Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Гледао фудбал на прескоке, кад већ прозивамо Срнића, лепо се снашао и асистирао код првог гола. Сраман транспарент упућен Пиксију. Измене Гобељић, Крстичић па и Павков вероватно ушли да одиграју последњи меч и опросте се од публике.

О целој сезони неком другом приликом.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, dzoneee said:

Nisu to navijači Zvezde, navijači ste vi ovde i oni koji gledaju u teren i kidaju živce kad ne ide. 

 

Problem je što sama Zvezda kao sportsko društvo nema tu snagu da se otkači od tog ološa. Problem je što Crvena Zvezda kao klub nema tu jačinu da se ogradi od nekih loših stvari koje proprate taj klub. Naravno, to ne može da se desi dok u upravama sede kriminalci ali baš je to problem što Zvezda nije toliko jak faktor da se to ne događa. Da se u upravi biraju neki časniji i zalužniji ljudi za ono što je Crvena Zvezda kroz istoriju i da se oni pitaju za budućnost. Ljudi greše, grešiće uvek, ali nije to poenta, jer kad bi ljudi videli da klub ima želju i snagu da protera ološ iz kluba istrpele bi se i greške. Ovako sve je to jedno vrzino kolo gde na kraju svega Crvena Zvezde ne može i neće biti pobednik.

 

Pa ne znam dal si obavesten ali od pe neki dan dr Zveki je predsednik SD CZ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ali transparent 😄

 

Nije deo Zvezde, 5ta zvezdina zvezda, koji je odbio da sutira penal, da ne bi uticao na krajnji rezultat u Bariju te davne 91ve, kad se niko od ove decurlije na severu jos nije ni rodio.

 

Pa ja ne mogu 😄

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

1682270182_PiksiZvezda.thumb.jpg.9a66c6de4776a32ca0a3a2c50eefe27a.jpg  

 

Samo da porucim nesto severnoj tribini 


PIKSI JE NAS!  

 

 

 Ovu zastavu sam ja iskopao medju caletovim stvarima, kad sam bio jako mali. Pitao sam se sta je, rekao mi je da je to  Dragan Stojkovic Piksi, najbolji igrac Zvezde, madjionicar. Da je to nesto sto Zvezdu cine jedinstvemo, majstori a da je on bio ubedljivo najveci majstor. 

 

Nisam to shvatao tada, medjutim, kad sam malo porastao i vise se zainteresovao za sportove a u to vreme je dosao i internet. Nasao sam opet tu zastavu i bas ukucao ime PIKSI. Ostao sam zapanjen.. Secam se jos tad kako mi je vilica bila na podu. Gledao sam do tada kako su igrali Maradona, Bekam, Stiven Dzerard i mnogi. Ali nikad nisam video tako nesto, tako velicenstveno, kao da je lopta bila deo njega. Onda sam pozvao oca da ga opet pitam za Piksiju i tad sam prvi put video svog oca da prica o nekome ili necemu sa toliko divljenja. Opisivao mi ga je kao Boga.  

To me je navelo da pored hajlajtsa, trazim stare Zvezdine utakmice iz tih godina. I posle jedno 20-tak nasumicno izabranih, rekao sam njemu da je u pravu a sebi sam rekao 

 

PIKSI JE BOG FUDBALA! 

 

TAKO DA 

 

 

Piksi- Zvezda 

Zvezda-Piksi 

 

 

I da, kad ja budem imao dete, prva stvar koju cu mu pokloniti je ovo!

 

 

2 hours ago, berti said:

Strvina, lešina nekada velikog kluba, kluba koji se poštovao. Slika i prilika zemlje, vlasti, naroda, svega...

Da ucinak na terenu bude najmanje bitan, da stoka skandira Gobeljicu i pljuje Piksija, da Deja psuju...

Sa kakvim pijetetom navijaci Uniteda govore o Vidi i Ajaksa o Tadicu. Jedna od prvih stvari koje kazu je da je to nas kapiten. Piksi je nas kapiten, Dejo takodje.

Jedno pseto sa poternice vas je kupilo i zbog licnog rata oko svog sina gulanfera pucate po nasem kapitenu.

Pravac Pirej, to je vasa kuća.

