Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

13 minutes ago, wwww said:

inace, Osaka totalno zaboravljena.

A Ema i narocito Lejla su ekstrovertne devojke i po mom misljenju mnogo bolje ce se snaci u ulozi "lica WTA", za razliku od Osake (cije prica je postala prilicno mucna za siroke narodne mase).

Baš razmišljam kako je Osaka u popriličnoj opasnosti od ovoh novih zvezdica, marketinški gledano. Pogotovo ako sad na neko vreme nestane sa tura, sponzori će potražiti nove senzacije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milica said:

7Ema je toliko uzivala na dodeli trofeja i govor joj je bio divan, spontan kao da ih je vec odrzala sijaset. 

Kad su ispalili one konfete delovala mi je kao Alisa u zemlji cuda 🥰

Isprati Ema Virdziniju Vejd na pocinak, nadam se da ce Nole sutra isto to uraditi sa Lejverom :classic_smile:

 

 

Malo nezgodan izbor reci, kao da je Vejd umrla i kao da ce Lejver sutra :classic_blink:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

 

Malo nezgodan izbor reci, kao da je Vejd umrla i kao da ce Lejver sutra :classic_blink:

 

Quote

Sam termin počinak koristi se da označi stanje mirovanja tela, odnosno odmaranje. Fraza koja se često koristi jeste „poći na počinak“ i ona označava da je određena osoba otišla da se odmori, i ovde je uglavnom reč o spavanju. Dakle, ako kažemo da idemo na počinak, mi ustvari hoćemo da kažemo da idemo da spavamo

Laku noc drugari, odoh ja na pocinak 😴

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja zelim da pitam nesto ljubitelje, znalce tenisa i one koji sebe tako predstavljaju: Zar je moguce da necete navijati za Novaka, da budete svedoci zaista neceg istorijskog i sto se nikad nije desilo za vazih zivota....?

 

Kako pravdate tako nesto a da zvuci smisleno...?

 

Ako ikad nesto negativno pomenem u buducnosti, setite se ovog sta sam pitala-narocito vazi za fedalovce...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Helena said:

Ja zelim da pitam nesto ljubitelje, znalce tenisa i one koji sebe tako predstavljaju: Zar je moguce da necete navijati za Novaka, da budete svedoci zaista neceg istorijskog i sto se nikad nije desilo za vazih zivota....?

 

Kako pravdate tako nesto a da zvuci smisleno...?

 

Ako ikad nesto negativno pomenem u buducnosti, setite se ovog sta sam pitala-narocito vazi za fedalovce...

A sto bi? Bilo bi otrcano, najgori primer bandwagona. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...