Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nije mi vise jasno dokle ćemo produživati ugovore tzv. vojnicima.

Nista licno protiv Srnica,ostavi uvek 100% na terenu,ali tehnički i taktički je pretanak,pogotovo sto je prebačen u vezu.Dobijamo samo trku od njega.
I uzima minute Stanicu,pa i malom Stankovicu koji već sad treba igrati u prvom timu,a momak najtalentovaniji igrač 2003.godišta.

inace piše se o tome da će Nenad Sakic biti u stručnom štabu kod Dekija Stankovica.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Problem je što ima malo klubova u Srbiji koji mogu da okinu neki bod. Vjerovatno je TSC najbolja ekipa u ligi posle vječitih. 

tsc je vec izgubio kuci od njih 2-3 razllike..

a plus imaju i logistiku na svojoj strani..

19-2-0 pa to ne bi imala ni sevilja u ping pongu..

plus i na toj drugoj neresenoj, su imali penal i 7+ minuta nadoknade(ko i na svakoj gde im treba, dok nama na nepovoljnom rezultatu daju po 3 minuta max)..

da nije bilo magle, imali bi samo neresenu protiv nas, a tim im iz kola u kola bio sve slabiji..

smesna prica, u evropi ne mogu ni gibraltar da dobiju, a kroz ping pons se setaju..

Edited by n4l1m
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Za stanje na tabeli iskljucivo je krivica nasa, nema tu sta, jer je individualno gledano po igracima Zvezda apsolutno najbolja.

Jbg, na jenea smo morali da munemo gol u 1. pol kad nisu znali gde udaraju, umesto toga smo kasnije jurili zaostatak. Sta reci za 7 bodova koje su nam otkinuli Radnik i Vosa.

A za komsiluka sam napisao na njihovoj temi da su im igre veci deo sezone bile teska tankosava (hteo da me bije Deki the fisher), tamo od oktobra/novembra jasno je bilo da ne igraju ok, ali su redovno uzimali bodove u jsl sto je i poenta jelte.

Zato smo sami krivi za ovakvo stanje, pre svega pricam o mister Dekiju koji vodi ekipu, a naravno zna se ko je najodgovorniji, ispricana prica.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čvarkov said:

Jbt konačno imamo napadača! Napadača koji nije dao 3,5 gola u poslednjih 7 sezona. Nego igrača koji je bio najbolji strelac u jednoj solidnoj ligi!

 

Dobro došao Ohi!

Ne zelim da rusim sneska, ali mislim da je rano za konstataciju da konacno imamo napadaca. Ako pogledas malo najbolje strelce proslih sezona te Norveske lige, jasno ces videti da uglavnom nisu uradili nista, neki se muce da postignu gol sada u prvoj ligi Japana, neki su u Kini, neki samo 2 3 sezone nemaju klub. 

Jasan pokazateli kakvog je kvaliteta ta liga, da prvo mi vidimo kako ce se on adaptirati na nas tim i sta moze kod nas da pruzi.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Crni Bombarder said:

Srnić... Ja sigurno nisam ekspert, ali posle toliko godina gledanja i praćenja jednog sporta, nešto se može i razumeti, razlikovati, naučiti.. Ja stvarno ne vidim koje on to fudbalske kvalitete (napominjem:igračke) on poseduje da bi mu se stalno i iznova produžavali ugovori. Umesto da se makar pokušati sa Stanićem npr.

 

Piksla,očito.

 

P.S.trenirao sam nešto fudbala u svoje vreme.  I ja sam bio od sorte polivalentnih igrača. :classic_laugh:


Не треба ни бити експерт није нуклеарна физика па да се закључи болдовано. Слободно се изрази како јесте. 

С лоптом не зна ништа, 1 на 1 би била борба и са корнер заставицом, по сопственом признању кад да гол зажмири а брз је до првог мало бржег противничког фудбалера који га прегази ко плитак поток. 
То са телом и стасом или великом борбеношћу како пишу бурегџије, ако нема ништа фудбалско у фудбалеру је 3 qрца млаке воде.

