Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, n4l1m said:

bio je faul na dzoniju, a kalina je ovoga dotako po ruki nakon isteka.:default_coffee:

Nije isteklo vreme, sad sam vratio snimak i video da je tako. To i nije bio udarac, pomilovao ga. Imamo očajno suđenje u ABA ligi, konačno da neka odluka sudije u važnim trenucima utakmice bude na našoj strani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi se vracamo nakon ozbiljne pauze u sred sezone. 

Uz greske koje su nacinjene od starta kada su pozicije centra i skorera u pitanju, jasno je da Zvezda i takva ima najbolju ekipu u Abi, s tim da cemo se u ovom ritmu nakon korone sigurno znojiti i protiv slabijih protivnika od COl...

Radonjic, koliko god je nas veciti pogodak za trenera, vrlo je specifican i tvrdoglav covek, vazda taj inat bio vrlina medj ovdasnjim narodima, al ne mora uvek tako da bude...

Jbg, toliko pominjana pojacanja ostadose pred vratima, kinta je ocigledan problem, a trebaju nam kao lebac nasusni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo bitna pobeda za prvo mesto na kraju sezone. Raduje partija Hollinsa, nema vise oniih njegovih teskih promasaja, stabilizovao se i sada pokazuje one procente iz Zenita. Cela ekipa je sjajno sutirala za tri. Kalinic od sjaja do ocaja u pravom smislu tih reci, ne valja kad to dolazi od najboljeg igraca ekipe. On nekad zaboravi da vise nije sidekick u Feneru i da ne moze na svakom mecu da dobija trecu licnu pocetkom trece cetvrtine. Nema jeftinih faulova za njega.

Losa stvar reket. Rupa na skoku i u zastiti reketa, mada u nekim slucajevima je bilo i do timske odbrane, ne samo centara. U svakom slucaju to je danas bilo ocajno, nema tu sta da se prica. Losa stvar je i White, mekano, premekano. Za mene je ovo neocekivano puno straha koji on ima i u bazicnom kontaktu, ne pricam o nekom letenju na kos. Za nekoga ko je povredio saku, a ne na primer koleno previse on bojazljivo igra. Kako god, da se nadamo da ce prevazici taj problem u glavi sto pre.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Uloži žalbu.

 

Oću, bole me patka. Nije da nismo X puta tako popasli. No ako si se bunio za tekme gde su suci ostajali nemi™ kada smo mi oštećeni, nemoj sada srati za nešto očigledno kada ide nama u korist.

 

3 minutes ago, n4l1m said:

ni deda ni pefi a ni zirbes ni za qrtaz nisu, a lazarevic itekako moze doprineti bilo cime na terenu..

tako da ono, s obzirom da pefija nece dirati, ocekujem lazarevica vec od sledeceg kola umesto dede..

 

 

Taj film nećeš gledati.

 

 

JVP

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Povreda nista nije uticala zar ne?

bože moj pa naravno da je ujecala zato sam i rekao da je on puno bolji nego što trenutno pruža . opravdano. ovo moje pitanje se  odnosilo na preostali dio našeg frontcourta. krivo si me shvatio iočito ili sam se ja nedovoljno jasno izrazio. kakogod nadam se da smo rješili dilemu.

2 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Nije bilo isteklo vrijeme. Vidjelo se na usporenom da je ostalo nekoliko desetinki.

onda je sve jasno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Урош19 said:

Јел био фаул на Џонију и Калинин на крају? Немам арену а видим буне се прекопуташи

Jeste i jeste. Da li se takvi faulovi uvek sviraju na kraju utakmice? Ne. Dve odluke, obe na nasu stranu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Manoly said:

Mi se vracamo nakon ozbiljne pauze u sred sezone. 

Uz greske koje su nacinjene od starta kada su pozicije centra i skorera u pitanju, jasno je da Zvezda i takva ima najbolju ekipu u Abi, s tim da cemo se u ovom ritmu nakon korone sigurno znojiti i protiv slabijih protivnika od COl...

Radonjic, koliko god je nas veciti pogodak za trenera, vrlo je specifican i tvrdoglav covek, vazda taj inat bio vrlina medj ovdasnjim narodima, al ne mora uvek tako da bude...

Jbg, toliko pominjana pojacanja ostadose pred vratima, kinta je ocigledan problem, a trebaju nam kao lebac nasusni.

Kinta nije problem.

 

Toliko. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Laki21 said:

 

Na Džoniju je bio, nogom. 

 

Isto tako i čist faul Kalinića, snažno po podlaktici Ferela.

Snazno? Meni se vise cinilo kao milovanje nakon sto je lopta napustila ruku. Ali da, faul je.

Edited by drakon1
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...