 

23 minutes ago, BojanaCZV said:

Ali transparent 😄

 

Nije deo Zvezde, 5ta zvezdina zvezda, koji je odbio da sutira penal, da ne bi uticao na krajnji rezultat u Bariju te davne 91ve, kad se niko od ove decurlije na severu jos nije ni rodio.

 

Pa ja ne mogu 😄

 

Nemam lajkova više (HALO MODERACIJOOOOOOOOO!!!!) pa samo ovde da vam svima udelim :Hail::Hail::Hail:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Pa nije slucajno danas posto je danas prvi put dosao na Marakanu posle ko zna koliko godina. 

Kako to misliš. Zar nije zadnji put bio na Marakani sa reprezentacijom?

Elem, zar ga nisu oterali sa te Marakane isti oni loji uzimaju pravo da pričaju u ime svih Zvezdaša?

Onaj transparent je nešto najljigavije šta je dotična navijačka grupa uradila, od koje se ovaj put ograđujem i kažem da nemam ništa sa njima. Bruka i sramota našeg fudbalskog kluba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Don Juan said:

Bruka i sramota našeg fudbalskog kluba.

Na celu naseg fudbalskog kluba je covek sa Interpolove poternice, sta si ocekivao?

 

Igrace i strucni stab treba da je sramota sto nisu reagovali na ovo. Posebno mislim na ove sa autoritetom tipa Katai, Borjan, Mister Stankela.. 

 

Pa svi su  odrastali gledajuci tog Piksija, najmanje sto  mogu da urade je da ukazu da je transparen los. Izjava u stilu ,,Krivo mi je zbog transparenta, Piksi to nije zasluzio''

 

Al dobro, secamo se svi sta je Lalat pricao o ceduljici sa startnih 11, tako da mi je sve jasno zasto i kako. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BojanaCZV said:

Ali transparent 😄

 

Nije deo Zvezde, 5ta zvezdina zvezda, koji je odbio da sutira penal, da ne bi uticao na krajnji rezultat u Bariju te davne 91ve, kad se niko od ove decurlije na severu jos nije ni rodio.

 

Pa ja ne mogu 😄

 

Nije bio samo transparent, nego i skandirali : Vrati pare Zvezdi Dragane :puke:

 

 

Sto to ne skandiraju svom Zvekiju, Vesicu, pa i Dzajicu koga je Toma Diploma spasio tvorza. Ispade jedini lopov i nasem fudbalu Ceca, smesno i sramota.Piksijev jedini greh je sto Ultrakop mafiji nije dao da mu komanduju kada je bio predsednik FK CZ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ko god se prihvatio mesta selektora, posle onoga što se desilo Antiću i Muslinu, deo je "ekipe", tako da Jugovića, Robija,Vidića ... ne bih stavljao u isti koš sa Piksijem.

Jučerašnje vređanje Piksija je došlo po komandi Centralnog Komiteta "Generalštaba". 

A sigurno će biti dobro nagrađeno od Zvezdana. 

Stil vođenja kluba Piksija i Zvekija se ne razlikuje mnogo.

Dve su osnovne:

1. Piksi nije hteo da plaća Delije.

2. Zveki ima bolje rezultate.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Све очекивано од дербија када су на супротним странама двојица батађориста. Очекивано је било и да ћемо ријешити на индивидуални квалитет. Иако када се гледа ростер, требали смо комшије да рутинирамо са најмање 3 разлике, међутим фали тренер. Да га имамо можемо у домаћици да играмо атомски фудбал и да лагано развијамо клинце. Милионски играчи су на клупи у никада горој лиги,  а мучени мистер прича о историјском подухвату.:ajme:

 

Иначе смо дефинитивно постали клуб који има највише бивших а свјетски врхунских играча, да више не прилазе клубу. Сумњам да тако нешто постоји на земаљској кугли.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ali da on nikada nije bio naš. Ti koji su to pisali treba da shvate da je mit o Marakani nastao zbog nekadasnjeg severa, a ne ovom selfipozerskog, da su nekada sarene koreografije bili usputna a ne glavna stvar kao sada, da su  gostujucim igracima klecala kolena u tunelu od grmljavine sa tribina a sada toga nema vec se ceka izlazak za neki kolaž.... Majmuni ne znaju da su istoriju Zvezde stvarali igraci, a ne oni, da su nekadasnji sever cinili oni koji su tu zbog kluba i da su sve podredjivali klubu. 

