Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

5 hours ago, Neme said:

Nemoj samo da zaboraviš da je kurvanje sa Rusima zvanična politika Beograda, zbog koje takođe možemo najebati. Posebno danas.

Kurvanje je politika svuda.

Politicari, glumice, pevaljke, zadrugarke, fudbaleri...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Venger said:

Sami Evropljani sankcije primenjuju vrlo selektivno i samo tamo gde ih ne boli preterano.

 

Evo jutros cujem da zabari podrzavaju sankcije, al nesto ne bi da povuku Guci, Pradu, Armani i ostale burzujske brendove iz Moskve. Nesto nisu gadljivi na tu lovu.

 

Tako da ne treba mi da se izlecemo, da sami skidamo Gazprom i sta znam. Ako uefa bude trazila okej, ali ako nam Gazprom zbog toga zavrne lovu, onda je logicno da tu lovu trazimo od uefe.

1. nema razloga da mi samoinicijativno skidamo reklamu, sto bi to radili?

2. ako uefa mafia to bude zahtevala, onda se to mora uradiiti tu nema price, a ako ce gazprom da se ljuti i raskine sa nama sto na ove 2 tekme  u evropi necemo nositi reklamu, onda jbg.. a svakako da uefa tu ne bi nista nadoknadjivala, tacno im se jebe, oni ce reci ako ce reci, i to ako ne uradis, onda ti sleduje kazna.

3. samo meni smrdi da ce biti neki treci scenario, da nam uefa nece nista poslati za gazprom, a onda nakon sto se pojavimo sa njihovom reklamom, sledi kazna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, berti said:

Sta predlazem? Da se nista ne radi na svoju ruku, a ako uefa to zahteva, da se zatrazi neka finansijska kompenzacija.

A sta ti predlazes? Da na svoju ruku najurimo gasprom?

 

Наравно.

Инсистирање на слову уговора на овај или онај начин, није никакво курвање са Русима. Да је још могуће утувити у главу билмезима из управе политику не спомињати, када је већ завладала ова ненормална хистерија и у УЕФА.

Link to comment
Share on other sites

U 15h na Krovu.

 

Igraci ispraznjeni posle derbija, bez Rodica i Kange, motivisan protivnik... a i Tvorza je previse lajao, poslovicno u takvim situacijama brzo bude spusten na zemlju.

 

Vozdovac nije u nekoj formi, nadam se rutiniranju, ali moglo bi da bude neprijatno... 

Link to comment
Share on other sites

Ladno u pizdu materinu. Vise ljudi pusi travu nego cigare

 

Katai nije dosao na utakmicu. Picini odlican, Sanogo imao 2 nekarakteristicne greske, ali kao da igra sa decom. Srnic uzasno odskace losom tehnikom, ali zato najvise istrci, doduse u prazno. 

 

Erakovic ima dosta problema na levom beku, Ivanic solidan. Nisam siguran da nam odgovara igra sa 2 spica, barem bez Kange.

 

Ladnoooooo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo je dosta opasnih napada, ali mnogo smo smotani u zavrsnici i maltene da nismo uspeli da napravimo pravu sansu. Sreca pa je upao ovaj odbitak.

 

Ohi radi dobar posao u gradjenju napada, valjalo bi da je malo prisutniji u 16, nekako nijedna lopta ne dodje do njega.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...