Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Ovaj Gojovcik trenutno oducava malog Alkaraza od tenisa, a mali je do pre nepunih pola sata plesao po terenu ..................... za mene je prava enigma kako ovaj nazovi Nemac uspeo da dodje do cetvrtog kola ..................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Ajmo Pitere, jos jedan. Chelindzer igraci ozbiljno prete na ovom US openu 🙂  Van De Z odlican protiv Shvarcija, svaka cast!  Nece se mnogo pitati protiv Mede, ali kakav uspeh...

Tiafo-Aliasim definitivno mec koji bi gledao do samog kraja/dokle ostanem budan da ne radim sutra od 9.30 i tipa moram da ustanem u 8.45. Duel 2 nigera, jedan Amer drugi Kanadjanin, igraju dopadljiv tenis, moze to da bude dobro . . .

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, stray_cat said:

 

Nemoj da projektuješ (i banalizuješ). Fora sa Wolf packom i kao Noksa je sad vuk je (i meni) skroz bezveze, možda je (novim) klincima dobra, ne sporim (ja sam matorac), al' malo je kasno u 3x godini za takav nekakav imidž. Možda neka ptica, orao, ili neko drugo životinjče (pa nek' je i gorila), bilo bi OK.

Jelena (a i Noksa) voli da sprema zeleniš (imala je i restoran u MCu), a voli i da filozofira o životu (ako si čitala njene intervjue), niko je nije pogrdno terao u kujnu (osim tebe), samo je nekom bezveze maji(či)ca.

Ali, očigledno, njima nije - što znači da ću i ja da nabavim još neke (dve s nekakvim vukovima već imam i nosim ih :).

 

 

Auf...

 

Dakle, dozvolite mi da odgovorim...

Mislila sam da je najveci problem kad neko ucini nesto pogresno iz neznanja ili zlobe-u ovom slucaju "samo svrati da prokmentarise ovo" pa napise "bolje po sve da je ostala u kuhinji''...

 

Mizogini komentar osobe koju ne poznam, ali eto, sam tvrdi da je dosao samo da ostavi TAJ komentar-o tenisu ni rec (deo prvi)...

 

Odgovorim, ocekujuci eventualno odgovor te osobe...bilo kakav ili nikakav...

 

deo drugi:

 

Ali ne, ukljucuje se Osoba B, drug po polnom organu koji mi odgovara patronizirajucim tonom kako ja banalizujem i projektujem (sta, koga?)...pa onda se u prici pojavljuje nekakav Wolf pack koji je njemu, eto bezveze, pa nistanistanistaNISTA al ce i on da nabavi...:classic_laugh:

 

Da, zaboravila sam POGRDNO terao u kujnu...:lol_2:

 

 

 

2 hours ago, Cavani said:

 

Ustede mi @stray_cat 'mastilo', svaka cast na postu.

Funkcionalno procitaj post pre nego sto krenes sa podmetanjem i prebacivanjem  na licni nivo.

A ovaj sa avatara je na njemu kao omaz jer je prisao jednom drugom funkcioneru, u trenutku kada je taj licno napadao  forumasa odavde.

 

 

Ti nisi ni vredan odgovora, ali evo dve stvari koji bi trebalo da izbegavas u postovima (forumi imaju svoju evoluciju, samim tim i istoriju koja pamti sve):

 

-funcionalno procitaj post je nesto osvezena verzija procitaj post ponovo i ne znaci ama bas nista...

-prebacivanje na licni nivo je prosto forumaski oksimoron, a ja stvarno nemam zelje da ti objasnjavam zasto...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ju, ju, ju, al' su besni na Krajcikovu sto je lepotica Muguruza izgubila!

 

Publika je skakala na noge kad god bi Muguruza osvojila poen ili Krajcikova pogresila. Kad bi Krajcikova osvojila neki lep poen - mlak aplauz.

U 2. setu Krajcikova imala 2 brejka prednosti, koje je prokockala. Ne znam da li je vec tad pocela da ima probleme s dijafragmom ili nesto kasnije, ali je nekako uspela da konacno sacuva svoj servis za 5:5, onda rekla glavnom sudiji da bi na narednoj promeni strana htela da vidi lekara. Muguruza odservirala svoj gem, lekar dosao i onda s Krajcikovoj otisao do svlacionice. Valjda je to sve trajalo poduze (negde videh 9min). Uspela posle toga da izvuce TB. Valjda je tada izmedju poena uzimala vise vremena (ne znam da li je prekoracavala dozvoljenih 25s, ali valjda da jeste dobila bi opomenu). U TB Muguruza gubi svoj 1. servis poen, Krajcikova osvaja svoja 2 i tu je valjda Krajcikova isla po peskir, po Muguruzinoj reakciji valjda je to bilo previse sporo i Krajcikova nije pratila ritam onog ko servira, sto je iznerviralo Muguruzu, koja najpre dobija svoj prvi servis poen, pa onda gubi naredni. Muguruza je jos jednom izgubila svoj servis poen ali je do kraja TB uspela da vrati 1 minibrejk, sto nije bilo dovoljno i  izgubila je na kraju. Na mrezi je iznervirano nesto rekla Krajcikovoj. Valjda joj se Krajcikova izvinila zbog MTO, a ova joj rekla da je to bilo neprofesionalno, ako ne i jos nesto gore.

Elem, Krajcikova samo kratko odmahnula publici, sela na klupu i pokrila lice peskirom (da li je plakala - ne znam). Dugo nije mogla da ustane s klupe, drzla se za podrebarni deo, tu je jos bilo nekog otezanog disanja, sta li. Dosao ponovo lekar kod nje, pricali s njom jos jedno 5min, pa je onda u pratnji izasla s terena (uz teturanje).

 

elem, na twiteru hajka na Krajcikovu, naziva se svakojakim imenima, a tek su pobesneli kad je receno da je jos uvek na tretmanu i da nocas nece drzati KZS. U ovom slucaju ih uopste ne interesuje ni mentalno ni fizicko zdravlje igracice. :classic_dry:

Tako je to kad nisi in i kad nisi lepotica... :classic_dry:

 

inace, citam da je Koncita davala signale Muguruzi tokom meca, a nije dobila opomenu za koucing.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ne sme, ali to je slobodno sudijsko mišljenje. Ima još tenisera koji su to radili bez opomene, mada je to izgledalo mnogo prijateljskije nego ovo. Ali čik da vidim sudiju da se usudi na opomenu uz ovakvu publiku.

 

Žao mi je baš Krejčikove, nisam gledala meč ali koliko sam je dosad gledala ona nije tip koji se prenemaže. Da je Osaka u pitanju niko ne bi smeo ni da zucne o konferenciji posle svega.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...