Sa jedne strane Šeki, Piksi, Dejo, Robi koga su jedva prihvatiki, Miha koga su takdje napadali, Juga... Sa druge strane Terza i sin mu Kostadin.

Bednici.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Nije bio samo transparent, nego i skandirali : Vrati pare Zvezdi Dragane :puke:

 

 

Sto to ne skandiraju svom Zvekiju, Vesicu, pa i Dzajicu koga je Toma Diploma spasio tvorza. Ispade jedini lopov i nasem fudbalu Ceca, smesno i sramota.Piksijev jedini greh je sto Ultrakop mafiji nije dao da mu komanduju kada je bio predsednik FK CZ.

Tacnije probali da skandiraju, velika vecina severa je iskulirala kad je provalila koga vredjaju, pa su brzo odustali od te ideje. 

 

Inace, kad su krenuli transparenti, mislio sam da se oglasavaju protiv Vesica... Ali jbg, poslovni partner se ne vredja

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Vraca li se Burmaz u Zvezdu dao je u polu sezoni 12 golova,

Krstovic je vracen iz Graficara posle maestralnih 2 komada, isto su imali  21 godinu... 

 

Burmaz je odigrao prvi deo sezone u Radničkom KG ... Na 18 mečeva 1 gol... Onda vraćen u Grafose ...

Tako da statistika iz PLS nije neki pokazatelj ...

Što se Krstovića tiče,da se ne pravimo blesavi,svi znamo zašto je prekomandovan u prvi tim ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Venger said:

Slazem se sve sto ste napisali za Piksija, ali ni ovde se nista lepse ne pise o Dekiju.

 

Za mene je i Dejan Stankovic legenda Crvene zvezde i sramota je da se proziva.

 

Е мој чкоде, није он ни могао да постане легенда за непуне 3 године и 80так наступа без неких успјеха и то све у мањој држави.

А што се тиче прозивања па до Станкеле је. Након Милана су му се отворила 2 пута, да постане тренер или да (п)остане батађориста. Он је изабрао лакше нажалост по нас и то у овој јадној домаћој лиги, док Пикси са просјечном репрезентацијом напада европског првака у гостима у одлучујућој утакмици.

Или да не пратимо више фудбал на фудбалској утакмици па да нам се одреде нови приоритети, а на добром смо путу...

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Мислио сам да не могу да падну ниже, али ово је потпуно ново дно. Полуписмена дрогирана и криминална багра даје себи за право да одређује ко је чији у туђе име, и зна да он никад није био наш, иако се није ни родила кад је Пикси стварао мит и историју клуба о коме су им очеви причали. Гнусне, стицајем околности хуманоидне, креатуре, које у ве-це не иду док им неко не нареди, а камоли нешто друго, не смеју да зуцну против криминализације, прворођеног, председника са потернице, нити слуге свих господара који је прво до гашења довео кошаркашки клуб док је био у другим бојама, али бацају бомбе на кућу пете Звездине звезде јер није улазио у талове са њима и јер је желео да очисти трибину од шљама. Кад кроз коју годину доживимо судбину ОФК Београда, питам се шта ће онда централа говорити (вероватно да они воле звезду и кад је тешко, а ми немамо појма како је то, лако је нама из фотеље и сличне испразне флоскуле). Џукеле и багра су већ 30 и кусур година на свим позицијама власти, па ни стожер навијача који држе не може да буде много бољи. 

 

Кроз цео живот имам периоде када се гадим сам себи, али један од периода за који сада мислим да је најодвратнији је 2011. и 12. година када сам на неколико месеци био део трибине, тачније ишао организовано на утакмице, боравио на северу и дружио се са локалном групом. Махом су то нормални људи и међу њима нема криминалаца, али ми је жао што сам уопште стално био са мандрилима на стадиону, тако макар и несвесно дајући легитимитет њиховом дивљању. Наравно, напустио сам све чим су неке свињске полутке и полуидиоти млађи десетак година од мене почели да ми говоре да не певам довољно гласно и да не знам шта је Звезда. Тако да из ове перспективе на то гледам као један од најгорих периода живота, иако се никад нисам дружио са криминалцима и олошем. Гледајући ово сада, боли ме што сам се икад сврставао у исту групу са њима.

