Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, n4l1m said:

pri tom, svi zaboravljete albu.. oni najvece sanse trenutno imaju za osmo mesto..

a sve i da dobijemo bayern a necemo, mi smo i sa 3/3 blizi da zavrsimo na 10-om mestu, nego 8-om, s obzirom sa kime bayern i alba igraju do kraja

 

Ne znam samo odakle ti to da Alba ima najvece sanse za 8. mesto sa 0-2 skorom protiv Bayerna?

 

Bayern gostuje Realu, Feneru i Efesu, dok Alba gostuje Monacu i Efesu, znaci sve i da uzmemo da oni dobijaju PAO kuci, a Bayern gubi od Crvene zvezde u gostima, Albi i dalje treba pobeda vise, a raspored im je tezi (Bayern gostuje otpisanom Feneru).

 

Dajte da ne pricamo napamet ovde, nije toliko tesko izguglati ove podatke koje sam naveo.

 

Sto se tice KKCZ:

 

1. Poraz od Bayerna je kraj svih nadanja.

2. Samo pobeda nad Bayernom najverovatnije nece biti dovoljna.

3. Bayern + jos jedna pobeda = 13 pobeda, sto znaci da ispadamo ako Bayern dobije 2/3 preostala kola.

4. Bayern + jos dve pobede = 14 pobeda, ispadamo ako Bayern dobije sve tri ili Alba dobije sve tri, a Monaco dobije u Milanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2022 at 10:45 PM, Guru said:

Par lepih pasova malog Topa, vidi se odmah da ima odličan court vision i osećaj za igru, plus je i dosta visok za pleja... Fin potencijal

 

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-gif-maker-17.gif


 

 

 

Ovo je najbolji pokazatelj da se radi o pravom talentu i potencijalu, obično dodavanje iz skoka nije lako izvesti a tek ovo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Losmi17 said:

Mozda bi i imali da je to postavljeno kao cilj.

Ovako nemamo jer se besciljno lutanje ne nagradjuje.

Imaju premije i za Top 8 i za F4,  ali lepo je napisati da nemaju  i da to bude jos jedan razlog zasto ne ulazimo u top 8 jer jelte nije predvidjena nagrada. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

Bio je babaroga šuter na Gonzagi i četvrti ili peti pik na draftu. Kari mu je držao slovo na klupi i kada nije ulazio u igru. Pobio se na prvoj tekmi u našem dresu i ono najbitnije...veliki fan Pantere. 

 

 

 

u zvezdi je najbolji šuter kojeg sam gledao, verovatno sam nepravedan prema neši iliću pomalo ali od svih ostalih (a bilo ih je), mi je za koplje jači.

druga stvar je što je samo to imao, plus onaj insulin shot ili šta je već držao na klupi. ludo, burazere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jes imao meku ručicu Morrison, doduše ne znam da li je baš bio bolji šuter od Billy Barona. Na treće mesto po mom sećanju dolazi Filip Videnov. 

 

iz realnih pozicija je verovatno billy bolji, ako nista drugo, lik je profi sportista u kondiciji. 

 

morrison je sutirao odakle hoces i preko ruke ili cetiri ruke 

 

svakako jedna od meksih ruku, kao sto kazes. 

Link to comment
Share on other sites

Najbolji šuteri koje sam gledao u Zvezdi:

1. Slobodan Nikolić 

2. Ivo Petović 

3. Nebojša Ilić 

4. Oliver Popović 

5. O'Benon 

6. Bili Beron

Poređani hronološki, ne po kvalitetu.

 

 

 

 

 

Edited by pavijan2
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, srlepajce said:


Majku mu, kako je vreme proletelo kad je Miličićev sin zaigrao za Zvezdu. Gledajući Darka i imajući percepciju o njegoj ličnosti, da ne kažem liku i delu, teško mi je i da pomislim da ima toliko dete, a ne nešto što trapavo trčka oko očevih nogu

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Obi-Wan said:

Ali priče ako vežemo 3 EL pobede, od kojih 2 gostujuće, ovako osakaceni i potroseni..majko moja...pitanje da li imamo snage 2 aba gostujuce tekme da vezemo 

zatoa se mi fenovi, zovemo fenovima..

raealnost je da bi i jedna pobeda iz 3 tekmou bila uspeh, al dok teorija postoji, mi bi racunali da smo u stanju i da vezemo 10 pobeda u el za redom, iako to nema veze sa mozgom..

sto bi se reklo, luda po tebe, sta se tu moze itd itd..:default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, pavijan2 said:

Najbolji šuteri koje sam gledao u Zvezdi:

1. Slobodan Nikolić 

2. Ivo Petović 

3. Nebojša Ilić 

4. Oliver Popović 

5. O'Benon 

6. Bili Beron

Poređani hronološki, ne po kvalitetu.

 

 

 

 

 

Gurovic?

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Wingwalker said:

Bio je babaroga šuter na Gonzagi i četvrti ili peti pik na draftu. Kari mu je držao slovo na klupi i kada nije ulazio u igru. Pobio se na prvoj tekmi u našem dresu i ono najbitnije...veliki fan Pantere. 

 

 

 

Gledo sam njegov podcast kad mu je gost bio Williams Goss, pa su prozborili i poneku o iskustvu u Srbiji. Kaže da iako se nije zadržo dugo, da je u Beogradu ponavo pronašao strast do košarke jer se je ljubav do košarke osečala na svakom koraku.

 

Luda anekdota u njegovom stilu iz tog podcasta. Valjda je na sletanju odma tražio 25k dolara u kešu, inače nebi igrao. I to da bu se dostavi u novčanicama sa zaporendim serijskim brojevima, kako bi znao da nisu falsifikovane 😄

 

edit: Što se tiče debate on vs Billy. Ja bi rekao da je Billy bolji čisti šuter. Znači automat koji ne greši iz svojih pozicija. Dok je Adam bio bolji skorer i improvizator. To jest, neko ko ume da metne teške šuteve iz bilokoje pozicije. Spot up, iz dribilinga, kako hočeš...

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...