Такви као Срнић се могу одштампати са 3D принтером.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Igor_ said:

Ne zelim da rusim sneska, ali mislim da je rano za konstataciju da konacno imamo napadaca. Ako pogledas malo najbolje strelce proslih sezona te Norveske lige, jasno ces videti da uglavnom nisu uradili nista, neki se muce da postignu gol sada u prvoj ligi Japana, neki su u Kini, neki samo 2 3 sezone nemaju klub. 

Jasan pokazateli kakvog je kvaliteta ta liga, da prvo mi vidimo kako ce se on adaptirati na nas tim i sta moze kod nas da pruzi.

Ni nasa liga nije liga sampiona, neka bude taj ucinak imao i u LL i dobro je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi sa B92 su carevi nad carevima. Zaista treba imati mozak kao oni, čisto da se čovek malo odmori 🤣

Quote

 

Srpski reprezentativac Stefan Mitrović mogao bi da se vrati u domovinu, pošto su zainteresovani beogradski velikani, javlja španski novinar Tomas Nef.

Navodi se da je Zvezda već poslala ponudu, a da Partizan još nije učinio, ali da prati situaciju.

Međutim, problem u celoj misiji za najveća dva srpska kluba pravi to što se očekuju ponude Klub Briža, Genka, Bolonje i Lestera u narednim danima.

Odluku će Mitrović doneti sredinom januara...

Ono što je poznato je da definitivno odlazi iz Hetafea, za koji je ove sezone odigrao 14 utakmica.

 

 

Dakle jebote, zar je toliko teško prepisati vest....

Naravno, reč je o Stefanu Mitroviću iz Radničkog, ali su oni malo pogrešno prespojili neke stvari 🤣

 

Edit. I Kurir se upecao, pa moroni bez mozga 🤣

Edited by Don Juan
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Juan said:

Ovi sa B92 su carevi nad carevima. Zaista treba imati mozak kao oni, čisto da se čovek malo odmori

 

Što je najgore,ja prvo pročitao tu vest kod njih na sajtu... 😄

Mislim : Jebote,dal su ovi naši slepci ludi da dovode lika koji ima ugovor sa Špancima do 2024 , neće valjda da njega kupe ...

Posle čitam : Zainteresovani za njega  izmedju ostalih Bolonja,Lester itd, reko' na kojim su ova braća drogama ... 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mare80 said:

 

Što je najgore,ja prvo pročitao tu vest kod njih na sajtu... 😄

Mislim : Jebote,dal su ovi naši slepci ludi da dovode lika koji ima ugovor sa Špancima do 2024 , neće valjda da njega kupe ...

Posle čitam : Zainteresovani za njega  izmedju ostalih Bolonja,Lester itd, reko' na kojim su ova braća drogama ... 😄

Da ali ona samouverena rečenica - Ono što je sigurno da definitivno odlazi iz Hetafea 🤣🤣🤣.

A zamisli sad nesrećnog Mitrovića koga zivkaju i jedni i drugi, a on u fazonu iz "Lepa sela lepo gore" - šta vam je ljudi ne selim se ja 🤣🤣🤣.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, n4l1m said:

tsc je vec izgubio kuci od njih 2-3 razllike..

a plus imaju i logistiku na svojoj strani..

19-2-0 pa to ne bi imala ni sevilja u ping pongu..

plus i na toj drugoj neresenoj, su imali penal i 7+ minuta nadoknade(ko i na svakoj gde im treba, dok nama na nepovoljnom rezultatu daju po 3 minuta max)..

da nije bilo magle, imali bi samo neresenu protiv nas, a tim im iz kola u kola bio sve slabiji..

smesna prica, u evropi ne mogu ni gibraltar da dobiju, a kroz ping pons se setaju..

Јебига, то ти је српски Атлетико

Link to comment
Share on other sites

Od domacih igraca na leto bi voleo da vidim Danijela Aleksica, ako Mrkela i Terza prodaju Ivanica.  Posto ce od leta biti slobodan igrac.

 

Lazar Randjelovic je jako zanimljiv igrac. Ima jak ugovor sa Oly. ali neka pozajmica sa otkupom ugovora bi bila pun pogodak.

 

Ako se na poziciji zadnjeg veznog rascisti igracki kadar (Njegos,Veljko i Kraticic) bilo bi dobro pojuriti ako je realno Nemanju Radoju, posto ce i on od leta biti free igrac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...