 

Да се надовежем на ово што сам писао малопре, ако се гледа садашњи тренутак, ја заиста не знам шта је Звезда. Само знам да није оно што се сећам да је била и питање је хоће ли бити. А багри порука - јесте мој и увек ће бити. Од њега и Деја нисам гледао бољег и увек ћу га гледати као и до сада - као Бога, што за мене и јесте био и остао. Њих ћу такође увек гледати као оно што су били и остали - стоку којој је место у затвору. Историја ће, као и увек, да покаже ко је ко.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Venger said:

Slazem se sve sto ste napisali za Piksija, ali ni ovde se nista lepse ne pise o Dekiju.

 

Za mene je i Dejan Stankovic legenda Crvene zvezde i sramota je da se proziva.

Dejan Stanković se ne proteruje sa MArakane, ako se kritikuje to je zbog lošeg vođenja ekipe, zbog forsiranja nekih poluigrača i pogrešne taktike!

I Piksi može i treba da bude kritikovan ako mu ekipa bude igrala loše, ako forsira poluigrače ali svi znamo da ova prozivka nije zbog toga već zbog interesa kriminalaca koji pizde zato što ne mogu da ga maximalno kontrolišu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Константин said:

 

Е мој чкоде, није он ни могао да постане легенда за непуне 3 године и 80так наступа без неких успјеха и то све у мањој држави.

А што се тиче прозивања па до Станкеле је. Након Милана су му се отворила 2 пута, да постане тренер или да (п)остане батађориста. Он је изабрао лакше нажалост по нас и то у овој јадној домаћој лиги, док Пикси са просјечном репрезентацијом напада европског првака у гостима у одлучујућој утакмици.

Или да не пратимо више фудбал на фудбалској утакмици па да нам се одреде нови приоритети, а на добром смо путу...

 

 

Ja nisam ima priliku da gledam Rajka Mitica, Dzajica i Piksija, tako da mogu da pricam o onome sto sam video jbg. Od Barija na ovamo Zvezda nije imala mnogo znacajnijih igraca od Stankovica, a boga mi ni trenera. A ako se stalno vracamo na igrace od pre 30-40 godina, najbolje da se zatvori klub i  da se pretvori u muzej, pa da gledamo Pizona, Duleta Savica i Savicevica svaki dan.

 

Za price o batadjorizmu se ne slazem, a sve i da su tacne, ne vidim potrebu da se pise narkoman, ovo ono, sve i da je i to tacno. Njegova privatna stvar. U najmanju ruku covek nije uradio nista na stetu Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Venger said:

 

Ja nisam ima priliku da gledam Rajka Mitica, Dzajica i Piksija, tako da mogu da pricam o onome sto sam video jbg. Od Barija na ovamo Zvezda nije imala mnogo znacajnijih igraca od Stankovica, a boga mi ni trenera. A ako se stalno vracamo na igrace od pre 30-40 godina, najbolje da se zatvori klub i  da se pretvori u muzej, pa da gledamo Pizona, Duleta Savica i Savicevica svaki dan.

 

Za price o batadjorizmu se ne slazem, a sve i da su tacne, ne vidim potrebu da se pise narkoman, ovo ono, sve i da je i to tacno. Njegova privatna stvar. U najmanju ruku covek nije uradio nista na stetu Zvezde.

pitanje je šta je šteta za Zvezdu?

Forsiranje Krstovića, Srnića, Pankova, Pavkova, Gobeljića, pristajanje na transfere Rišaria, Bakajoka, Falka, Dionija su sigurno na štetu kluba a to što se osvoji dupla kruna u ovoj 99% nameštenoj ligi i smešnom kup takmičenju ne može da pokrije sve te lopovluke u kojima učestvuje rukovodstvo, stručni štab i vođe sa tribine 

