isti ne dobijaju sansu u velikim mecevima, ti mecevi prave igrace.

Srecno Gavricu i pokazi sav svoj talenat. 

A gde ce Velja?

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto mi radimo ne rade ni provincijski klubovi iz Norveske, Danske... Svoje talente ne prodaju za bedne pare, razvlace se i pogadjaju. Uvek prodaju za vece pare od prve ponude... Samo kod nas talente prodas dzabe, odbijas jace ponude, ako ih je i bilo uopste, i na kraju ih poklanjas. Drzis vucibatine u ekipi, nijh nekoliko te kostaju pare koje dobijas od Gavre. Prodas top talenta u jebeni Ferencvaros.

Ovo je nevidjena sramota i mega pljacka. Terza, Sinisa Mali, Slina... Tu nema nikakve razlike, Terza je kalibar da ih vec sutra zameni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sa drugog foruma, ne znam koliko su tacni podaci.

Гаврић - 250.000
Мбођ - 100.000
Плавшић - 350.000
Матос - 120.000
Јововић - 50.000
Сикимић - 12.000
Стефан Милошевић - 300.000!
Фримпонг - 100.000
Милан Сенић - 90.000
Стефан Илић - 50.000
Хајдин - 100.000
Боаћи - 2.500.000
Чаушић - 1.000.000
Бабић - 800.000
Јирка - 750.000
Кафу - 700.000
Ебисилио - 600.000
Крстовић - 300.000
Мелег - 300.000
Сумаила - 260.000
Вулић - 200.000
Стојиљковић - 200.000
Симић - 200.000
Гарсија - 2.200.000
Ван Ла Пара - 1.200.000!
Томане - 750.000
Оусман Маронг (ко је ово?) - 250.000
Жандер - 200.000
Никола Василијевић - 100.000

Ово су људи који смо плаћали у директном трансферу. Неки су оставили некакав траг, али нико од њих није испунио оно за колико је плаћен - ово је само цена трансфера, без плате коју су добијали (или нису).
Када смо код плата, на платном списку смо имали и:

Кањаса, Чупића, Рикардиња, Вујаклију, Моучеа, Руиза, Полетановића, Мичела, Фибела, Вереда, Силву Едсона, Деспотовића, Паркера, Стојановића...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Poenta je u tome što je tada klub bio u užasnim finansijskim uslovima, tada smo nekako lakše prihvatali sve te Krnete, Bogdanoviće, Kaluđeroviće, Slavka Perovića iz Liberala, i ostale fudbalske duduke. Bilo je teško sigurno gledati sve to, ali vjerovatno da nije moglo nešto bolje da se nađe. Ovo je mnogo veći problem. Mi nakon 2 ulaska u LŠ, nakon dva prolaska grupne faze LE, nakon nekih finih rezultata i nekoliko velikih mečeva koje smo odigrali, mi se i dalje nijesmo odmakli od klošarskih kombinatorika i muljanja. Ne možeš u tim da imaš Borjana, Dragovića, Kangu, Kataia i  Bena sa jedne strane, a sa druge strane da vučeš Gobeljića i Krstovića. Ja razumijem da ne možemo da imamo baš 11 jednako dobrih igrača, ali mora da postoji neki kriterijum. Zbog toga je igranje Krstovića danas jedan od ključnih problema, Krstović reflektuje sve one loše strane našeg fudbala i društva. Mi na svakom koraku vidimo neke ljude koji se nalaze na nekim mjestima na kojima nikako ne bi smjeli biti, bez kvalifikacija, bez obrazovanja, bez kvaliteta. Neke je postavila partija, neke je bogati otac progurao, a neke menadžeri guraju. U ovom našem slučaju se izvjesno radi o ovoj trećoj opciji. Taj momak je nažalost samo igračka u rukama jednog ozbiljnog kriminalca, lika koji ponižava igrače, upada sudijama u svlačionice. Za ovo prvo znam provjereno da tretira igrače kao robove, a za ovo drugo ga je Kaluđerović suspendovao iz fudbala doživotno. U suštini me boli briga šta radi u svoj prćiji u Golubovcima, veći je problem za mene ovo guranje krša u timu koji želi da igra Evropu. Da je trenutno 2008 godina vjerovatno se ne bih previše potresao oko toga da li igra Psiholjub Đorđević, Krneta, Savio ili Krstović, svi su ozbiljne neznalice, ali u klubu koji ima neke dobre igrače u svojim redovima, klubu koji je uspio da napravi neki evropski kontinuitet, onda je moralna i etička odgovornost da se borimo konstantno protiv jedne klasične muljatorske kombinacije.

