Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

8 minutes ago, alcesta said:

Hajp je i oko Lejle sada sasvim dovoljan, plus će i Latinosi navijati za nju, čini mi se da je mrtva trka. Samo se nadam da im neće ovo biti hajlajt karijere kao što se desilo Bušarovoj.

Ne znam-Bušar je trebalo da postane nešto kao Šarapova, čitala sam par tekstova o tome koliko je novca uloženo u nju...i ništa, sad je čak ružna sa onim plastičnim zubima...pamtim je po tome što je odbila da se rukuje sa jednom od Rumunki kad se igralo nešto reprezentativno valjda, objašnjavajući da je to (rukovanje) licemerno...tako nešto...

 

A kad pogledaš unazad, mnogo njih je tako bljesnulo,pa nestalo, hint Ostapenko...

 

I da, zaboravila sam na Latinose...i Srbe... :bravo::lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Steta za Sakari,  ovo je vec drugi put ove godine da joj je izmakao odlazak u samu zavrsnicu, sto se slemova tice ........................ lepo je sto su se ove devojke plasirale u finale, ali ne mogu da navijam ni za jednu od njih, dok ih nekom prilikom ne budem video na delu (a zenski tenis pratim samo sporadicno) .................................. ovako na prvu loptu, ova Fernandez deluje atraktivnije u igri, barem u onih par gemova na turniru koje sam imao priliku da pogledam ........................................ 

Link to comment
Share on other sites

Znaci u zenskom finalu dve sjajne devojcice 🥰 🥰

Mnogo mi je drago jer su pokazale da ipak um caruje, a snaga klade valja :bravo:

Bilo bi lepo kad bi mogle njih dve, kao oni skakaci u vis na OI, da dobiju po trofej :18: :18:

Ja cu navijati za dobar tenis, a koja god pobedi bice mi drago. 

Marija Sakari sa ovim zgrudvanim telom je vise za dizacicu tegova nego za teniserku, a Sabalenka za rvacicu u blatu. 

Edited by Milica
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milica said:

Znaci u zenskom finalu dve sjajne devojcice 🥰 🥰

Mnogo mi je drago jer su pokazale da ipak um caruje, a snaga klade valja :bravo:

Bilo bi lepo kad bi mogle njih dve, kao oni skakaci u vis na OI, da dobiju po trofej :18: :18:

Ja cu navijati za dobar tenis, a koja god pobedi bice mi drago. 

Marija Sakari sa ovim zgrudvanim telom je vise za dizacicu tegova nego za teniserku, a Sabalenka za rvacicu u blatu. 

Pa kada je ona izbezumljena kecerka Bartoli dosla do Slema, sta fali da trofej jednom podignu Marija Sakari, Pavljucenkova i tako neke cure ..................... Grkinja je inace opcinila sina grckog premijera Micotakisa, pa izgleda da su kako ti kazes, zgrudvana tela ipak u modi ........................... 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Gabriela Dabrowski and partner Luisa Stefani of Brazil were forced to retire from their US Open semi-final match after Stefani fell awkwardly and suffered a right leg injury. As a result, American’s Caty McNally and Coco Gauff advanced to their first Grand Slam final.

 

 

Quote

The set needed a tiebreak – but unfortunately, it lasted for only three points. Up 2-0, Stefani jumped for a volley and on the way down, landed awkwardly on her foot. She was on the ground for some time until the medical staff was able to bring her off the court in a wheelchair.

 

E-8qe2cXIAEHw6G?format=jpg&name=medium

 

 

Edited by wwww
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam uopšte sigurna da bi Feliks pobedio Alkaraza da je ovaj bio odmorniji. Kao što sam sigurna da ne bi pobedio ni Kirgiosa na W da ovaj nije neutrenirana lenština kakva jeste. Njemu je mera neko 4. kolo, barem dok ne uvidi da može da osvoji titulu na "običnim" turnirima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...