Link to comment
Share on other sites

Rezultatski gledano odlicna sezona, verovatno i najbolja u poslednjih nekoliko godina. Dupla kruna, prvo mesto u grupnoj fazi LE i direktan plasman u osminu finala tog takmicenja, 2-2-0 skor u derbijima. Dodatno zadovoljstvo predstavlja cinjenica da smo imali posle duzeg vremena ozbiljnog konkurenta za titulu, cak smo na polusezoni imali i -5 na tabeli ali smo uspeli da preokrenemo. Ostaje zal zbog dvomeca protiv Rendzersa, koji je doduse dogurao do finala i pokazao koliko je kvalitetna ekipa, ali ipak verujem da smo uz malo srece mogli da ih prodjemo, a posle toga ko zna dokle bi dogurali. Ali svakako, i ove sezone rezultati u Evropi su zaista bili zadovoljavajuci. Smatram da je ovosezonska grupa bila mnogo teza i komplikovanija nego prethodne sezone jer su ekipe bile manje vise jednake jacine i svako je svakoga mogao da pobedi. Mi smo u takvoj grupi zabelezili samo jedan poraz (i to onaj protiv Midtijlanda kada smo dobili rano crveni karton) i zavrsili na prvom mestu. Deluje da iz sezone u sezonu sve vise sazrevamo u takvim mecevima, vidi se mirnoca i stabilnost.

 

Kada se sve ovo uzme u obzir nezahvalno je kritikovati Stankovica, pogotovo ako cemo ga ocenjivati samo kroz ucesce u Evropi gde, po meni, izgledamo bolje nego na recimo derbi utakmicama. On je i dalje na neki nacin pocetnik u ovom poslu, moze i mora jos mnogo da napreduje. Ono sto mu ja zameram je manjak hrabrosti prilikom sastavljanja tima, taktike, sanse mladim igracima. Ja razumem da nekada mora oprezno, ali bas toliko da protiv Vozdovca kuci na 2:0 prve izmene budu stoper i zadnji vezni umesto dva ofanzivna igraca, e to ne razumem. 

 

Sto se tice igraca, izdvojio bih Dragovica, Erakovica, Rodica, Kataija i Ivanica. Izdominirali su sezonu i sto se mene tice jedini su koji su nezamenjivi u ovom trentku. Lepo je sto smo konacno izbacili igraca iz omladinske skole za prvi tim i prvu postavu.

 

Od prelaznog roka ne znam sta da ocekujem. Siguran sam da cemo juriti i dovesti dobre igrace, ali mi cesto promasimo profil kakav nam treba u tom trenutku za tim. Kako god, pored desnog beka, napadaca i desnog krila koje jurimo vec godinama, smatram da nam je vezni red najslabiji deo tima i rado bih tu napravio cistku. Krsticic je nepotreban, a Srnic beskoristan iako ne sumnjam da ce i na jesen pronaci svoje mesto u timu. Kanga mi je prosle sezone bio mnogo bolji, ali svakako je kvalitetan igrac i plus ima nas pasos. Sanoga bih ostavio samo ako cemo mu pronaci adekvatnog parnjaka na sredini. To mora da bude igrac koji ce pomagati i njemu u odbrani i Kangi u napadu. Njih trojica, Ivanic, Stanic i Stankovic i to nam je dosta sto se tice sredine terena. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Perkos2 said:

pitanje je šta je šteta za Zvezdu?

Forsiranje Krstovića, Srnića, Pankova, Pavkova, Gobeljića, pristajanje na transfere Rišaria, Bakajoka, Falka, Dionija su sigurno na štetu kluba a to što se osvoji dupla kruna u ovoj 99% nameštenoj ligi i smešnom kup takmičenju ne može da pokrije sve te lopovluke u kojima učestvuje rukovodstvo, stručni štab i vođe sa tribine 

 

Liga Evrope isto namestena? Igrao egal sa Milanom, nadigrao objektivno kvalitetniju ekipu Brage, egal sa finalistom LE Rendzersom. Nijedan poraz u derbiju. Duplu krunu smo inace ladno uzimali, samo je nismo uzeli od sezone 2006e godine.

 

Sto se tice igraca koje si nabrojao Gobeljica ne vidim kako je forisirao, igrao je samo kad nije imao ko da igra. Mi nazalost boljeg napadaca od Pavkova nemamo. Moze eventualno da mu se upise minus za Krstovica, Pankova i Srnica. Ali isto tako mu ide ne plus, nego pluscina, sto je rascistio onaj krs i lom od Kanjasa, Zandera, Van la Pare, Garsije, Tomanea (jbt jeza me prolazi dok pisem ovo). Sto je od potpuno izgubljenog Ivanica napravio drugog najboljeg igraca u timu i ligi. Isforsirao Erakovica itd.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...