 

То је већ класика. Оне сезоне када се почео смијешити нападачки фудбал са квалитетним играчима, оно када је Марин дошао сам (као и Драговић) имаш Кафуа и Ебисилија за које знаш да знају фудбала али који су они странци којима каријера важе (да је стабилна не би били доступни нама), значи треба рада и стрпљења са њима, али ипак готово преко ноћи се одлучује да ће ипак предност имати Чаушић (са све својим криминалним трансфером) и Симић (једно од наше деце на којему се директно уграђују преко надуваних плата) и још неки разни полуиграчи. 100х се помињало да ако је домаћица и за шта добра пустиш заиста талентоване клинце(тада је то био Терзић) са онима који знају, тако се најбоље развијају али они не могу издржати да сачекају здрав континуитет резултата уз здраву омладинску школу гдје ће увијек бити пара за све, ово им је лакше а нико ни за шта не одговара. Успут до дана данашњег од највернијих стиже подршка што је са разним ликовима са разних навијачких форума довољно да све то заташкају на оној превари од скупштине клуба.

 

5 hours ago, tsva said:

I dalje je misterija kako mi ovoj Vojvodini nismo gol dali.

 

Iako su ovde neki hvalili Setoljuba do je bio u omladinskoj skoli, pokazuje se da je on gori trener nego sto je bio igrac.

 

Danas u 15 minutu zatvara utakmicu i ceka kraj.

 

Teska prevara

 

И не само на овом форуму. Мени је заиста тужно да неко и помисли да најгори капитен у историји какав је Психољу који је успут заиста и једна комплетна будала, може да води и едукује некога у било чему...

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

Jedina pozitivna stvar u ovom mrklom mraku je što su ljudi na zvaničnom klupskom FB nalogu na vest o prodaji Gavrića mahom ispoljavali ogorčenost, prozivali tvorzu, drkelu i telećeg kupca parcela na Slaviji. Tamo se uglavnom bezuslovno podržavaju svi potezi kluba ali izgleda da je "običnim" navijačima konačno sve jasno i nadam se da će to pokrenuti lavinu. Nisam optimista, u ovoj državi zlo uvek pobeđuje al ne bi bilo loše da kriminalci makar malo počnu da se preznojavaju.

Link to comment
Share on other sites

Izvor B92.

Milojević smatra da se Stankoviću poraz od Šerifa ne može uzeti za zlo.

"Sad viču ’Deki, Deki, Deki’, pa Deki je doktor fudbala. Ja vam to kažem ne zato što je moj drug, da nije - ja bih ga zvao i rekao mu da nije. Bili su mu treneri najbolji ljudi na svetu. Ima taktiku u malom prstu. Nije to samo to, mi smo prepotentni u svemu, a onda kada treba nešto da uradimo, prebacujemo krivicu i odgovornost. Isto Čukarički, mislim da je su na dobrom putu, da je ovo korak napred u pravom smeru, da imaju dobru strategiju, organizaciju stručnog štaba. I Zvezda isto - od pet godina, peti put će igrati Evropu, barem Konferenciju. To nije loše", rekao je Milojević.

Da ne bude zabune reč je o Milojevicu treneru Hamarbija.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Misterija Organizma said:

Izvor B92.

Milojević smatra da se Stankoviću poraz od Šerifa ne može uzeti za zlo.

"Sad viču ’Deki, Deki, Deki’, pa Deki je doktor fudbala. Ja vam to kažem ne zato što je moj drug, da nije - ja bih ga zvao i rekao mu da nije. Bili su mu treneri najbolji ljudi na svetu. Ima taktiku u malom prstu. Nije to samo to, mi smo prepotentni u svemu, a onda kada treba nešto da uradimo, prebacujemo krivicu i odgovornost. Isto Čukarički, mislim da je su na dobrom putu, da je ovo korak napred u pravom smeru, da imaju dobru strategiju, organizaciju stručnog štaba. I Zvezda isto - od pet godina, peti put će igrati Evropu, barem Konferenciju. To nije loše", rekao je Milojević.

Da ne bude zabune reč je o Milojevicu treneru Hamarbija.

:puke:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...