Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Jedini singl mec koji nije planiran da bude na 2 glavna terena (pod krovom) je Alcaraz-Gojowczyk. trenutno nema igre van ova dva terena jer pada kisa. ipak verujem da ce ovu dvojicu prebaciti na LA ako nastavi kisa, na tom terenu su danas planiranna samo 3 meca (1 muski i 2 zenska), dakle, ima vremena.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wwww said:

naravno, covek koji ima tzv. dvostruki zlatni masters (koji niko drugi nema), koji je osvojio 36 mastersa (najveci broj, izjednacen s Nadalom), koji je 2015-te osvojio 6 mastersa i igrao u finalu preostala 2, koji ima 5 IW i 6 Majami titula s 96 igraca u zrebu ne bi imao ni 2 GS titule da se igra u Bo3

Novak-Djokovic-thumbs-up.jpg

 

 

Pricao sam o TRENUTNOJ situaciji, neuporedivo je bolji u best of 5 formatu nego u bo3.

 

I ne radi se samo o vaznosti turnira pa je zato bolji na slemovima (naravno da je i do toga), cisto sumnjam da da mu je olimpijada ili finalni masters nebitan (pogotovu kad dodje do zavrsnice tamo).

 

Ubedjen sam da bi Zvereva okrenuo na olimpijadi da se igralo na 3 seta, bez obzira na vrucinu, vlagu, mentalno-fizicki zamor...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djordjem said:

 

 

Pricao sam o TRENUTNOJ situaciji, neuporedivo je bolji u best of 5 formatu nego u bo3.

 

I ne radi se samo o vaznosti turnira pa je zato bolji na slemovima (naravno da je i do toga), cisto sumnjam da da mu je olimpijada ili finalni masters nebitan (pogotovu kad dodje do zavrsnice tamo).

 

Ubedjen sam da bi Zvereva okrenuo na olimpijadi da se igralo na 3 seta, bez obzira na vrucinu, vlagu, mentalno-fizicki zamor...

 

 

ne bi okrenuo mec protiv Zvereva jer je potrosio i poslednje atome snage.

e sad, da nije igrao mix onda bi to bila druga prica. mislim da bi mec s Zverevim priveo kraju posle brejka u 2. setu, a onda bi odradio i finale kako treba. ovako se preracunao i na kraju izgubio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, wwww said:

ne bi okrenuo mec protiv Zvereva jer je potrosio i poslednje atome snage.

e sad, da nije igrao mix onda bi to bila druga prica. mislim da bi mec s Zverevim priveo kraju posle brejka u 2. setu, a onda bi odradio i finale kako treba. ovako se preracunao i na kraju izgubio.

 

Ja nekako mislim da bi tu veliku fizicku krizu prebrodio u cetvrtom i u petom bi bio sigurno u boljem stanju nego Zverev, posto bi morao i on da padne do tad.

 

Bilo bi to nesto kao protiv Tima u finalu AO prosle godine.

Link to comment
Share on other sites

Gledam neki stream gde Meri Kirilo i Mark Peci (mislim) prenose. Meri nema pojma s pojmom, Mark je super obavesten, zna sta komentarise, zna da objasni zasto i kako se nesto desava(lo) na terenu...

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Boxy said:

Usrao se Botci na obe mec lopte

Spasla sam Dijegu set :classic_biggrin:

14 minutes ago, Darth Steva said:


Prebaci na SK golf, da ne propustis nesto dok se ES ne ukljuci u prenos :innocent:

Nije mi u favoritima :classic_tongue:

4 minutes ago, Dracarys said:

Ma kakvo telo ima sa sve kratkim rukama, malo bucmast, plus onaj grozni podbradak, kao rekreativni igrač.

Mislim da Indigo misli na neke druge linije :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...