Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 minute ago, Drug Crni said:

Gospodin Magicni ili kako potezi pojedinca prave razliku.
Prvi golcina. Kod drugog je cak delovalo da mu je lopta pobegla. Mada treba reci da je dobio savrseni pas od Ivanica,a da se Miletic pracnuo k'o som na suvom.

 

qbDlp8.gif

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

i nije ovo neki uspeh, imamo tri puta jaci tim 

 

ohi kao sto sam i pricao, slabija verzija pavkova dok su ga neki ovde predstavljali kao halanda haha

 

i dalje nam fali napadac

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Gospodin Magicni ili kako potezi pojedinca prave razliku.
Prvi golcina. Kod drugog je cak delovalo da mu je lopta pobegla. Mada treba reci da je dobio savrseni pas od Ivanica,a da se Miletic pracnuo k'o som na suvom.

 

 

Jeste mu pobegla, ja sam vec krenuo da ga pickaram 😄

 

Sulud tim i izmene, ja jedino mogu da pretpostavim da je mister zeleo da se oproste igraci koji su dugo u Zvezdi, a ostaju bez ugovora (Pankov, Gobeljic). 

 

Evo ga mister, ako ne kaze da se finala ne igraju nego osvajaju, nista nije uradio

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Gospodin Magicni ili kako potezi pojedinca prave razliku.
Prvi golcina. Kod drugog je cak delovalo da mu je lopta pobegla. Mada treba reci da je dobio savrseni pas od Ivanica,a da se Miletic pracnuo k'o som na suvom.

 

I jeste izgubio kontrolu lopte posle lažnjaka. Završio je akciju golom zato što ima dobar balans tijela. Katai može sa obje noge u punom trku da šutira. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Deki, pizdo jedna. Imaj muda, pa probaj tom olosu da objasnis ko je Piksi. Goveda kazu da nikada nije bio nas. Pa, majmuni jedni, moj jeste, kao sto jeste i svih nas koji volimo Zvezdu i tu smo zbog nje. Moj je i Dejo, a vama ostavljam Terzu i njegove krimose. Mi pamtimo vremena kada se zivelo za Zvezdu, vase vreme je vreme u koke zivite od Zvezde. 

Jebite se, bagro jedna!!!

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

i dalje nam fali napadac

Za sam stil igre koji vaš trener gaji vama bi sada Dibala bio idealan da pokušate da ga dovedete. Ja cenim da je on igrač/napadač koji bi bio sposoban preći 3,4 igrača i postići gol u našoj ligi a bio bi dobar i za Evropu. 

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzoneee said:

Za sam stil igre koji vaš trener gaji vama bi sada Dibala bio idealan da pokušate da ga dovedete. Ja cenim da je on igrač/napadač koji bi bio sposoban preći 3,4 igrača i postići gol u našoj ligi a bio bi dobar i za Evropu. 

 

:classic_biggrin:

U tom grmu lezi zec, dovode se igraci koji nikako ne mogu da se uklope u "sistem igre".

E to je za supickumaterinu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nista novo nismo videli, komšije slabe bez ideje i kvaliteta a mi jajarski uz dve majstorije nasih najboljih pojedinaca. Da hocemo da igramo fudbal tri razlike bi trebalo da svaki derbi dobijemo. Milion puta smo ovde ponovili klub je u rukama ološa i sve vise postaje sramota navijati za klub u kom su terza,mrkela, dejan stankovic i njihovi glasnogovornici sa severa

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Deki, pizdo jedna. Imaj muda, pa probaj tom olosu da objasnis ko je Piksi. Goveda kazu da nikada nije bio nas. Pa, majmuni jedni, moj jeste, kao sto jeste i svih nas koji volimo Zvezdu i tu smo zbog nje. Moj je i Dejo, a vama ostavljam Terzu i njegove krimose. Mi pamtimo vremena kada se zivelo za Zvezdu, vase vreme je vreme u koke zivite od Zvezde. 

Jebite se, bagro jedna!!!

 

Zbog tih govana sam prestao pre desetak godina da dolazim na stadion. 

 

Jednostavno ne želim da dišem isti vazduh sa njima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Brzo desno krilo, brz i jak spic i jedni centralni vezni su pod moranje.

 

Najtužnije je što će sada nazovi trener ovu "taktiku" nastaviti beskrajno da primenjuje, gde god i kad god ima priliku, jer je, eto, "uspešna"...

 

I koja je u stvari poenta dovođenja dobrih igrača, kada će umesto njih igrati razni Pavkovi i ostali Gobeljići?

 

Fudbala će se Cigani uželeti, ali fudbala nigde biti neće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne zelim i ne mogu da zamislim nas tim bez Kataija i Ivanica. Dva majstora kojima i kada nije dan mogu da rese utakmicu, pogotovo Katai. 

 

Lepo je sto se gomilaju trofeji i pravi razlika u odnosu na Partizan u medjusobnom skoru. Jednog dana nikoga nece biti briga da li smo igrali sa 3 ili 5 stopera, na kontre ili na posed, pamti se samo rezultat. 

 

Nadam se dobrim pojacanjima i plasmanu u LS. 

Link to comment
Share on other sites

Sad videh poruku protiv Piksija.
Malo je reci da je ono sramno..malo..ja inace ne verujem u koncept karme (posebno onako kako se uobicajeno shvata na forumu),ali kad se obelodani finansijski kanal u kojeg cemo upasti nakon Tvorze,iskreno cu se smejati..i likovati..

Rekoh ja nedavno:trofeji se nizu,vratili se na evroscenu jesmo,ali kao klub mi smo izgubili kompas..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim sta Partizan moze da uradi dogodine, pa i one tamo, da nas bilo kako stignu. Nama je okosnica tima prakticno sastavljena od domacih igraca - Borjana, Rodica, Dragovica, Ivanica i Kataija, naravno tu su i Kanga i Ben, ali poenta je da bi Partizan morao 11 igraca maltene da dovede, da bi to bilo kako tako u rangu sa nama. Dodatni problem im je sto su njihovi domaci igraci iz inosranstva izduvani baloni sto se vide na slucaju Jojica i Markovica, pa i starca Fejse, a mi gledamo ka nekom Radonjicu, itd. Bukvalno su u krs situaciji sto se transfer politike tice i morao bi neki transfer guru da iskopa u istom letu - prajm Leonarda, prajm Djurdjevica, prajm Moreiru i prajm Zuku. 

 

S druge strane, potpuno zasluzena dupla kruna, sa boljim trenerom bi ovo i ubedljivije bilo, ali em smo bolji i ekipno, i inidvidualno, ali je i Stankovic poprilicno bolji trener od Stanojevica. Nije Dejan nista spec, ziherasi, ali gura posao, iako kazem da nisam mnogo zadovoljan, medjutim u direktnim duelima je razbijao ovog svaki put, u Evropi isto ne moze da se poredi. Stanojevic je verovatno najprecenjeniji trener u ocima Partizana, lik je dobar da zategne, ali je neka sirotinjska verzija Vladana Miloejvica. Zna samo da radi sa krs igracima, zna da nalozi ekipu da se dobijaju manji protivnici, ali cim je izlazak iz komfor zone to je to, s tim da je Milojevic u Evropi izbacivao mnogo jace ekipe, nego one s kojima je ovaj imao prilike da igra. 

 

Elem, dobra sezona, za mene Katai najbolji igrac, sad odmor, malo prelazni rok zezzanje, pa opet jovo nanovo. Nadam se Ligi sampiona dogodine, pa i one tamo, to je realan kvalitet i ono sto mora da se stavi kao cilj. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...