Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Jeste Siner mlad i budućnost je pred njim i blablabla, ali ono kako je odigrao protiv Rafe na RG i danas protiv Zvereva koji je ipak daleko od Rafe na RG, blago rečeno zabrinjava.

Možda bi njegov tim trebalo više da se bavi njegovim tenisom a manje marketinškim prilikama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je gledao ceo meč, svaka mu čast, ja nisam izdržao više od 6-7 gemova. Vidi se na km da je teški čouker, a i mogao bi malo da poradi da ne servira tako brzo. Potreban uzdah, izdah, koncentracija itd. Neće Zverev nigde da pobegne koji je bio daleko od svog nivoa i odigrao jedan ispodprosečan meč.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U pravu si, meni je upalo u oči kad je prvi promašio zicer na 4:4 u TB kako nema neke specijalne reakcije a ranije bi stradao reket. Mada mi se čini da je znao da i ako izgubi set ne može da izgubi meč, pogotovo što je Siner bio mnogo umorniji a Zverevu je u prošlom meču Sok predao.

Link to comment
Share on other sites

Zverev ima 15 pobeda i dve velike titule u nizu. Samopouzdanje mora da je do neba, zato je bez sumnje Novakov najopasniji rival na turniru.

 

Medvedev je sjajan, ali čini mi se da on za razliku od Zvereva ima neku barijeru kada igra protiv najvećih. Zverev pored skalpa na OI, ima i pobede u finalima Rima i WTF. Novakove najveće pobede nad njim su otprilike pobede u četvrtfinalima slemova kao recimo AO ove godine i RG pre dve.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

Njegovo samopouzdanje može da bude za njega mač sa dve oštrice ako preraste u preteranu samouverenost, nakon tih silnih pobeda i titula.

 

Mislim da je nesto slicno receno za Djokovica, pa je bilo drvlje i kamenje na Mouratoglua 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...